Witamy na Forum Polonii w Dallas!

jak radzić sobie ze smutkiem?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Milena_

Re: jak radzić sobie ze smutkiem?

Post autor: Milena_ » sob gru 17, 2016 6:40 am

Wg mnie najważniejsze to znaleźć sobie jakieś zajęcie, hobby. Nie ma nic gorszego niż siedzenie i rozmyślanie. Trzeba czymś zająć myśli. Ja staram się dużo czytać, słucham też muzyki, która zawsze poprawia mi humor, np. http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Góralska . I jakoś idę do przodu :)

katherine87

Post autor: katherine87 » ndz gru 18, 2016 11:39 am

Można np poprzez spotykanie się ze znajomymi, odstresować się troszkę można w ten sposób no i oczywiście sport :).

furiatka1

Post autor: furiatka1 » sob kwie 29, 2017 7:28 am

zakupy, słodycze i gorąca czekolada :D

grin

Post autor: grin » pn paź 16, 2017 5:07 am

Sport to moim zdaniem najlepszy "pocieszacz" ;)

tavv

Post autor: tavv » pn paź 30, 2017 10:25 am

Tak, zdecydowanie. Nic sportu nie przewyższy. Wysiłek naprawdę potrafi "rozruszać".

bajka

Post autor: bajka » pn lis 13, 2017 4:56 am

Zgadzam się, aktywność fizyczna to jedno z lepszych sposobów na smutek. Wszyscy wiemy, że w życiu co chwilę przeżywamy wzloty i upadki. Nie doświadczamy tylko tych dobrych momentów. Najważniejsze jest jednak umieć sobie radzić z tymi gorszymi. Może ten artykuł pomoże Wam przetrwać gorsze dni: http://www.machinaedukacyjna.pl/skad-wz ... -do-zycia/.

Awatar użytkownika
Be23Cool

Post autor: Be23Cool » pn lis 13, 2017 5:09 am

Najlepiej wyjść do ludzi, nie siedzieć i nie rozmyślać. Dobrze tez się poruszać - basen, siłownia, bieganie- co tam kto lubi. No i oczywiście czekolada albo dobre ciastko.
Czasami myślę, że urodziłam się wstecz, wyszłam z mamy złą stroną, słyszę słowa idące obok mnie wstecz. Ludzi których powinnam kochać, nienawidzę, a ludzi których nienawidzę..

SEreptis

Post autor: SEreptis » wt lis 28, 2017 1:07 pm

Dobrym pomysłem jest inwestycja w jakiś sprzęt do ćwiczęń. Weźmy jako przykład orbiterek: https://www.sklep-presto.pl/fitness-i-s ... reki-1494/. Gdy jest Ci źle, to możesz po prostu na nim ćwiczyć i zamienić smutek w zmęczenie. Ten sposób działa na wiele osób ;)

Marek7

Post autor: Marek7 » śr gru 27, 2017 8:36 am

Ja zakupiłem teraz gryfy do ćwiczeń, obciążniki i zamierzam ćwiczyć w domu. Na pewno smutek zniknie, a i wygląd się poprawi 8)

honorata

Post autor: honorata » śr gru 27, 2017 9:50 am

Najlepiej to po prostu zwalczać go radością! :)

Dominika_W

Post autor: Dominika_W » ndz lut 25, 2018 7:36 am

Ja mam na to jeden sposób - działanie. Nie myślę o problemach, nostalgii - działam i się rozwijam. Teraz - na zimową chandrę postanowiłam iść na kilka takich bezpłatnych szkoleń - poznać ciekawych ludzi i parę przydatnych technik w biznesie :)

mirelaa

Post autor: mirelaa » sob maja 26, 2018 7:31 am

Najlepiej znaleźć sobie jakieś kreatywne zajęcie, hobby to pomaga, można też zwiększyć aktywność fizyczną, ważne, żeby się rozwijać i próbować nowych rzeczy, nie można się poddawać. Czasami warto przyznać przed samym sobą, że potrzebujemy wsparcia drugiej osoby, może to być przyjaciel albo psychoterapeuta. Jakbyście szukali profesjonalnego wsparcia, to https://psychomedic.pl umożliwia wideo konsultacje, można się do nich zgłosić.

Zdenek

Post autor: Zdenek » sob maja 26, 2018 9:29 am

Wydaje mi się, że ważne jest po prostu się komuś wygadać

averti
Kontaktowanie:

Post autor: averti » śr cze 20, 2018 5:48 am

Najlepiej szukać pozytywów

Adix21

Post autor: Adix21 » sob lip 21, 2018 11:29 am

Jeśli szukasz fenomenalnego prezentu nie tylko na urodziny ale również na pozostałe okazje to znakomitym wyborem będzie błogi podarek w formie pralinek. Jeżeli wymagasz ażeby prezent miał imię to też jest taka możność. Jaka osoba nie lubi słodyczy? Takie usługi wykopałam w zakładzie w sklepie chocolissimo.pl.

Odpowiedz