Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sklep internetowy z ubraniami dla dzieci

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Mateo 77

Re: Sklep internetowy z ubraniami dla dzieci

Post autor: Mateo 77 » śr cze 20, 2018 12:41 pm

A ja myślę, że do ubranek dziecięcych warto przykładać taką samą wagę, jak do własnego ubioru. Dlaczego maluchy miałyby chodzić w słabych jakościowo ubraniach? To wpływa na komfort życia. Na przykładzie https://fancyandeco.pl/16-la-millou dobrze widać, jaka jest różnica między takimi ubrankami, a produktami gorszej jakości.

luizka9800

Post autor: luizka9800 » śr lip 25, 2018 9:16 am

Śliczne ubranka dla dzieci można znaleźć w sklepie internetowym Pinokio. Bardzo dużym plusem tych ciuszków jest ich niewysoka cena i dobra jakość. Ale moją uwagę najbardziej przykuła ich różnorodność i szeroki wybór. Dzięki tym cechom na pewno, przy pierwszej lepszej okazji zrobię zakupy w tym sklepie.

komandos

Post autor: komandos » śr lip 25, 2018 10:08 am

a jak zamawiacie?

brysa

Post autor: brysa » pt lip 27, 2018 8:04 pm

zamawiam tutaj cennik geis przez ich stronę, to łatwe. Jak zamówisz, zapakujesz, wydrukujesz list przewozowy to kurier do Ciebie przyjeżdża i zwyczajnie zabiera paczkę, możesz sobie ją monitorować gdzie jest i kiedy dotrze do klienta.

stylowka

Post autor: stylowka » wt paź 16, 2018 6:14 am

Szukam ubranka dla dziewczynki do chrztu. Zamawiałyście może coś dla swoich córeczek i możecie mi polecić? Chciałabym coś eleganckiego, ale skromnego, żeby maluszek nie wyglądał jak beza :D

messi

Post autor: messi » czw paź 25, 2018 8:56 am

Jeśli szukacie fajnych jakościowo ,kolorowych ciuszków dla dzieci, to 5.10.15. ma według mnie super ofertę: https://www.51015kids.eu/klub . A, że mają specjalny rabat – 50% zniżki na nową kolekcję (trzeba tylko wpisać specjalny kod 501012550), to na pewno skusicie się na zakupy. Tylko trzeba się śpieszyć, bo promocja trwa od dziś do 29 października.

Odpowiedz