Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Prezenty w te święta

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

czempa

Prezenty w te święta

Post autor: czempa » czw lis 24, 2016 2:14 pm

Czy wy też macie taki problem jak ja z tymi prezentami w te święta? Co roku ten sam problem, może warto w tym roku kupić coś specjalnego, zawsze to upominki. Ale już pomysłów nie mam. Może akurat coś poradzicie z swoich upominków i wtedy znajdę coś wyjątkowego.

halineczka56

Re: Prezenty w te święta

Post autor: halineczka56 » sob lis 26, 2016 7:01 am

Ja kupuje rodzicom portfele. Fajne widziałam już w sklepie Supergalanteria a dodatkowo bratu grę komputerową. Takie upominki wydają mi się jak najbardziej trafne. Poniżej zdjęcia, które modele podobają mi się:
Obrazek
Obrazek
Myślę, że modele jak najbardziej fajne.

krisek

Post autor: krisek » wt lis 29, 2016 2:15 pm

Świetną inspiracją gdzie kupisz doskonałe prezenty na święta i inne okazje jest nowo powstały serwis http://homlando.com/ Znajdziesz tam mnóstwo produktów do użytku domowego i idealnych na prezent.

Damwitow

Post autor: Damwitow » śr lis 30, 2016 3:41 am

Portfel to fajny prezent, ale ja kupowałem już rok temu. W tym roku może torebka albo czapka/szalik.

daleka

Post autor: daleka » śr lis 30, 2016 11:07 am

Bardzo dobre pomysły. Można tez kupić płytę ulubionego zespołu.

Miluszar

Post autor: Miluszar » czw gru 01, 2016 2:32 am

Ja chciałbym dostać nowe słuchawki, bo ostatnio mi się zepsuły. :)

wanda

Post autor: wanda » czw gru 01, 2016 2:08 pm

Ja w tym roku wszystkim babeczkom w rodzinie kupiłam czapki ręcznie robione . Aura nie nastraja optymistycznie, więc myślę, że to fajny prezent na święta. Ja lubię dostawać prezenty jak czapki, chusty robione na szydełku czy rękawiczki. No ewentualnie biżuterię, też jestem wielka fanką.

alicjaaaaa

Post autor: alicjaaaaa » czw gru 08, 2016 6:48 am

Ja najpierw planowałam, jak co roku, kupić coś praktycznego, czyli np. szalik, czapkę itd. Ale teraz myślę, że w tym roku pójdę w innym kierunku. Przypomniało mi się, że mój tato uwielbia szachy, a nigdy nie miał swoich, więc kupię mu jakieś ładne, drewniane. Dla mamy wybrałam kolczyki - ciągle nosi te same wkrętki, więc dostanie coś odświętnego, wybrałam już takie Obrazek z Limango. Mam mały problem z bratem, zwłaszcza że jest on w gimnazjum, ale zastanawiam się czy nie zorganizować zrzutki z rodzicami i nie kupić mu gitary :)

kaka

Post autor: kaka » czw gru 08, 2016 12:55 pm

Kobiecie to łatwo coś kupić, biżuteria, zegarek, ciuch czy dobry kosmetyk. Jak zdecydujecie się na to ostatnie to najlepiej zakupy zrobić na http://www.jpcosmetics.pl/kategoria-produktu/twarz/ :) Wysyłka jest bardzo szybka a produkty są ładnie oryginalnie zapakowane. Tylko wcześniej najlepiej się dowiedzieć jakie kosmetyki żona/dziewczyna/ koleżanka preferuje :)

katherine87

Post autor: katherine87 » sob gru 10, 2016 4:41 pm

No biżuteria dla kobiety w sam raz myślę z własnego doświadczenia, że jest to dobry pomysł na prezent.

kornilukwitold

Post autor: kornilukwitold » pn gru 12, 2016 4:30 am

Co roczny problem, ale myślę że najlepiej nastawiać się na drobne upominki, portfel, kosmetyki, kapcie, może jakaś dobra książka ? myślę że da się coś wymyślić ;)

daleka

Post autor: daleka » pn gru 12, 2016 4:52 am

Też mi się wydaje, że lepiej drobny upominek. Nie ma co wprawiać ludzi w zakłopotanie.

kornasjanusz

Post autor: kornasjanusz » pn gru 12, 2016 7:30 am

Zgadam się z wami, w święta liczy się rodzina nie prezenty, jeżeli już chcemy to uważam że symboliczne, inaczej dzieciakom, one tylko na to czekają ;)

Marta34

Post autor: Marta34 » pn gru 12, 2016 4:11 pm

Nie wiem, czy zauważyliście, ale teraz jest naprawdę mega szał na wszelkie ręcznie robione akcesoria, czy biżuterię, sama uwielbiam takie rzeczy, więc może warto pójść w tym kierunku, jeśli chodzi o prezenty, takie rzeczy można spokojnie znaleźć w sieci , chociażby tutaj https://ida-swieta.art-madam.pl/ i sami pewnie przyznacie , że prezentują się magicznie.

Agniesia87

Post autor: Agniesia87 » wt gru 13, 2016 1:02 pm

Ja natomiast polecam zegarki lub dość oryginalne muszki z drewna. Ten dość nietypowy prezent sprawi dużo frajdy nie tylko osobom, które cenią sobie takie niepowtarzalne przedmioty. Dodatkowo na zegarku lub muszce można wygrawerować ciekawą dedykację. To wszystko można znaleźć na stronie WoodWord. Serdecznie polecam!
drewniany zegarek oryginalny odmierzacz czasu od WoodWorld

Odpowiedz