Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gabinet masazu w Warszawie

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

natkawal76

Gabinet masazu w Warszawie

Post autor: natkawal76 » pn paź 31, 2016 7:03 am

Cześć. Zastanawiam się nad otworzeniem własnego interesu w stolicy. Od lat pracuje w różnego salonach masażu jako masażysta. Stwierdziłem, że warto otworzyć swój salon masażu w Warszawie . Co sądzicie, czy tego typu salon masażu w dzisiejszych czasach ma szanse na przebicie się na rynku. W obecnym gabinecie masażu jest duży ruch, więc zapotrzebowanie na masaże lecznice jest duże. Natomiast problemem może być pozyskanie pacjentów przez nowo powstały gabinet masażu. Na pewno przydała by się reklama. Nie mam pojęcia czy należy inwestować w inne formy reklamy niż zbudowanie strony WWW i jej pozycjonowanie. Jak sądzicie?

paracetamol

Re: Gabinet masazu w Warszawie

Post autor: paracetamol » pt maja 26, 2017 5:05 pm

No według mnie bez pozycjonowania się nie obędzie. Zobacz http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-lubliniec.html tutaj na przykładzie Lublińca akurat.

marcelinia188

Post autor: marcelinia188 » sob maja 27, 2017 6:20 am

Koniecznie pozycjonowanie plus reklama w sieciach społecznościowych się też przyda.

ulkah

Post autor: ulkah » pt lip 28, 2017 6:14 am

Jeśli ktoś by pytała o masaż leczniczy w Warszawie to polecam Natural Medical i ich świetnego masażystę, pomógł mi wrócić do normalnej sprawności po kontuzji i to bardzo szybko, aż ortopeda był zaskoczony.

MacieX822

Post autor: MacieX822 » pn sie 28, 2017 4:19 am

Ja mogę równiez polecić wam jedno miejsce gdzie koleżanka miała masaż klasyczny http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaz-klasyczny bardzo fajny i profesjonalny salon. Warto się tam udać nie tylko z bólami kręgosłupa. Uważam, że warto raz na jakiś czas typowo dla relaksu przejść sie na taki zabieg.

kinka83

Post autor: kinka83 » pn paź 30, 2017 2:47 pm

Pomysł dobry. Tylko musisz zróżnicować oferowane formy masażu. Wiem, że ludzie chętnie sięgają teraz po masaż tajski. Pomyśl i o czymś takim u siebie.

power

Post autor: power » śr lis 01, 2017 6:02 pm

Witam wszystkich! Ja jestem wielką wielbicielką masażu i lubię uczęszczać na tego typu zabiegi. Jednak dopiero niedawno dowiedziałam się o czymś takim jak to: http://plumbum.com.pl/ - co o tym myślicie? Moim zdaniem jest to chyba fajny pomysł prawda?

Odpowiedz