Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dj na wesele

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Pani_K

Dj na wesele

Post autor: Pani_K » wt wrz 24, 2019 5:08 am

Hej, zastanawialiście się kiedyś czy lepszy dj na wesele wroclaw czy może orkiestra? Jestem z opola i szukałam jakiegoś dj opole, ale nie moge znaleźć nic ciekawego. Szukać dalej, aż we Wrocławiu, a może coś polecicie?

ulka55

Re: Dj na wesele

Post autor: ulka55 » śr wrz 25, 2019 5:06 am

Moim zdaniem zespół będzie lepszy ale ciężko jest znaleźć zespół który ma świetnego wokalistę. U nas grali znajomi i byliśmy bardzo zadowoleni. DJ oczywiście wyjdzie taniej. Na twoim miejscu zajrzałabym na https://www.slubnezaplecze.pl/ Znajdziesz tutaj sporo ślubnych porad.

Mariusz.ok

Post autor: Mariusz.ok » śr wrz 25, 2019 5:24 am

U nas na weselu grał dj i myślę, że żaden zespół nie poprowadziłby tak fajnie całej zabawy :D

Awatar użytkownika
litka

Post autor: litka » śr wrz 25, 2019 8:10 am

:D :D :D :D :D

Weronika2405

Post autor: Weronika2405 » pt wrz 27, 2019 5:53 am

DJ-a juz mamy, ale powiedzcie mi - jaki barman na wesele Szczecin? Zależy mi, żeby to był ktoś dyspozycyjny całą noc, doświadczony i nie ulegał presji wujków, że ma się z nimi napić :P

kasiulenka

Post autor: kasiulenka » czw paź 17, 2019 3:51 pm

dj to jedno ale pomyślelićie jeszcze o jakiś atrakcjach innych ? Na przykład może zespół speedbar? Oni robią specjalne pokazy barmańskie, dzięki czemu naprawdę goście i dzieci się nie nudzą, robią to do muzyki, i z grą światła, wiec super

wacława

Post autor: wacława » sob lis 09, 2019 1:35 pm

na szczęście w poszukiwaniu muzyki, fotografa i tych wszystkich atrakcji to pomogli nam właściciele sali, bo inaczej to byłoby naprawdę z tym wszystkim ciężko nam się ogarnąć. A no i trzeba przyznać, że ogólnie wesele wypadło naprawdę fajnie, w końcu miejsce było naprawdę wyjątkowe bo http://wroblowka.com.pl/ w Bielsko-Białej

mimi9

Post autor: mimi9 » śr lut 12, 2020 6:01 am

A czy macie już kupione wszystkie dekoracje na ślub? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć na stronę Happenings.pl, gdzie mają naprawdę ogromny wybór takich ślubnych dekoracji :) Ceny nie są tam wygórowane, więc tym bardziej warto ;)

Odpowiedz