Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dom seniora

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

ewelina546
Kontaktowanie:

Dom seniora

Post autor: ewelina546 » pt sie 19, 2016 8:22 am

Słyszałam wiele dobrego o domu seniora pod Warszawą http://domseniora24.pl/ , mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi. Do tego opiekę całodobową i fajny klimat w domu. Dodatkowo wokoło dużo zieleni. Czy znacie jakiś jeszcze fajny taki dom?

dalleko

Re: Dom seniora

Post autor: dalleko » ndz sie 21, 2016 10:47 am

Nie macie problemu z oddawaniem bliskich do takich domów?

marzenloka

Post autor: marzenloka » śr lis 23, 2016 12:41 am

Czemu mielibyśmy mieć z tym problem? Osoby starsze często same chcą zamieszkać w domu seniora z innymi osobami starszymi, ponieważ mają tam zapewnione towarzystwo oraz całodobową opiekę. A jeśli dodatkowo dom opieki znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy, tak jak ten w Kaletach, to mogą w końcu porządnie odpocząć. A Ty w każdej chwili możesz ich odwiedzić.

najkach

Post autor: najkach » śr lis 23, 2016 4:06 am

Jeśli starsza osoba jest bardzo schorowana, to w takim ośrodku lepiej pomogą jej specjaliści niż my. Poza tym myślę, że nie czują się tam tak samotni jak w domu, kiedy my np. nie mamy czasu odwiedzać ich codziennie.

systemmeble

Post autor: systemmeble » śr lis 23, 2016 10:15 am

Zdaję sobie sprawę z tego, że dla niektórych dom seniora to jedyne wyjście jakie mają, jednak ja nie potrafiłabym oddać kogoś bliskiego w cudze ręce.
Meble do twojego gabinetu tylko i wyłącznie u nas! Meble biurowe.

furiatka1

Post autor: furiatka1 » czw lis 24, 2016 6:16 am

w moim przekonaniu, dom seniora to ostateczność ale w innych przypadkach szukałam innego rozwiązania.

katherine87

Post autor: katherine87 » czw gru 29, 2016 7:40 am

Ale to niefajna rzecz dla starszej osoby, gdy własna rodzina oddaje do takiego domu. Trzeba skonsultować tą decyzję z tą właśnie osobą.

wieszaki do kuchni

cedar83

Post autor: cedar83 » śr lut 21, 2018 5:17 am

Masz rację. Taką rzecz warto ustalić, bo nie każda starsza osoba ma ochotę. Ale w domu starszym też można zapewnić dobrą opiekę. Tutaj http://goldcare.pl/ firma, która oferuje opiekę domową. Też wszystko profesjonalnie i z odpowiednim podejściem. Taka opieka domowa może być nawet lepsza ze względu na to, że opiekun jest w stanie podejść bardziej indywidualnie do starszej osoby, niż w domu opieki.

leski

Post autor: leski » śr lut 21, 2018 6:13 am

Czasem takie oddanie pod opiekę starszej osoby to jedyne słuszne wyjście.

kejti

Post autor: kejti » pn cze 25, 2018 3:18 am

W takim domu opieki starsze osoby mają wszystko, czego mogą potrzebować. Jest to zarówno opieka specjalistów, jak i towarzystwo oraz święty spokój. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Sama planuję umieścić moją babcię w domu seniora Nad Strumykiem: http://www.domsenioraczestochowa.pl/. Wydaje się naprawdę ciekawym miejscem.

luizka9800

Post autor: luizka9800 » wt cze 26, 2018 2:50 am

Ja myślę, że może tutaj http://domseniora24.pl/ powinniście spróbować, bo z tego, co widzę, to mają profesjonalne podejście do każdego. Jest sala rehabilitacyjna i miejsce, gdzie wszyscy razem mogą spędzać czas, a takie coś sprawia, że starsza osoba nie czuje się samotnie.

Odpowiedz