Strona 1 z 4

kryzys emocjonalny psycholog

: wt sie 13, 2019 4:15 am
autor: mefiu34
Cześć, ostatnio dotarło do mnie, że nie daję sobie radę z odległością od domu. To już dla mnie za dużo, czuję się samotna. Dlatego postanowiłam wybrać się do psychologa, co o tym uważacie? Patrzyłam na ta Panią kryzys emocjonalny psycholog z https://wiolajodlowska.pl/ Wydaje się być miła, chętna do pomocy. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i słowa otuchy.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: wt sie 20, 2019 7:21 am
autor: Prater
Jeśli chcecie zadbać o swoje zdrowie psychiczne, macie jakieś problemy itd to polecam zajrzeć na stronę https://twojpsychologzoliborz.pl/. Dzięki nim można liczyć na profesjonalną pomoc.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: pn sie 26, 2019 7:57 am
autor: amelka66
ja zaczęłam mieć moje pierwsze problemy w trakcie klasy maturalnej, ciągła nauka, zerwanie z chłopakiem i śmierć bliskiej mi osoby naprawdę na mnie wpłynęła. W trakcie matur wyglądałam jak straszydło i tak też się czułam, na szczęście od razu po tym koszmarze udałam się do siedlce psycholog wizyty tam zupełnie odmieniły moje życie, czuje się co raz lepiej i nie mogę doczekać początku studiów i nowego rozdziału.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: wt sie 27, 2019 8:52 am
autor: Roman77
Grunt to być świadomym tego, że korzystanie z pomocy psychologa nie jest absolutnie niczym wstydliwym lub złym! Dzisiaj to jak najbardziej normalna rzecz, powinniście o tym wiedzieć. Ludzie na całym świecie korzystają z pomocy psychologów i bardzo dobrze na tym wychodza. W http://rodziceidzieci.com/psycholog/mal ... ymaszewska jesteście w stanie znaleźć informacje na temat świetnych psychologów, z których pomocy powinniście skorzystać.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: pt wrz 13, 2019 7:20 am
autor: malinka33
Kryzys emocjonalny to nie jest sprawa którą powinno się bagatelizować. Na pewno należy zwracać na niego swoją uwagę. Mając teraz taki wachlarz psychologów jak na przykład tutaj https://www.centrumdobrejterapii.pl/spe ... ychologia/ nie ma co bagatelizować problemów tylko należy działać. Na pewno znajdziesz tutaj wielu profejsonalistów z którymi warto współpracować.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: pt wrz 27, 2019 6:01 am
autor: Weronika2405
Ja miałam kryzys emocjonalny, kiedy nakryłam swojego narzeczonego na zdradzie. Pomógł mi genialny psychoterapeuta Kraków. Muszę potwierdzić, że psychoterapia Kraków naprawdę pomaga - teraz już umiem sobie radzić ze swoją głową i swoimi problemami.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: wt paź 01, 2019 7:39 am
autor: macpak
Żyjemy w takich czasach, gdzie wszystko robimy w biegu, wiele się od nas oczekuje i łatwiej (z powodu mediów/internetu) jest się porównywać z innymi. Jeśli przeżywasz kryzys emocjonalny to chyba dobrze skorzystać z oferty dobrego gabinetu psychoterapii np. w Warszawie. Po co samemu rozwiązywać swoje problemy, w zaciszu domu, jeśli można skorzystać z fachowca.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: śr paź 02, 2019 2:38 pm
autor: Oiriax59
Jak najszybciej potrzebujesz pomocy.
__
https://ladentista.pl/uslugi/leczenie-bruksizmu/

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: czw paź 10, 2019 5:31 am
autor: Werox111
Jeśli ciekawi Ciebie ów fakt to koniecznie zobacz ten wpis. Mam nadzieję, iż wyszukasz tutaj najistotniejsze ciekawostki. Przekonaj się sam - http://wyczajnik.pl/czy-wizyty-i-psycho ... e-obawiac/ .

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: wt paź 29, 2019 1:57 pm
autor: KonradSkal
Hej potrzebny ci może porządny psycholog rodzinny? Poznań obfituje w gabinety psychologiczne. Zaburzeń i patologii nie powinniśmy nigdy lekceważyć. Jeśli zauważycie jakieś odchylenia od normy, od razu powinniście udać się do specjalisty.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: śr paź 30, 2019 3:21 am
autor: nella.harris
Zastanawiamy się z mężem nad psychologiem dziecięcym Wrocław https://psychoterapia.plus/psycholog-dzieciecy-wroclaw/. Ostatnio zauważyliśmy zmianę zachowania u syna, stał się bardziej drażliwy, zamknięty w sobie, nie chce z nami rozmawiać i woli spędzać czas samotnie w pokoju. Martwimy się o niego, dlatego taka terapia może być bardzo pomocna.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: czw paź 31, 2019 9:25 am
autor: ofelia
Psycholog na pewno Ci pomoże w przypadku jakiegokolwiek załamania nerwowego. Poczytaj sobie więcej o psychoterapii indywidualnej: https://poznanie-psychoterapia.pl/psych ... -kryzysie/. Moim zdaniem warto się wybrać i porozmawiać ze specjalistą.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: czw paź 31, 2019 10:33 am
autor: keebler.lavon
Jeśli nie radzisz sobie z jakimś problemem to jak najbardziej - udaj się do specjalisty.

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: czw paź 31, 2019 6:43 pm
autor: Brook15
Myślę, ze to dobry pomysł, jeśli się tak czujesz :D trzeba potrafić zwrócić się z prośbą o pomoc :D Powodzenia :*

Re: kryzys emocjonalny psycholog

: pn lis 04, 2019 2:15 am
autor: gabrielaela123
Ja też miałam ciężki etap w życiu jeszcze w tamtym roku. Śmierć bardzo bliskiej osoby odjęła mi wszelkie chęci do życia. Udałam się do psychoterapeuta kraków... pomógł mi pogodzić się z tym stanem rzeczy i iść na przód :) Mam nadzieję, że ty również pporadzisz sobie ze swoimi problemami i nie bój się prosić o pomoc :)