Witamy na Forum Polonii w Dallas!

kancelaria adwokacka

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Boleek27

kancelaria adwokacka

Post autor: Boleek27 » śr cze 26, 2019 1:56 am

Witam serdecznie wszystkich użytkowników, Wiedzieliście o tym, że kancelaria adwokacka Praga Północ jest dobra? Taki adwokat podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie i zrobi wszystko abyś to Ty wygrał sprawę.

Awatar użytkownika
Aviza

Re: kancelaria adwokacka

Post autor: Aviza » śr cze 26, 2019 4:32 am

A co sądzisz w takim razie o poradach online?

KasiaKowal

Post autor: KasiaKowal » czw sie 08, 2019 1:43 am

Ja akurat nawiązałam z kancelarią z Wołomina - Kancelaria adwokacka Kowalscy - i muszę przyznać, że nie żałuję :) Szczerze polecam, bo naprawdę warto się do nich zwrócić z każdą sprawą.

Natalia Walczak

Post autor: Natalia Walczak » pn sie 12, 2019 6:59 am

Wszystko zależy od tego, czego dotyczy Twoja sprawa, bo kazdy adwokat specjalizuje się bardziej w określonym zakresie prawa. U mnie to akurat jest doradztwo przedsiębiorstwom, dlatego fachową pomoc w tym zakresie mam w kancelarii KFK z Łodzi: http://www.kancelaria-kfk.pl/ , a przede wszystkim u Pani Katarzyny Florczak-Keller, która pomogła mi przejść przez dość skomplikowaną sprawę związaną z moją firmą.
Mnie tę kancelarię polecona na spotkaniu przedsiębiorców i nie zawiodłam się! Od początku do końca miałam poczucie, że jestem w dobrych rękach, na każdym etapie współpraca układała się doskonale, a to, co cenię najbardziej w tej współpracy to naprawdę duże doświadczenie Pani mecenas, dzięki któremu nie tylko od strony prawnej, ale też psychologicznej mogłam poczuć się bezpiecznie.

trymek

Post autor: trymek » śr sie 28, 2019 4:51 am

Tak jak napisała poprzedniczka każda kancelaria specjalizuje się w czym innym dlatego ja np. najpierw wszedłem na stronę http://www.paulewicz.pl/czym-sie-zajmujemy/ tej wlasnie kancelarii, dowiedzialem sie wiecej i to pomoglo mi podjac decyzje czy wybrac wlasnie ich czy kogos innego. W dzisiejszych czasach mozna sie z internetu dowiedziec wszystkiego wystarczy odrobinkę poszukać ;)

Billy Kid

Post autor: Billy Kid » pn wrz 30, 2019 1:55 am

Ostatnio sporo się słyszy o ich kancelarii http://snkancelaria.pl/ z resztą kilku znajomych korzystało z ich usług w sprawach prywatnych jak i biznesowych i wiem że bardzo sobie chwalili. W dzisiejszych czasach opieka prawna to podstawa i warto o tym pamiętać.

Wilda
Kontaktowanie:

Post autor: Wilda » czw paź 03, 2019 5:15 pm

Mi bardzo pomogła Pani adwokat Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z kancelarii JWC.

Lipi

Post autor: Lipi » śr lis 06, 2019 4:16 pm

Ja mam sprawdzonego adwokata, którego mogę polecić, bo nie raz i nie dwa korzystałem z jego pomocy i zawsze mi dobrze doradził. Jest to pan Radosław Przymuszała. Ma on kancelarię w Zielonej Górze. Jednak co ważne, nie ogranicza jednak swej działalności tylko do tego rejonu. Można skorzystać z jego pomocy także za pomocą środków teleinformatycznych. Poza tym współpracuje z wieloma kancelariami na terenie Polski, więc niezależnie od tego skąd jesteście i jaki macie problem będzie wam w stanie pomóc.

Awatar użytkownika
diamond22

Post autor: diamond22 » wt lis 19, 2019 3:07 pm

Czy ktoś słyszał może o kancelarii radców prawnych w Krakowie https://www.kancelariafurtak.pl/ ? Potrzebuję takich do firmy, ale tylko ta kancelaria ma taką ofertę, ale zanim się do nich zgłoszę, chciałabym się o nich czegoś dowiedzieć. Możecie na ich temat wystawić jakąś opinię, albo wiecie jak tamtejsi adwokaci pracują? Będę bardzo wdzięczna za każdą udzieloną informację :)

Odpowiedz