Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Super wycieczki

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

ewelina9222
Kontaktowanie:

Super wycieczki

Post autor: ewelina9222 » sob cze 08, 2019 3:02 am

Ja jestem ciekawa, czy korzysta ktoś jeszcze z jakiś fajnych wycieczek? Zależy mi na jakiejś kilkudniowej wycieczce, aby pojechać i zobaczyć piękne miejsca. Znajoma polecała mi odwiedzić Lizbonę i jej wszystkie zabytki i udało się znaleźć stronę https://www.clickandgo.pl/destinations/ ... aks/lisbon na której można znaleźć fajne oferty. Dla porównania sprawdzam jeszcze, czy są jakieś tanie loty lizbona.

Awatar użytkownika
shanna.trantow

Re: Super wycieczki

Post autor: shanna.trantow » pn paź 14, 2019 2:42 pm

Ja tęsknię za Polską i na dłuższe urlopy czy wakacje latam do Polski. Tam z rodziną zwiedzamy miasta i różne zakątki. Mamy bardzo dużo pięknych zabytków, warto je poznawać i podziwiać :)

Gość

Post autor: Gość » pn lis 04, 2019 6:07 am

Zapraszam w moje rejony do Grand House w Mogilanach . Jest to województwo Małopolskie, bardzo blisko Krakowa. Wokół wiele pięknych i ciekawych miejsc do zobaczenia

Anette

Post autor: Anette » pt gru 13, 2019 4:15 pm

Ja uwielbiam zwiedzać i poznawać nowe miejsca - szczegolnie jesli chodzi o kraje śródziemnomorskie. Ostatnio przeczytałam trochę na temat mechanizmu antykithira https://strefa.biz/nauka/co-to-jest-mec ... tykithiry/ - co ciekawe to taki skomplikowany mechanizm obliczajacy polozenie cial niebieskich, zostal stosunkowo odnaleziony niedawno,bo na poczatku XX wieku. A to starożytny wynalazek, warty zobaczenia wlasnie w Grecji :)

karolina.dubiel95

Post autor: karolina.dubiel95 » sob gru 14, 2019 10:15 am

Zawsze wolę sama zaplanować całą wycieczkę, jest jakoś mi tak prościej bo to ja decyduję o wszystkim

hintz.korbin
Kontaktowanie:

Post autor: hintz.korbin » pt sty 17, 2020 12:26 pm

Ja planuję w najbliższe wakacje wybrać się na południe Azji. Warto wybierać właśnie zagraniczne destynacje, żeby zwiedzić trochę świata, poznać nowych ludzi i ich kulturę czy obyczaje.

Odpowiedz