Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Nowoczesna reklama

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
Royale

Re: Nowoczesna reklama

Post autor: Royale » śr lip 10, 2019 5:10 am

Moim zdaniem najlepiej jest zainwestować w reklamę na fb. Promowanie na fb jest bardzo ważne, jeśli chcemy być coraz to bardziej rozpoznawalni i mieć coraz to więcej klientów. Siedzę w temacie już od ponad kilku lat. Moja firma się rozwija.

Florek

Post autor: Florek » wt lip 23, 2019 5:53 am

Nowoczesna reklama to temat rzeka. Teraz tak rozwija się rynek, że ciężko za nim nadążyć. Dlatego moim zdaniem warto inwestować w szkolenia, by być na bieżąco z najnowszymi trendami i postawić na marketing strategiczny https://questus.pl/sciezka-strategic-di ... -marketing u nas w firmie było ostatnio szkolenie dotyczące tego zagadnienia i prawdę mówiąc wiele się dowiedziałem, mimo iż siedzę w marketingu już od 5 lat. W naszej firmie szkoliła firma questus, a wykładowca to chodząca encyklopedia.. Polecam! ;)

Werox111

Post autor: Werox111 » śr lip 24, 2019 10:39 am

Dziś trzeba stawiać na nowoczesne rozwiązania jeżeli chodzi o reklamę własnej działalności gospodarczej. Bardzo fajne są reklamy, które oferuje firma http://kikreklama.pl/ . Ich litery, 3d, podświetlane u mnie były strzałem w 10!.

Marcinnielot

Post autor: Marcinnielot » śr lip 24, 2019 12:31 pm

Hej. Nowoczesna reklama to hmm... no właśnie ciężko stwierdzić co dokładnie. Pewnie jakiś brand. Pewnie odpowiedni design. No, ale wiem jedno. Na rynku jest niejedna agencja kreatywna, która z pewnością orientuje się w temacie współczesnej, nowoczesnej reklamy, czy to tej tradycyjnej, na bilbordach, czy też tej internetowej ;)

Wolf66

Post autor: Wolf66 » pn lip 29, 2019 6:56 am

Chyba kubki z nadrukiem to ciekawa sprawa. Można w taki sposób posiadać bardzo dużo klientów, ponieważ każda osoba na pewno chętnie zobaczy co to za firma, która znajduje sie na ich kubku.

laaik

Post autor: laaik » pn lip 29, 2019 1:33 pm

mając własną firme trzeba inwestować np w roll up 85x200 lub tablice reklamowe. By wyróżnić lokal warto też wyłożyć troche pieniążków na oklejanie witryn we własnej siedzibie. Często gęsto ludzie robią na tych szybach folia szroniona co ładnie wygląda. Warto sobie też zrobi szyld reklamowy. Chyba że lokal znajduje się w jakimś centrum handlowym i potrzeba nakładki na bramki czy tam naklejki reklamowe. Dość tanio wychodzą różne dekoracja kartonowa albo figury z tektury

Adam46

Post autor: Adam46 » wt lip 30, 2019 3:37 am

Myśle, że artykuły reklamowe typu kubki, zawieszki, kalendarze itp to najlepsza opcja na przyciągnięcie klientów. Każda osoba lubi gadżety, więc myśle, że warto się nad tym zastanowić.

mariusz.kora

Post autor: mariusz.kora » wt lip 30, 2019 4:09 am

Mi się nie podobają te podświetlane litery. Do żłobka pasuje jakiś jasny napis / baner w kolorach jednak stonowanych.
Wózek widłowy to wielofunkcyjne narzędzie, tym bardziej jeśli posiadasz do niego osprzęt! Sprawdź to tutaj!

pasztet3

Post autor: pasztet3 » pn sie 05, 2019 9:12 am

Moim zdaniem warto pomyśleć o jakiejś reklamie w telewizji czy nakręceniu filmiku i wypuszczeniu na ut czy fb. Do tego bardzo ważne są efekty specjalne bo bardziej to przyciąga widzów.

trymek

Post autor: trymek » sob sie 24, 2019 5:11 am

Istnieje wiele sposobów skutecznej reklamy. Bardzo dobrym rozwiązaniem są gadżety reklamowe jakieś ubrania z nadrukiem, gadżety z logo firmy np. breloczki, długopisy, etui na telefon i tego rodzaju rzeczy. Mimo wszystko żyjemy w dobie komputerów, postępu technologicznego i przede wszystkim w dobie internetu więc nie można zapominać o sprawdzonej reklamie w sieci. Polecam posprawdzać oferty wielu agencji marketingowych i wybrać tą najlepsze dla siebie.

Weronika2405

Post autor: Weronika2405 » czw sie 29, 2019 7:06 am

Prowadzę własny biznes od paru lat i nauczyłam się, że najlepiej łączyć tradycję z nowoczesnością, jeśli o reklamę chodzi. Dlatego zamawiam personalizowane pieczątki Lublin i eleganckie wizytówki Lublin, ale równocześnie promuję się w Internecie :D

vicia

Post autor: vicia » ndz wrz 01, 2019 6:49 am

Nowoczesna reklama to dla mnie ta w internecie, bez względu na to w jakiej formie by nie była. Chcąc wypromować firmę samymi wizytówkami czy ulotkami jest naprawdę ciężko. To w sieci znajdziemy największą liczbę odbiorców, a tym samym potencjalnych klientów. Ja skorzystałem w tym temacie z pomocy fachowca, o którym czytałem na stronie https://piotrpolok.pl/doswiadczenie-zawodowe/ .

janamam

Post autor: janamam » śr wrz 25, 2019 7:48 am

Jeśli chodzi o wysokiej jakości litery 3d LED to polecam firmę Reklamy-elpol. Naprawdę profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i mają przystępne ceny.

Weronika2405

Post autor: Weronika2405 » pt wrz 27, 2019 8:31 am

W XXI wieku, jeśli nie ma Cię w internecie, to nie ma Cię na rynku. Dlatego opłaca się inwestować w profesjonalne pozycjonowanie Krakow czy marketing szeptany Kraków. Te zabiegi realnie podnoszą zyski firmy - o ile są oczywiście dokładnie i skrupulatnie prowadzone, dlatego warto powierzyć to specjalistom.

ulka55

Post autor: ulka55 » ndz wrz 29, 2019 3:40 am

Jeśli szukasz systemów wystawienniczych, ścianek reklamowych, ulotek itd koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Retio. Oferują materiały reklamowe najwyższej jakości, szybko realizują zamówienia i mają bardzo atrakcyjne ceny. Poza tym dostawa na terenie całej polski jest darmowa.

Odpowiedz