Witamy na Forum Polonii w Dallas!

ubezpieczenie na życie

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
drupik
Posty: 5
Rejestracja: pt maja 10, 2019 5:45 am

ubezpieczenie na życie

Post autor: drupik » pn maja 13, 2019 2:37 pm

Ja korzystam z https://www.ubezpieczeniaonline.pl/na-zycie/0.html i według mnie są najlepsi. Kompleksowo podchodzą do klienta. U nich masz pełne bezpieczeństwo!
Ziemia potrzebuje cierpienia. Inaczej ludzie byliby jeszcze bardziej nieczuli i obojętni, niż są.

rozkoszna

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: rozkoszna » czw cze 20, 2019 12:09 am

Teraz to jest tylu ubezpieczycieli, że to można za głowę się złapać. Naprawdę, nie ma kiedy i jak wybierać, bo co chwilę ktoś nowy, a i nie ma się w tym rozeznania. W sumie to myślałam o firmie Prudential http://www.prudential.pl/ , która ma dość fajną ofertę na ubezpieczenie emerytury, ale nie wiem, czy składka nie będzie za wysoka. Wiecie coś o tym ?

kejt
Posty: 19
Rejestracja: wt mar 21, 2017 3:07 am

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: kejt » śr cze 26, 2019 4:03 pm

Moim zdaniem dobrze, że jest wielu ubezpieczycieli, można dzięki temu znaleźć korzystniejsze warunki ubezpieczeń. Ostatnio szukałam polisy nnw i najbardziej opłacalną dla mnie znalazłam na stronie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw . Ja jestem zdania, że lepiej dmuchać na zimne niż później żałować, więc wykupuję różnego rodzaju polisy w zależności od potrzeb.

Awatar użytkownika
Afterka
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 29, 2019 10:41 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: Afterka » sob cze 29, 2019 10:42 am

Co sądzicie w takim razie o ubezpieczenie na wypadek śmierci małżonka lub partnera na skutek Nieszczęśliwego Wypadku? Wiem, że ciężko myśleć o takich rzeczach ale chyba właśnie powinniśmy, na wypadek niefortunnego wydarzenia. Ubezpieczenie zapewnia dodatkowe wsparcie finansowe https://www.metlife.pl/content/refresh/ ... o-wypadku/

Awatar użytkownika
Novka
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 02, 2019 6:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: Novka » wt lip 02, 2019 6:21 am

Ubezpieczenie na życie jest konieczne. Nigdy nie wiemy co może się stać, a nikt z nas nie chce zostawić swojej rodziny bez żadnych oszczędności. Więcej informacji na temat ubezpieczenia w MetLife może znaleźć na https://www.metdental.com/. Co o tym myślicie?

daleka
Posty: 154
Rejestracja: wt lip 16, 2013 5:58 am

Re: ubezpieczenie na życie

Post autor: daleka » wt lip 09, 2019 2:28 am

Uważam, że warto wziąć pod uwagę również ubezpieczenie NNW. Według mnie ma wiele zalet. Jakich? Wejdźcie w ten link, by je wszystkie poznać. Ja sama mam takie ubezpieczenie i jestem z niego bardzo zadowolona. Póki co się nie przydało, ale przecież o to w tym wszystkim chodzi.

Odpowiedz