Witamy na Forum Polonii w Dallas!

chore oko

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

bernadette

chore oko

Post autor: bernadette » pn maja 13, 2019 3:26 am

od tygodnia mam problem z prawym okiem.. bardzo sie skleja, piecze i jest zaczerwienione.. dbam o higiene i nie wiem co to jest.. wizyta u okulisty dopiero za tydzien.. moge sobie jakos pomoc domowymi sposobami?

dalleko

Re: chore oko

Post autor: dalleko » pn maja 13, 2019 3:46 am

Może jakieś krople nawilżające?

pieczatka

Post autor: pieczatka » śr maja 15, 2019 8:56 am

a tak z ciekawosci jak dbasz o higiene? bo mowiac w oparciu o wlasny przyklad ja kiedys myslalam ze plyc micelarny czy mleczko wystarczaja ale jednak okazalo sie ze to malo. teraz mam chusteczki titiol https://retinea.pl/titiol/ ktore pomogly mi bardzo podczas walki z nużeńcem.. są swietne i mega wygodne

Marlenka33

Post autor: Marlenka33 » wt maja 28, 2019 2:05 pm

od pewnego czasu tez mam problem z oczami, mozliwe, że tak mam po zmianie tuszu do rzęs bo moje oczy jak zbyt długo chodze w makijazu powodują, taki stan. Moje oko zaczyna boleć jakby szczypać, swędziec. Zastanawiałam się czy to kurz, alergeny jakieś czy moze przemęczenie ale wychodzi ze wina kosmetyku, ktory mnie uczulił. Mieliście tak juz? Co na to stosowałyście? czasem robię sobie oklady chłodzące z torebek z herbaty ale problem absolutnie nie znika.

pieczarka

Post autor: pieczarka » śr maja 29, 2019 2:10 am

Marlenka22 z tego co wiem to oklady z herbaty daje sie na popduchniete oczy i worki czy since pod oczami. W Twoim przypadku podstawa jest lekarz ktory potwierdzi lub wykluczy alergie. Kup chusteczki o ktrorych wspomnialam bo one czyszcza fajnie powieke i znieczulaja co poprawia komfort no i odstaw ten tusz :)

pinka

Post autor: pinka » sob cze 22, 2019 12:15 am

A z czym konkretnie się zmagasz?
U mnie cała rodzina ma https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/astygmatyzm astygmatyzm.
Ja póki co nie mam ale nie jest powiedziane że mieć nie będę więc staram się regularnie badać
i bardzo dbam o wzrok.

Odpowiedz