Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Filtrowanie wody

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

halinna

Filtrowanie wody

Post autor: halinna » śr maja 01, 2019 9:10 am

Witajcie, czy opłaca się Waszym zdaniem filtrować wodę w dzbankach filtrujących?

mimi9

Re: Filtrowanie wody

Post autor: mimi9 » śr maja 01, 2019 9:11 am

Pewnie, że się opłaca :) Zwłaszcza wtedy, kiedy zamiast oryginalnych wkładów filtrujących używa się zamienników. Jak można przeczytać na stronie http://strefafiltrow.pl/blog/oryginalne ... ita-maxtra, niczym się one tak naprawdę nie różnią od siebie w działaniu, a kosztują mniej :) po co więc przepłacać ;)

maja075

Post autor: maja075 » czw maja 02, 2019 5:13 pm

Ja też słyszałam, że woda filtrowana jest zdrowsza, nawet mój lekarz przekonywał mnie, abym korzystała z tego rozwiązania. Cierpię na niedoczynność kory nadnerczy oraz niedoczynność tarczycy, do końca życia muszę zażywać leki, aktualnie przyjmuję Depo-Medrol w iniekcji, ponadto muszę dbać o odpowiednią dietę, woda filtrowana jest jednym z jej elementów.

liczi

Post autor: liczi » pn maja 06, 2019 3:12 am

To może warto sobie przeliczyć ile się wydaje pieniędzy na zakup wody w miesiącu i sprawdzić jak wygląda to w porównaniu do dzbanków filtrujących.

Korrae78

Post autor: Korrae78 » wt maja 07, 2019 9:23 am

Oczywiście, że opłaca - tu chodzi o zdrowie.

__

https://thyrolin.pl/

pawkras

Post autor: pawkras » wt maja 07, 2019 10:44 am

czesc

Ester87

Post autor: Ester87 » śr maja 08, 2019 7:22 am

Mam zamiar spożywać wodę z kranu, bo uważam, że za dużo przepłacam na butelki z wodą, do tego zaśmiecam środowisko - czy lepiej pić kranówkę przefiltrowaną, czy mogę bez problemu pić taką, jaka jest?

marzenloka

Post autor: marzenloka » czw maja 09, 2019 6:55 am

Wydaję mi się, że woda z kranu już od razu nadaje się do spożycia. Ale ja dla zdrowia psychicznego używam jeszcze dzbanka filtrującego.

thenut
Kontaktowanie:

Post autor: thenut » czw maja 09, 2019 6:56 am

Zależy w jakim regionie Polski mieszkasz, u mnie bez problemu można pić kranówkę.
Zadbaj o swoje zdrowie i komfort psychiczny wraz z psycholog białystok

Roman77

Post autor: Roman77 » pn lip 22, 2019 5:21 am

Akurat na takie kwestie powinno się zwracać szczególną uwagę. Pamiętajcie, że jeśli nie będziecie zwracali uwagę na to, co wrzucacie do swojego organizmu, to możecie na tym bardzo ucierpieć. Właśnie dlatego teraz wiele osób zaczyna korzystać z takich butelek jak https://myequa.pl/12-butelki-bpa-free To może być dużą ulgą dla Waszego organizmu, przekonajcie się o tym.

Weronika2405

Post autor: Weronika2405 » pn sie 26, 2019 4:02 am

W wodzie mogą występować różne bakterie i czasami jej filtrowanie nie wystarczy. Trzeba regularnie robić badanie wody Kraków i to pod kątem różnych bakterii, które mogą się w niej znajdować - np. badanie wody Legionella. Nie bez przyczyny analiza wody Kraków jest wymagana przez Sanepid :P

Aligator20

Post autor: Aligator20 » czw paź 17, 2019 7:27 am

Oczywiscie, że tak. Dzisiaj każdy powinien dbać o nasze wspólne środowisko. To nie tylko kwestia przestrzegania prawa, ale przede wszystkim odpowiedzialności za otoczenie i przyszłość naszych dzieci. Nie bez przyczyny laboratorium https://obiks.pl/oferta/badania-srodowi ... adania-wod prowadzi monitoring wód w Polsce. Każdy z nas powinien o to zadbać.

benna

Post autor: benna » śr lis 20, 2019 11:23 am

Filtrowanie wody jest potrzebne jeśli dużo jej pijesz w domu, poza tym to ekologiczne i nie ma nic lepszego niż elektrolity na kaca ,wystarczy wrzucić takie musujące do szklanki z czystą wodą i gotowe :)

Odpowiedz