Witamy na Forum Polonii w Dallas!

medycyna estetyczna

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

heleszka887

Re: medycyna estetyczna

Post autor: heleszka887 » pn maja 27, 2019 12:18 pm

iga44 pisze:
ndz maja 26, 2019 2:03 pm
Korzystałam z zabiegów w Magiczna Klinika i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie. Ceny super. Warto.
Popieram. Ja u nich akurat robiłam usta, wszystko wyszło super - tak jak oczekiwałam. Są delikatnie uwydatnione ale nadal wyglądają naturalnie. Personel był bardzo miły i pomocny, krótko mówiąc, zajęli się mną tak jak trzeba.

kwestor

Post autor: kwestor » wt maja 28, 2019 1:40 pm

Widze, że wielu jest tu wielbicieli Magicznej Kliniki. Ja umawiam się na wizyty często wtedy, gdy jestem w Warszawie - super profesjonalizm i doświadczenie a wiedza na poziomie światowym

agniecha100

Post autor: agniecha100 » wt maja 28, 2019 1:44 pm

heleszka887 pisze:
pn maja 27, 2019 12:18 pm
iga44 pisze:
ndz maja 26, 2019 2:03 pm
Korzystałam z zabiegów w Magiczna Klinika i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie. Ceny super. Warto.
Popieram. Ja u nich akurat robiłam usta, wszystko wyszło super - tak jak oczekiwałam. Są delikatnie uwydatnione ale nadal wyglądają naturalnie. Personel był bardzo miły i pomocny, krótko mówiąc, zajęli się mną tak jak trzeba.
Czy zabieg powiększania ust jest bardzo bolesny? Wykonują go w znieczuleniu ogólnym i miejscowym? No i najważniejsze - po jakim czasie trzeba powtórzyć taki zabieg?

heleszka887

Post autor: heleszka887 » śr maja 29, 2019 1:28 pm

Nie jest bolesny. Wykonują go w znieczuleniu miejscowym, smarują specjalnym kremem więc praktycznie nic nie czujesz. Zabieg powinno się powtórzyć po około pół roku ale więcej szczegółów z pewnością dowiesz się na konsultacjach ;)

Bihoki

Post autor: Bihoki » pt maja 31, 2019 3:13 am

Widze, że jesteście trochę zaznajomione z tym tematem więć chciałam was prosić o porade na temat takiego zabiegu jak karboksyterapia kraków. Któraś z was może go robiła i będzie w stanie podpowiedzieć mi gdzie w Krakowie jest się najlepiej na taki zabieg udać? jeśli tak, bede wam bardzo wdzięczna za pomoc

oleczka0

Post autor: oleczka0 » pt maja 31, 2019 3:10 pm

Medycyna estetyczna jest naprawde dobrym sposoem na zmiane poczucia wlasnej wartosci : ) wiele kobiet ma kompkleksy, a dzieki medycynie estetycznej, moga one zniknac! Dlatego, jesli masz kompleks malych ust, dobrym pomyslem moze okazac sie dla Ciebie wypelniacz do ust Restylane Kysse ktory daje efekt pelnych warg, bez efektu sztucznosci. Na ich stronie https://www.restylane.com/pl/ znajdziesz gabinety, ktore wykonuja ten zabieg :)

Bihoki

Post autor: Bihoki » śr cze 05, 2019 8:56 am

Odnośnie medycyny estetycznej wypowiem się i ja. Niedawno byłam na bardzo profesjonalnie wykonanym zabiegu oczyszczania i jeśli któraś z was dziewczyny, równiez interesuje się takimi zabiegami https://www.farmaurody.com.pl/kosmetyka ... luszczanie kliknijcie sobie w ten link i dowiedzcie sie jak to działa. Moim zdaniem na prawdę warto, ponieważ efekty są bardzo widzoczne!

turasek

Post autor: turasek » ndz cze 09, 2019 7:09 am

Jeśli nie wiesz do jakiej kliniki medycyny estetycznej się zgłosić skorzystaj z wyszukiwarki https://klinikiurody.com.pl/, ja dzięki niej trafiłam do bardzo miłych i doświadczonych osób
Ostatnio zmieniony wt cze 18, 2019 3:54 am przez turasek, łącznie zmieniany 1 raz.

Andrzej4443s

Post autor: Andrzej4443s » pn cze 10, 2019 3:31 am

Moim zdaniem medycyna estetyczna dla każdego człowieka jest bardzo ważna.To jest normalne.

Alexa555

Post autor: Alexa555 » czw cze 27, 2019 6:23 am

Ja od czasu do czasu korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i bardzo dobrze się z tym czuje. Niedawno likwidowałam blizny i rozstępy na ciele i poszło znakomicie. Dzięki zabiegom takim jak https://esteticon.pl/oferta/dermatologi ... /dermapen/ można dużo poprawić w swoim wyglądzie ale nie przesadnie.

wera3

Post autor: wera3 » ndz cze 30, 2019 3:57 am

Dla wielu kobiet problemem są powieki - opadające, ze zmarszczkami, niezbyt estetycznie prezentujące się. Dlatego warto pomyśleć o blefaroplastyka kt ory wykonany dobrze i poprawnie sprawi, że oko od razu stanie się pełniejsze i gładkie!

patrycja01

Post autor: patrycja01 » pn lip 01, 2019 7:22 am

heleszka887 pisze:
śr maja 29, 2019 1:28 pm
Nie jest bolesny. Wykonują go w znieczuleniu miejscowym, smarują specjalnym kremem więc praktycznie nic nie czujesz. Zabieg powinno się powtórzyć po około pół roku ale więcej szczegółów z pewnością dowiesz się na konsultacjach ;)
Trzeba pamiętać jeszcze czym jest robiony zabieg. Jest wiele różnych wypełniaczy, ale nie wszystkie nadają się do modelowania ust. Ja ostatnio robiłam usta preparatem StylAge Lips (https://dermestetic.pl/poradnik/prepara ... tyoksydant). Świetny efekt i brak jest po nim tego uczucia grudek w ustach.

uleczka45

Post autor: uleczka45 » wt lip 23, 2019 3:00 am

kwestor pisze:
wt maja 28, 2019 1:40 pm
Widze, że wielu jest tu wielbicieli Magicznej Kliniki. Ja umawiam się na wizyty często wtedy, gdy jestem w Warszawie - super profesjonalizm i doświadczenie a wiedza na poziomie światowym
U nas w Krakowie jak otwarli to też rewelacyjna klinika, na wysokim poziomie chyba naprawdę tak klinika ma dobrych specjalistów. Sama myślę nad botoxem bo widziałam, że zabieg tylko 249zł , a moja twarz już pragnie trochę młodości.

kanira

Post autor: kanira » śr lip 31, 2019 5:45 am

Ja co prawda nigdy nie korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej, ale zamierzam to nadrobić. Czytam sobie o tym wiele http://4lekka.pl/ , poza tym koleżanki też namawiają, bo one od lat korzystają i sobie bardzo chwalą. To nie są inwazyjne zabiegi więc spoko ;)

tekla62

Post autor: tekla62 » pn sie 12, 2019 11:27 am

A czy ty uleczk45 byłaś tam w magicznej klinice i sprawdziłaś jak działa ta firma? Jestem ciekawa jak wygląda konsultacja , czy są długie terminy? Mi się marzy, aby zniknęły mi zmarszczki wokoło oczu.

Odpowiedz