Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Własna firma i jej potrzeby!

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

lenka099

Własna firma i jej potrzeby!

Post autor: lenka099 » wt kwie 23, 2019 4:03 am

Jeśli obecnie jesteście na etapie budowania swojej własnej marki/firmy to już teraz pomyślcie o projektory 4k który na pewno przyda się podczas wizualizacji czy spotkań z klientami ,:)

Awatar użytkownika
joan.ka

Re: Własna firma i jej potrzeby!

Post autor: joan.ka » wt kwie 23, 2019 7:58 am

Mój brat chyba z tego korzystał. Z tego co pamiętam to był bardzo zadowolony.
Sama racja jeszcze nikomu nie przyniosła wygranej żadnego procesu.

dobermanka

Post autor: dobermanka » śr kwie 24, 2019 8:08 am

Fajna sprawa, zwlaszcza na szkolenia.. Ja teraz zainwestowalam kase w pakiety medyczne z medicover da moich pracownikow ale pomysle o takich projektorach.. na chwile obecna korzystamy z tych ktore udostepnia sala szkoleniowa

maja075

Post autor: maja075 » śr kwie 24, 2019 1:20 pm

Jeśli o szkoleniach mowa, proponuję pomyśleć o BHP dla pracowników i właściciela. Moim zdaniem optymalnym rozwiązaniem są szkolenia online: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... e/kurs-bhp
Nie trzeba martwić się ograniczeniami czasowymi, szkolenie odbywa się w dogodnym czasie, także mniejszych przedziałach czasowych, a pod względem merytorycznym niczym nie różni się od zajęć stacjonarnych.

oleczka0

Post autor: oleczka0 » pt kwie 26, 2019 9:36 am

Niekiedy, rozpoczynając swoją przygodę z zakładaniem firmy, potrzebne jest znalezienie źródła finansowania. Na początku może być to problematyczne. Pomocne może okazać się odnawialna linia finansowania. Taką możliwość, możesz spotkać na www.finiata.pl. To elastyczny sposób, działający jak karta kredytowa lub debetowa, z której możesz korzystać w potrzebnej sytuacji. Jeśli masz pytania, to kompetentna obsługa odpowie na Towje pytania.

Kosmek

Post autor: Kosmek » ndz kwie 28, 2019 9:40 am

Każda firma ma inne potrzeby więc ciężko coś doradzić tak od razu. Na pewno większość będzie potrzebować opakowań do swoich produktów. Polecam zapoznać się z ofertą firmy http://roma-folie.pl/ która posiada w ofercie opakowania różnego typu jak i maszyny do pakowania. Masz więc możliwość zakupu usługi lub samej maszyny.

Awatar użytkownika
Krosna

Post autor: Krosna » ndz kwie 28, 2019 2:06 pm

Nigdy wcześniej nie słyszałam o projektorach 4K, fajnie posiadać takie sprzęt.

mimi9

Post autor: mimi9 » pn kwie 29, 2019 4:18 am

Ja uważam, że w każdej firmie, bez względu na branżę, w jakiej działa, przyda się jakieś nowoczesne oprogramowanie. Na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie zapoznać się z ofertą firmy Primesoft, która dostarcza naprawdę innowacyjnych systemów informatycznych do przedsiębiorstw. Dzięki nim możecie między innymi zoptymalizować różne procesy w firmie, zmniejszyć koszty związane z księgowością itp. Polecam :)

ulka wójcik

Post autor: ulka wójcik » pn maja 06, 2019 10:14 am

U mnie w firmie sprawę benefitów załatwiły pakiety medyczne Medicover, bo to jak się okazało pracownicy najbardziej doceniają, każdy z tego może skorzystać a nawet objąć pakietem swoją najbliższą rodzinę a to ważne teraz kiedy do przychodni na NFZ są straszne kolejki

nasti

Post autor: nasti » czw maja 09, 2019 7:54 am

Jeżeli opakowania to tylko u nich www.profilgroup.com/pl/co-packaging W temacie szukałabym jedynie sprawdzonych i pewnych firm aby wszystko było w jak najlepszym porządku.

oleczka0

Post autor: oleczka0 » wt maja 14, 2019 1:08 pm

Zastanawiałeś się nad tym jak ważny jest rozwój firmy pod względem finansów? Jeśli nie, to polecam Ci zainteresować się tym tematem. Banki nie zawsze są przychylne wobec nowych firm, dlatego www.finiata.pl to doskonałe rozwiązanie. Jest to linia odnawialnego finansowania, która działa jak karta kredytowa. Nawet po przekroczeniu limitu, nie musisz się martwić, wszystko jest do uzgodnienia. Zadzwoń do nich i dowiedz się szczegółów.

bombeczka

Post autor: bombeczka » wt maja 21, 2019 2:08 am

Jeżeli chcesz prężnie działać na rynku, musisz być czujny na wszelkie poczynania konkurencji i udzielać się w mediach społecznościowych. Poza tym często przydaje się solidny program IT, który ułatwia pracę. My skorzystaliśmy z doświadczenia pracowników firmy www.jantar.pl. Dzięki ich pomocy, obraliśmy właściwy ster na sukces~!

monikamis11

Post autor: monikamis11 » śr maja 22, 2019 1:19 pm

Firma potrzebuje się rozwijać, więc potrzebuje odpowiedniej reklamy żeby pozyskać klientów. Sam w ostatnim czasie zacząłem korzystać z oferty firmy https://tearsofjoy.pl/content-marketing/ , która zajmuje się social media marketingiem. Naprawdę serdecznie polecam takie rozwiązanie bo warto.

tymoteusz35

Post autor: tymoteusz35 » śr maja 22, 2019 2:58 pm

Jakie macie pomysły na oszczędności w swojej firmie? Od jakiegoś czasu pomagam prowadzić bratu mały zakład produkcyjny i najbardziej przytłaczają nas faktury za zasoby produkcyjne. Prąd, woda i gaz kosztują obecnie sporo. Zastanawiam się czy nie zainwestować w monitoring mediów produkcyjnych system, który pozwoli na bieżąco raportować zużycie zasobów i wychwyci wąskie gardło w procesie produkcyjnym.

Izabela97

Post autor: Izabela97 » czw maja 23, 2019 4:29 am

Trzeba się też jakoś promować i to nie tylko w SM. Myślę, że warto zainwestować w wystrój sal gdzie się spotykacie z klientami. A zwłaszcza jeśli jest to jakieś gabinet w domu. Ja tak pracuję, bo mam salon kosmetyczny i zauwazyłam , że nowe klientki jakoś przychylniej na mnie patrzą, znalazłam blaty dębowe producenta z polski. Przerobili mi biórko i mam +10 do prestiżu :D

Odpowiedz