Strona 1 z 1

Polerowanie samochodu - pytanie

: czw kwie 18, 2019 7:41 am
autor: Ojacie
Cześć! Czy ktoś z Was polerował może kiedyś sam auto? jeśli tak, to czy mógłby podzielić się jakimiś wskazówkami, powiedzieć, na co uważać itp.? Sam noszę się z takim zamiarem, ale wiadomo, że nie chciałbym uszkodzić wozu :) O czym trzeba jeszcze pamiętać oprócz rzeczy zawartych w tym artykule?

Re: Polerowanie samochodu - pytanie

: śr kwie 24, 2019 8:22 am
autor: gandalf1
Witam, nie należy zapominać o glinkowaniu prze rozpoczęciem polerowania - pozwala się ono pozbyć większych zanieczyszczeń i drobinek brudu - piszą o tym np. tutaj: https://samnaprawiam.com/polerowanie-sa ... -auta.html
Poza tym myślę, że wszystko jest wyłożone dość przejrzyście, zatem powodzenia :)

Re: Polerowanie samochodu - pytanie

: czw kwie 25, 2019 6:41 am
autor: mimi9
Moim zdaniem na pewno warto wypolerować samochód, kiedy zamierzamy go sprzedać - nawet, jeśli zamierzamy skorzystać ze skupu samochodowego. Auto skup Warszawa https://skupaut.waw.pl/ przyjmuje oczywiście samochody w różnym stanie technicznym, ale sądzę, że im bardziej zadbane będzie nasze auto i im lepiej będzie się prezentowało, tym więcej za nie dostaniemy :)

Re: Polerowanie samochodu - pytanie

: sob maja 04, 2019 4:01 am
autor: Mateo 77
Mamy XXI wiek, dzisiaj można naprawdę wiele zrobić w kontekście poprawy wyglądu auta. Jeśli nie wiecie, na co postawić, to powinniście pomyśleć, co może poprawić Wasz komfort jazdy. W firmie www.prosportech.pl możecie liczyć na takie kwestie jak naprawa kierownic samochodowych, ale też totalny jej tuning. Pomyślcie nad tym.

Re: Polerowanie samochodu - pytanie

: śr maja 15, 2019 6:26 am
autor: Damian4443
Moim zdaniem takie coś na pewno jest bardzo interesujące dla każdego żyjącego człowieka.
______________________________________________________________
https://moto-info-serwis.pl

Re: Polerowanie samochodu - pytanie

: sob wrz 28, 2019 2:22 pm
autor: della
Trzeba dbać o samochód i także o lakier, ale to nie wszystko, bo samochód musi być sprawny. Tutaj http://www.automix-lodz.pl/ u mechanika z Łodzi można naprawić auto w razie potrzeby. Fachowiec ma spore doświadczenie i mi pomógł zrobić hamulce.

Re: Polerowanie samochodu - pytanie

: ndz wrz 29, 2019 11:44 am
autor: Buriell43
Czy lepiej to zlecić jakieś firmie?
__

mezoterapia igłowa gdynia