Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sklep internetowy a własny biznes

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

czwartapora

Re: Sklep internetowy a własny biznes

Post autor: czwartapora » pt lut 16, 2018 4:18 am

To chyba nie będzie potrzebne, przecież założenie własnej strony internetowej która ma działać jako sklep nie jest trudne ;) Sama stronę jest do zrobienia w kilka dni przez jakiegoś informatyka, czy po prostu kogoś, kto się tym interesuje, a całe zaplecze techniczne znajdziesz na https://wphocus.com/ :) Ja przynajmniej korzystam właśnie z ich wtyczek i bardzo dobrze się sprawdzają

koziel.wojciech.86

Post autor: koziel.wojciech.86 » pt lut 16, 2018 7:30 am

sklep internetowy połączony ze stacjonarnym to dobra opcja, sam prowadzę warsztat i mam sklep internetowy w którym sprzedaje pompy hydrauliczne i inne tego typu części. Jest to dodatkowy dochód i dużo można się nauczyć o biznesie :)

jjusti18

Post autor: jjusti18 » czw mar 08, 2018 9:09 am

Pomysłów na biznes może być naprawdę wiele... Wszystko zależy czym się interesujecie oraz jakie macie umiejętności. Ja postanowiłam, że raz otworzę wraz siostrą kwiaciarnię. Zastanawiam się teraz gdzie można byłoby kupić dobre akcesoria dla florystów, dzięki którym można byłoby robić niepowtarzalne wiązanki. Może ktoś z was akurat zna jakąś dobrą hurtownię artykułów dekoracyjnych wraz z kwiatami sztucznym? Byłabym bardzo wdzięczna za namiary.

malinka33

Post autor: malinka33 » pn mar 12, 2018 4:16 pm

Aby sprawnie prowadzić sklep internetowy, nie możemy sobie pozwolić aby komputer platał nam figle. Polecam zakup w leasing http://leasinglaptopa.pl/Acer_Aspire_5- ... 29fcfe5d45 Ten serwis jest chyba najlepszym z możliwych serwisów leasingowych. Zarówno dla os prywatnych jak i firm :)

Krzysiek690

Post autor: Krzysiek690 » wt mar 13, 2018 3:57 am

Moim skromnym zdaniem taki pomysł na biznes jakim jest sklep internetowy to dla wielu strzał w dziesiątkę, a dla mnie dobry pomysł, o ile wiemy co chcemy oferować swoim klientom, będziemy mieli popyt na daną rzecz, a także korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, takich jak na przykład moduł płatności Preta Shop https://www.cashbill.pl/integracja/inte ... prestashop , z którego korzysta firma CashBill S.A. Dlaczego o nim pisze? Otóż dlatego, że jest intuicyjny, prosty w obsłudze, a także bardzo wygodny. Moja siostra pokazywała mi jak działa na podstawie swojego sklepu i jestem pod wrażeniem, wam powiem. Super, że są takie opcje dla sklepów online.

Christ3334

Post autor: Christ3334 » wt mar 13, 2018 6:42 am

Czy orientujecie się co to jest olej z czarnuszki? Jeśli nie to koniecznie poszukacie sobie informacji na ten temat. Uważam, że każdy powinien wiedzieć jakie ma zastosowanie i właściwości.

wdabrowska

Post autor: wdabrowska » śr mar 14, 2018 8:36 am

Własny biznes można spokojnie prowadzić przez internet, nawet teraz to pewien wymóg. Ostatnio przez internet na https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-w ... -wiosenne/ kupiłam świetne kurtki

Ailis

Post autor: Ailis » pt mar 16, 2018 8:50 am

Każdy sklep internetowy to trafny pomysł na biznes. Sama niebawem taki otwieram i prawie wszystko mam gotowe. Tylko jeszcze muszę kupić coś do pakowania. Znalazłam stronę z torbami papierowymi i mają też ozdobne, świąteczne więc takie mi się przydadzą. Musze przecież w coś pakować zamówiony towar, a nie chcę wysyłać w folii.

wigniak

Post autor: wigniak » pt mar 16, 2018 11:30 am

ciezki orzech do zgryzienia

kejti

Post autor: kejti » czw mar 29, 2018 2:01 am

W każdym biznesie trzeba dbać o jego regularny rozwój. Dlatego warto się zastanowić nad posiadaniem certyfikatu ISO. Na stronie http://www.adees.net/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Poczytajcie koniecznie - dowiecie się, dlaczego warto.

OleK_12

Post autor: OleK_12 » czw mar 29, 2018 4:02 am

Ja trochę bym się bał założyć własny sklep internetowy. Nawet zbytnio nie wiem jak potem to wszystko obsługiwać, skąd brać towar albo gdzie zrobić magazyn...

Vitek344

Post autor: Vitek344 » czw mar 29, 2018 5:06 am

Wiecie o tym, że regulatory temperatury są teraz bardzo popularne? Bardzo dużo osób je kupujea by nie musieli samodzielnie ustawiać temperatury. Uważam, że jest to bardzo funkcjonalna sprawa.

renatacebs
Kontaktowanie:

Post autor: renatacebs » czw mar 29, 2018 5:28 am

Jest to fajny pomysł, ale trzeba wiedzieć co chcemy mieć na tej stronie. Żeby również trafić do wybranego przez siebie grona klientów. Żeby się na tym nie przejechać.

Ochidea88

Post autor: Ochidea88 » czw kwie 05, 2018 9:29 am

Mnie się wydaje, że pomysł sklepu internetowego to dobra opcja na biznes. Jednakże z tego co wiem to ważną rolę tutaj odkrywa odpowiedni hosting. Najlepiej więc rozejrzeć się w miejscach, gdzie możemy nie tylko skorzystać z najróżniejszych opcji ale mamy też możliwość wypróbowania ich przez jakiś czas niemalże za darmowo. Tak jak chociażby tutaj https://www.statnet.pl/hosting/ . Myślę, że warto zapoznać się z takimi opcjami. Tam możecie skorzystać nawet z pomocy odpowiednich fachowców.

benkier

Post autor: benkier » czw kwie 05, 2018 10:52 am

warto sprobowac moim zdaniem !

Odpowiedz