Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Ulubione roślinki ogrodowe

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Roman77

Re: Ulubione roślinki ogrodowe

Post autor: Roman77 » pt lip 26, 2019 7:16 am

Jasne, że tak. Odpowiednio utrzymany ogród daje bardzo ciekawe możliwości rekreacyjne, dlatego też warto przyłożyć się do tego tematu. Dzisiaj wiele osób decyduje się na takie nawadnianie jak https://blumat.pl/system-automatycznego ... opelkowego bo niesamowicie ułatwia to utrzymanie ogrodu w odpowiedniej kondycji. Powinniście bliżej sprawdzić ten temat i przekonać się, jakie daje to możliwości.

greece1
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 28, 2019 8:50 am

Re: Ulubione roślinki ogrodowe

Post autor: greece1 » ndz lip 28, 2019 8:53 am

Ja jestem fanem rozplenicy japońskiej tzw. "FOUNTAIN GRASS". Piękna roślinka, niby nic skomplikowanego, a robi wrażenie. Jak nie wiecie co to, tu https://www.bilscy.info/blog/rozplenica-japonska macie wszystko super wyjaśnione! Wszyscy, którzy mnie odwiedzają zawsze o nią pytają :)

misiag

Re: Ulubione roślinki ogrodowe

Post autor: misiag » sob sie 03, 2019 7:00 am

Jak ktoś ma basen, to może zakupy zrobić jeszcze w https://ichemia.pl/artykuly-basenowe,209.html , artykuły basenowe co roku przy pielęgnacji ogrodu się przydają. Dlatego wiele osób zamawia tego typu rzeczy przez internet na następne kilka sezonów. Roślinki, krzewy, basen altanka, to tworzy ogród marzeń w mojej głowie.

ulka55

Re: Ulubione roślinki ogrodowe

Post autor: ulka55 » śr sie 14, 2019 1:07 am

My dopiero zaczynamy przygodę z ogrodem dlatego jeszcze nic nie mamy. Póki co czytam artykuły na https://www.prawo-budowlane.edu.pl/ i szukam pomysłu na taras. Za ogród weźmiemy się jakoś we wrześniu i na wiosnę. Liczę na to, ze małymi kroczkami stworzymy przepiękny ogródek.

Odpowiedz