Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdzie dostanę kredyt?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Kiejdzioch94

Re: Gdzie dostanę kredyt?

Post autor: Kiejdzioch94 » pt mar 17, 2017 9:55 am

Polecam credy24. Ogromny wachlarz propozycji pożyczki. W zależności czego potrzebujesz, wszystko zostanie dostosowane pod Twoje potrzeby, tak by zoptymalizować korzyści z tego płynące. Czasami nawet nie musisz wychodzić z domu by zasilić konto pieniędzmi, jak i są specjalne oferty pod kupno samochodu,
Istnieje także pożyczka dla zadłużonych , która umożliwia osobom z problemami uregulować ich poprzednie zadłużenia.

renan

Post autor: renan » pt mar 24, 2017 3:39 pm

A prywatna pożyczka hipoteczna Cię interesuje? Możesz ja nabyć w https://kredyt123.pl/prywatna-pozyczka-hipoteczna . Mogą dać Ci nawet 50% wartości domu, ale ograniczenie jest do 1mln, formalności związane z kredytem są ograniczone do minimum, to bardzo ułatwia cały papierkowy proces.

Awatar użytkownika
Zaluzja81

Post autor: Zaluzja81 » sob mar 25, 2017 6:57 am

Polecam Wam serwis rankingifinansowe.pl, pomoże on Wam w porównaniu ofert bankowych tj kredytow, kart kredytowych czy lokat. Ja sam sprawdzam tam regularnie wszystkie rankingi
Kiedyż skończy się to szaleństwo?

Orise

Post autor: Orise » sob mar 25, 2017 10:03 am

Myśle, że taki pomysł nie jest najgorszy, ale ja wolałbym zwykły kredyt.

sertka

Post autor: sertka » pn maja 22, 2017 12:44 am

Nie wiem czy kredyt, ale na pewno chwilówkę lub pożyczkę na raty dostaniesz w Credy. Tam często mają atrakcyjne ofert dla tych stałych klientow, jak i dla tych nowych. Pytanie tylko, czy masz ładną historię kredytową? O to lubią pytać, czasami to właśnie ta historia jest decydująca w otrzymaniu takiej gotówki.

Raleskev

Post autor: Raleskev » pn maja 22, 2017 3:47 am

Kredyt to decyzja często na całe życie. W związku z tym moim zdaniem najlepiej będzie udać się do specjalisty który wybierze nam najlepszą ofertę.

Lucynka0

Post autor: Lucynka0 » wt cze 13, 2017 1:44 am

Ja dostałam kredyt po przez internet (tutaj https://procredito.pl/kredyty/kredyt-gotowkowy). Popatrz sobie, pewnie i Tobie się uda :)

furiatka1

Post autor: furiatka1 » wt cze 13, 2017 4:27 am

myślę, że w tej kwestii najlepiej byłoby pójść do kilku banków, porozmawiać z doradcami i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

ofka

Post autor: ofka » pn cze 19, 2017 1:51 am

Musi być kredyt, może zainteresuje Cię pobranie chwilówki na dowód? Ja nie raz z takich chwilówek korzystałam, bylam bardzo zadowolona, wiele osób mi polecało namiary na credy i jestem nadal zadowolona. Kredyt musisz wziac w banku, a chwilówkę i pożyczkę możesz wziąć w siec :) To bardzo wygodne rozwiązanie.

Roman77

Post autor: Roman77 » wt sie 22, 2017 3:57 am

Widzę, że w tym temacie jest mnóstwo różnych sugestii, co może człowieka zmylić. Najlepiej zrobicie, jak po prostu poczytacie o konkretnym porównaniu konto osobistych w http://bankowe-konta.info/osobiste/ i na bazie tego podejmiecie decyzję. Ja tak zawsze robię i dobrze na tym wychodzę.

kargulipawlak

Post autor: kargulipawlak » ndz paź 15, 2017 8:29 am

Czasami warto poczytać artykuły dotyczące tematu, który nas interesuje. Ja ciekawy artykuł dotyczący kredytów znalazłem na stronie http://bankowosc.businesstimes.pl/kredy ... -go-glowa/

nala1

Post autor: nala1 » pn paź 16, 2017 1:11 am

Ludzie , tylko nie chwilówki. Tam się zaczynają wasze problemy. Jeżeli macie jakieś problemy (zresztą kto ich nie ma), porozmawiajcie w sowim banku o tym .Jeżeli nie to poszukajcie dobrego pośrednika kredytowego ; nie korzystajcie z firm parabankowych ! Mieliśmy taką sytuację w pracy, bo koleżanka już chciała podpisywać umowę z taką firmą,ale jak przeczytaliśmy dokładnie umowę -to jakaś masakra. W poszukiwaniu kredytu konsolidacyjnego skontaktowaliśmy się z pośrednikiem - Dobre kredytowanie. Tam już zostawiliśmy koleżankę samą bo do rozmowy podeszli szybko i poważnie. Przedstawili dokładnie warunki i wytłumaczyli wszystkie gwiazdki., pzdr
Ostatnio zmieniony śr paź 25, 2017 2:04 pm przez nala1, łącznie zmieniany 1 raz.

barkk

Post autor: barkk » wt paź 24, 2017 6:47 am

Z kredytami trzeba ostrożnie. A już na pewno z daleka trzymać się od wszelkiego rodzaju chwilówek i tak dalej..

kasia22

Post autor: kasia22 » wt gru 26, 2017 3:08 pm

Z kredytami nalezey ostroznie, ale uwazam ze kredyt np za samchód to nic złego. Warto skorzystac z porady ekspertów https://kredytok.pl/blog-ok/ jeżeli potrzebujemy nie az tak duzej kwoty na np. uzywany samochód. Można także sprawdzić oferte w kilku bankach i wybrac dla nas najbardziej korzystaną. Ostroznym nalezy byc z wszelkimi chwilówkami, nie ma zartów, jak się zaczną odsetki. Ktoś jest w temacie?

mikoj6556@interia.pl

Post autor: mikoj6556@interia.pl » śr gru 27, 2017 12:37 pm

Szybką i bezproblemową pożyczkę dostaniesz na https://www.ratalska.pl Jest to idealna opcja dla kobiet które potrzebują szybko pożyczki a pożyczka może wynosić aż 10000 zł. Moje koleżanki bardzo sobie chwalą ich usługi. Skorzystaj ponieważ naprawdę warto.

Odpowiedz