Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Tapeta na tapecie

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

WioLka34

Re: Tapeta na tapecie

Post autor: WioLka34 » ndz mar 31, 2019 8:50 am

Mi tapety w mieszkaniu bardzo się podobają, szczególnie różnego rodzaju fototapety - https://www.fotodruk.pl/. Widziałam u kilku znajomych aranżację mieszkania z użycie fototapety i bardzo mi się spodobał efekt, jaki uzyskali z ich wykorzystaniem. Trzeba tylko wybrać odpowiedni motyw, który trafia w nasze gusta. A sam wydruk na fototapecie wygląda naprawdę precyzyjnie, kolory są bardzo żywe i wszystko dopracowane w każdym calu.

Gość

Post autor: Gość » śr kwie 10, 2019 2:43 am

Tapeta w mieszkaniu to fajna sprawa, ale sama bym się nie podjęła tej czynności, dlatego wolałam zlecić tapetowanie ścian tej ekipie z Katowic

liczi

Post autor: liczi » śr kwie 10, 2019 3:00 am

Ja bym się jednak pomęczyła i zdzierała starą tapetę, bo kładzenie nowej na starą nie jest najlepszym sposobem. Ewentualnie dobrze jest poszukać informacji na temat pozbywania się starych tapet.

maciekcheł

Post autor: maciekcheł » czw kwie 11, 2019 2:32 am

Myślę, że pomocny będzie ten artykuł: https://kapitanremont.pl/10-bledow-podc ... niejszych/
W ogóle do takich zadań lepiej wynajmować profesjonalistów. Mój sąsiad miał problem z kładzeniem tapety w salonie, ale wezwał tę firmę remontową z Krakowa i zrobili mu to szybko i od ręki

Urata46

Post autor: Urata46 » ndz kwie 14, 2019 12:11 pm

Jak dla mnie to nie jest dobre rozwiązanie - warto zedrzeć starą.

__

upominki

Mumum0

Post autor: Mumum0 » ndz kwie 14, 2019 2:36 pm

Z doświadczenia... obawiam się, że zostaje wam drapanie :( te stare tapety takie są :/ pomaga spryskiwanie tego wodą :D

wierszyczek

Post autor: wierszyczek » ndz kwie 14, 2019 5:58 pm

to nie ma sensu :/

angelika

Post autor: angelika » pn lip 29, 2019 5:49 am

Fakt, że zarówno tapety, jak i fototapety wracają do łask i stają się bardzo modne. Jeśli chodzi o ich położenie, to łatwe zadanie to z pewnością nie jest. Też jestem zdania, że bez drapania się nie obejdzie, a położenie ta[ety na tapecie jest pomysłem dość ryzykownym. Ja generalnie jestem zdania, że do takich zadań najlepiej wziąć fachowców, którzy znajdą się na robocie. Tutaj http://www.master-bud.net/oferta/tapetowanie/ znajdziecie firmę, która tematem zajmuje się od kat i żadna tapeta nie ma przed nimi tajemnic. Pamiętajcie, że jak nie położycie tapety idealnie, to każde jedno niedociągnięcie będzie widoczne.

oleczka0

Post autor: oleczka0 » pt sie 30, 2019 7:33 am

Jak dla mnie to lepiej zerwać to wszystko i umieścić dobrej jakości tapetę. Nie każda jest wstanie przykryć i wyglądać ładnie, szczególnie jeśli chodzi o kwestie związane z odstawaniem i nie doklejeniem. Proponuje tapety Cole&Son które mają fajne wzory do wyboru, a przy okazji są bardzo wytrzymałe!

Bihoki

Post autor: Bihoki » czw wrz 19, 2019 11:10 pm

Słuchajcie, jeśli chodzi o tapety to ja właśnie zastanawiam się nad tym aby u siebie w sypialni położyc na ściany takie https://uwalls.pl/fototapety-do-sypialni/ fototapety. Powiedzcie mi proszę co o tym sądzicie? Z tego co widze to mają na prawdę sporo ciekawych wzorów i może warto jest się rzeczywiście takim rozwiązaniem zainteresować?

Awatar użytkownika
max46

Post autor: max46 » pt wrz 20, 2019 4:09 am

Wydaje mi się, że nie warto korzystać z tapet w tych czasach.

Odpowiedz