Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Oczyszczanie samochodu

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

prym234$

Oczyszczanie samochodu

Post autor: prym234$ » wt sie 11, 2015 3:54 pm

Witajcie forumowicze!

Ostatnim czasem strasznie zaniedbałem swoje auto no i efekt jest tego taki, że wygląda jak by w nim przeszedł tajfun a na zewnątrz jeszcze gorzej więc ostatnim czasem trochę zaoszczędziłem pieniędzy postanowiłem też, że może na jakimś forum poradzę się o radę. Przejdę do meritum sprawy. Pomyślałem, że zrobię auto spa może trochę go zregenerują i będzie naprawdę świetnie wyglądał co o tym myślicie? Może polecicie mi jakiś salon taki co tym się zajmuję?.

czerwoniak

Post autor: czerwoniak » czw sie 13, 2015 12:25 am

Witaj. Według mnie takie spa to bardzo dobry pomysł w przypadku tak zaniedbanego auta. Sam jakiś czas temu udałem się do takiego spa. Na pewno doprowadzi go do właściwego stanu. Poszukaj właściwego salonu w internecie.

tijuanna

Post autor: tijuanna » sob sie 15, 2015 3:49 am

Witaj,
Na pewno auto spa pomoże odnowić Twój samochód, może nie będzie wyglądał jak prosto z wyjazdu z salonu, ale prawdą jest, że lepszego miejsca żeby uzyskać świeży wygląd samochodu nie znajdziesz. Myślę, że będzie też na jkiś czas lepiej chroniony ponieważ na takim spa starają się także żeby lakier był należycie chroniony.

belka77

Post autor: belka77 » sob sie 15, 2015 7:11 am

Ja ostatnio korzystałam z takiego auto spa i byłam mega zadowolona, naprawdę:-) Usługa warta wydanych pieniędzy, auto jak nowe, lśniące, pachnące, bez żadnych rys i zadrapań. W takim spa możesz sobie wybrać poszczególne opcje, jakie chcesz, nie musisz brać całych pakietów:-) Ze swojej strony polecam:-)

dramattiko

Post autor: dramattiko » śr sie 19, 2015 9:16 am

No wiesz... sam pomysł odnowienia czy też wyczyszczenia samochodu jest bez wątpienia bardzo dobry. Pozostaje tylko pytanie czy sam będziesz w stanie to zrobić jeśli masz chęci i czas, czy też raczej wolisz oddać samochód do profesjonalnej myjni, gdzie wszystko zostanie wykonane przez specjalistów, którzy mają już doświadczenie w tego typu usługach..

liczi

Post autor: liczi » czw sie 20, 2015 3:56 am

Auto spa brzmi bardzo ciekawie :)

prym234$

Post autor: prym234$ » czw sie 20, 2015 10:20 am

właśnie fajnie że jest takie coś ostatnio trochę przeszperałem internet ale nie wiele znalazłem wiec liczę na to że ktoś tutaj coś da. Ja też słyszałem że takie salony spa można sobie jakąś powlokę ochronną na karoserie szybę czy inne tam rzeczy w samochodzie i zastanawiam gdzie takie spa jest może ktoś coś wie? Proszę o jakieś propozycji.

Britta

Post autor: Britta » czw wrz 24, 2015 4:24 pm

To prawda. Mój brat zafundował sobie we Wrocławiu powłoki ochronne na lakier i mówi, że dzięki temu karoseria jest świetnie zabezpieczona. Co do kosztów takiego zabiegu, nie bardzo wiem ile wynosi, ale na pewno wizualnie bardzo dobrze to wygląda.

barteksmolinski
Kontaktowanie:

Post autor: barteksmolinski » wt wrz 29, 2015 8:15 am

Najlepiej będzie jechać do myjni, na pewno znajdziesz jakąś w pobliżu twojego miejsca zamieszkania. Wiele myjni oferuje też sprzątanie wnętrza samochodu, 2 w 1.

Tengaris

Post autor: Tengaris » ndz paź 11, 2015 3:31 am

pierwsze co skoczyć na myjnie bezdotykową i go umyć w środku polecam specyfikami do auta do tapicerki potem całość odkurzaczem polecieć fotele i podwozie i będzie dobrze.

Milena_

Re: Oczyszczanie samochodu

Post autor: Milena_ » wt lip 19, 2016 9:36 am

A co sądzicie o takich małych odkurzaczach samochodowych? Zastanawiam się, czy takiego nie kupić mężowi. Tu widziałam takie odkurzacze http://hoover.pl/ . Chodzi mi o odkurzacz zasilany z gniazdka zapalniczki.

daleka

Post autor: daleka » śr lip 20, 2016 2:09 pm

Mi się bardzo podobają. Pytanie tylko, czy bym z takiego korzystała, czy jednak i tak jeździła na stację.

beros
Kontaktowanie:

Post autor: beros » pn wrz 12, 2016 7:31 am

jeśli już mowa o odkurzaczach to warto dokupić sobie zestaw szczotek: http://odkurzacze-centralne.tqd.com.pl/ ... /szczotki/ dzięki nim dotrzemy w nawet najbardziej niedostępne miejsca naszego mieszkania.

furiatka1

Post autor: furiatka1 » śr lis 23, 2016 6:53 am

O samochód trzeba dbać i to nie ulega żadnym wątpliwościom. Ja na swoje auto chucham i dmucham bo kupiłam go za własne, ciężko zarobione pieniądze. A wiadomo, że takie auto najbardziej się szanuje. Znalazłam niedawno taki artykuł w sieci http://www.alces.pl/zabezpieczanie-laki ... my-liczyc/ i zaczynam się mocno zastanawiać nad jej odpowiednią pielęgnacją.

pawelnowik

Post autor: pawelnowik » ndz lis 27, 2016 1:22 pm

Mój samochód czyszczę w środku regularnie. Ale niestety na zewnątrz lata robiły swoje i korozja się pojawiała. W końcu zebrałem trochę grosza i oddałem do odnowy http://krajowy.biz/firma,kris-carseu - nowa blacharka i lakier. Odmłodniał o ładnych parę lat.

Odpowiedz