Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Szafki dla pracowników

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

urwisko

Szafki dla pracowników

Post autor: urwisko » wt sie 11, 2015 6:42 am

Witam. Mam pytanie, czy ktoś z was mógłby podać mi namiary na firmę lub bezpośrednio producenta szafek pracowniczych? Myśleliśmy, że obędzie się bez tego, jednak w wyniku pewnych niemiłych wydarzeń, które ostatnio wydarzyły się w zbiorowej szatni (kradzieże i „zaginięcie” przedmiotów), jesteśmy zmuszeni zakupić 17 takich szafek, najlepiej, jeśli będą metalowe. Optymalne koszta się liczą w tym przypadku... Jeśli ktoś z was ma rozeznanie w temacie i mógłby polecić taką firmę, będę bardzo wdzięczny:-)

BarbaraGrz

Post autor: BarbaraGrz » śr sie 12, 2015 1:25 pm

Hmm u mnie w firmie są takie szafki metalowe, trochę takie jak w szatniach robotniczych ale niestety nie wiem gdzie takie kupić. Szukasz jakiegoś sklepu internetowego? A jak nie to w jakiej okolicy ma znaleźć się ten sklep w którym chcesz je kupić? No i jak duże mają to być szafki - duże szafy wysokości ok. 2 metrów czy może małe szafeczki na drobiazgi?

franksista

Post autor: franksista » pt sie 14, 2015 8:09 am

Witaj,
W internecie znajdziesz sklepy z szafkami, pytanie jaka wielkość Cię interesuje, duże na torby? do przebierania, jak w szkołach czasem? czy mniejsze na zostawienie telefonu, kluczy, inncyh kosztowności? Jeżeli weźmiesz siedemnaście szafek od razu to może nawe dostaniesz jakiś rabat.
Pozdraiwm:)

Buda

Post autor: Buda » pt sie 14, 2015 8:37 am

No właśnie, chcesz kupić coś gotowego, czy może coś na zamówienie i na wymiar? Ja mam doświadczenie z http://erabox.pl robili mi tu szafki na zamówienie według moich wymiarów itp. Przy takiej ilości, jak Ty potrzebujesz to można spokojnie targować się o jakiś rabat:) Szafki zrobione solidnie, z wytrzymałej blachy i od razu z wkładkami do kluczy:) Nie wiem czy ta opcja Cię zainteresuje, ale możesz sobie popatrzeć, zobaczyć, zadzwonić czy coś:)

szubert88

Post autor: szubert88 » sob sie 15, 2015 6:35 am

My mamy takie metalowe szafki dla pracowników w naszej firmie i powiem ci, żadne kradzieże się nie zdarzają od tej pory, a mieliśmy z tym kłopot... Gdzie jest większa grupa osób tam zawsze istnieje ryzyko takich nieprzyjemnych sytuacji... Ten sklep erabox ma niezłą ofertę, zajrzałem tam i może szefa namówię jeszcze na takie szafki na akta – tu też przydałoby się zrobić porządek...:-)

Odpowiedz