Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jakie wybrać okna

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Matys
Kontaktowanie:

Re: Jakie wybrać okna

Post autor: Matys » śr sie 02, 2017 5:56 am

Najlepszy wybór to okna PCV.

dalleko

Post autor: dalleko » śr sie 02, 2017 6:46 am

Plastikowe są jednak najlepsze.

domi78

Post autor: domi78 » pn wrz 18, 2017 1:10 am

Wybór jest bardzo duży, więc też zależy jakie chcemy okna. Ja też do swojego domu szukam okien ale muszę mieć okna zabytkowe, ponieważ mieszkam w kamienicy gdzie nie można mieć innych niż są. Ale ja i mój mąż zdecydowaliśmy się na okna drewniane :) które są energooszczędne. Bogatą ofertę okien mają http://www.oknostol.com.pl/ warto wejść i zapoznać się ze szczegółami.

katpio123

Post autor: katpio123 » ndz wrz 24, 2017 1:01 pm

A czemu waszym zdaniem okna plastikowe są najlepsze ? Co za tym przemawia ? Ja jestem zupełnie odmiennego zdania i uważam, że okna drewniane takie jak te http://oknakrzynowek.pl/okna-drewniane a zwłaszcza kupione u sprawdzonego producenta są o wiele lepsze. Ok prawda może, że ich cena jest trochę wyższa ale są one o wiele ładniejsze i stylowe, bardziej energooszczędne i klasyczne :) Ja na 100 % będę zamawiała drewniane.

Kacz00ch

Post autor: Kacz00ch » pn wrz 25, 2017 1:05 am

No bez odpowiednich okien to straszna lipa, więcej się za rachunki płaci itd, dlatego warto zainwestować w porządne okna, które nie powodują utraty ciepła.

liczi

Post autor: liczi » pn wrz 25, 2017 4:31 am

Uważam że plastikowe są ok, ale coraz więcej osób celuje jednak w drewniane

Awatar użytkownika
Oswald5
Kontaktowanie:

Post autor: Oswald5 » pn wrz 25, 2017 5:43 am

Ciekawe okna proponujecie, te klasyczne są niezłe !

karamit

Post autor: karamit » czw wrz 28, 2017 2:11 pm

A może okna dźwiękoszczelne? Na https://www.domnowoczesny.com/artykul/n ... zelne.html czytałem, że jest to ciekawy pomysł i przede wszystkim bardzo nowoczesny. Zastanawiam się nad takim wariantem w domu, gdyż klasyczne okna trochę mi się znudziły i przede wszystkim, miekszam blisko ruchliwej ulicy, a takie okna pomogły by mi zredukować hałas

maksa

Post autor: maksa » wt paź 03, 2017 10:07 am

Hej z jakiego jesteś miasta? W moim mieście białystok okna mają dobre w firmie Wawruk. W ogóle firma ma bardzo dobre opinie, ich praca oceniana jest jako czysta, rzetelna, skrupulatna. Metody montażu okna nie pozostawiają nic do życzenia, montowane jest wszystko na ciepło, a jak wiadomo jest to najlepsza metoda.

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » śr gru 13, 2017 1:12 pm

Przede wszystkim warto wybrać takie okna, które przypadną Wam do gustu i będą dobrze izolować dom od warunków zewnętrznych. Warto zajrzeć do http://www.mat-pol.com.pl/index.php/parapety i tam dobrać sobie odpowiednie parapety do Waszych okien. Pamiętajcie, że ten wybór jest ważny, bo codziennie będziecie korzystać z tych rzeczy.

rysiek48

Post autor: rysiek48 » czw gru 14, 2017 7:46 am

Wybrać na pewno trzeba okna z mikro-wentylacją. Ja wstawiłem u siebie plastiki bez mikro-wentylacji i niestety, zaczęła się wilgoć w mieszkaniu. Trzeba było chyba jednak zostawić sobie drewniane okna.

Odpowiedz