Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Święta w domu czy poza domem?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Jasna

Święta w domu czy poza domem?

Post autor: Jasna » śr lis 28, 2018 6:53 am

hej, jakie macie plany na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? Jedziecie gdzieś czy tradycyjnie spędzacie w domu?
Ja własnie mam dylemat bo mąż chce jechać gdzieś na święta (nie koniecznie do moich rodziców :|) więc szukam jakiegoś pomysłu na wyjazd. Zastanawiam się nad pakietem dostępnym w Primaverze w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... 6-12-2018/ - tu organizują takie rodzinne święta. Co sądzicie o takim pomyśle?

tamarass
Kontaktowanie:

Re: Święta w domu czy poza domem?

Post autor: tamarass » śr lis 28, 2018 8:06 am

Ja pewnie jak co roku spędzę Święta w domu - tak lubię najbardziej.

kierowcaa

Post autor: kierowcaa » śr lis 28, 2018 11:52 am

Najlepsze są święta w rodzinnym domu, w dużym gronie

RyCHU721

Post autor: RyCHU721 » śr lis 28, 2018 4:08 pm

Oj zdecydowanie w domu :)

sitko21

Post autor: sitko21 » pn lip 01, 2019 4:30 am

Zazdroszczę tym, którzy mają możliwość spędzenia świąt w domu w gronie bliskich... ja jestem za daleko od mojej rodziny więc pozostają mi choinki sztuczne sklep internetowy z którego zamówić znam i niestety, ale święta będą spędzane w samotności... jeszcze jeden rok i wszystko wróci do normy. Życzę Wam wszystkim wesołych świąt i wszystkiego dobrego :(

mimi9

Post autor: mimi9 » ndz sie 11, 2019 8:17 am

Jeśli zamierzacie spędzać święta w domu, to koniecznie trzeba by go było jakoś udekorować. Bardzo fajne ozdoby na boże narodzenie znajdziecie na przykład w sklepie internetowym happenings.pl, polecam się tam rozejrzeć :)

KonradSkal

Post autor: KonradSkal » pt wrz 27, 2019 6:37 am

Juz niedługo swięta. Warto więc wyposazyć się w prezenty i ozdoby za wczasu. U mnie w domu zawsze znajdzie się girlanda świąteczna zewnętrzna. Od dziecka uwielbiałem dekoracje świąteczne i wszystko co świetom towarzyszy. Czekam z niecierpliwością na nadejście swiąt. Myślę jednak, że to bardzo popularna tendencja.

Tomek.DD

Post autor: Tomek.DD » sob wrz 28, 2019 6:38 am

Zawsze tylko w domu. Nie wyobrażam sobie świąt w innym miejscu, gdzie nie ma mojej rodziny.

Concetta

Post autor: Concetta » sob paź 12, 2019 9:57 am

Ja spędzam święta tradycyjnie w domu. Dlatego też już powoli zaczynam rozglądać się za prezentami zarówno dla najbliższych, jak i współpracowników. Bardzo ciekawą propozycją wydają mi się takie świąteczne kosze prezentowe https://www.koszeokazjonalne.com.pl/kat ... odzeniowe/ . Co o nich sądzicie? Na pewno prezentują się bardzo zachęcająco:).

OGLIErdO

Post autor: OGLIErdO » sob paź 12, 2019 10:22 am

Jak święta to tylko i wyłącznie w domu :)

betka2

Post autor: betka2 » pn paź 14, 2019 3:42 am

Ja kiedyś byłam bardzo przywiązana do spędzania świąt w domu.. ale czasy się zmieniają. Teraz mnie już to męczy. Wolimy z mężem gdzieś wyjechać. W tym roku jedziemy do Hotelu Bristol :) odkąd gdzieś wyjeżdżamy to pierwszy raz w życiu naprawdę nie mogę doczekać się świąt... :)

Awatar użytkownika
arne.schoen

Post autor: arne.schoen » sob lis 02, 2019 9:43 am

Ja zawsze spędzam święta w domu i to z jednego powodu, choinki. Co roku kupuję drzewko na plantacji https://www.choinki.pl/ Cudownie ono pachnie i trzyma się naprawdę długo, więc atmosfera świąt trzyma się w domu baardzo długo. Boję się, że jakbym gdzieś pojechała, to już nie byłoby to samo, tym bardziej, że w hotelach mają sztuczne choinki i nie są już one takie magiczne :)

liczi

Post autor: liczi » wt lis 05, 2019 12:37 am

Zawsze spędzałam święta w domu, ale jakiś czas temu zaczęłam jeździć na święta do rodziny mojego lubego i też jest dobrze, a przede wszystkim bardziej rodzinnie.

Gość

Post autor: Gość » wt lis 05, 2019 3:48 pm

W tym roku spędzimy pierwsze święta w naszym nowym mieszkaniu. Zaprosiliśmy jednych i drugich rodziców i powoli gromadzę dekoracje. Lubię rękodzieło, więc zamówiłam https://www.bazarek-deco.com.pl/gotowe- ... 30_35.html, zrobię też stroik na żywym świerku, będzie mnóstwo lampek i trochę po amerykańsku - własnoręcznie dziergane skarpety na kominku :wink:

malinka33

Post autor: malinka33 » wt lis 12, 2019 1:59 pm

Nieważne gdzie spędzisz święta bo usługa firmy Elfi ma zasięg ogólnokrajowy. Twoje dziecko w Mikołajki na pewno chciałoby dostać coś niepowtarzalnego jak na przykład list od Mikołaja lub wideo. Dzięki tej firmie to się spełni i twoja pociecha dostanie indywidualny list z wiadomością a wszystko to za niewielką opłatą. Usługa warta swej ceny i będzie świetnym uzupełnieniem reszty podarunków.

Odpowiedz