Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Praca

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Oliwa
Posty: 50
Rejestracja: wt sie 08, 2017 12:50 am

Praca

Post autor: Oliwa » śr lis 07, 2018 12:55 am

Witam, w jakim zawodzie najlepiej szukać pracy po skończeniu szkoły finansowej? Może znacie portale tematyczne podobne do tego finanse


mimi9
Posty: 194
Rejestracja: wt sie 15, 2017 12:14 am

Re: Praca

Post autor: mimi9 » śr sty 30, 2019 9:29 am

Skoro już przy pracy jesteśmy, to chciałam Was zapytać, co sądzicie o współpracy z firmą AVON? Czy rzeczywiście da się na tym zarobić? Ostatnio trafiłam przypadkiem na stronę https://avonlider.pl/zostan-liderem-avon/, z której dowiedziałam się, że w firmie tej można zostać liderem i czerpać z tego sporo korzyści - elastyczny czas pracy, prywatną opiekę medyczną, a nawet 17 pensji w roku :) Wszystko to wydaje się bardzo atrakcyjne. Jak sądzicie, warto podjąć się takiej pracy? A może macie z tym jakieś doświadczenia i możecie podzielić się wrażeniami?

Arkadiusz1

Re: Praca

Post autor: Arkadiusz1 » pt lut 01, 2019 1:43 am

Przede wszystkim zastanówcie się, co moglibyście zrobić pod kątem rozwoju zawodowego. Akurat dzisiaj jak najbardziej dostępne są takie kursy jak https://www.akademia-efect.pl/kurs-na-k ... warke.html dzięki którym możecie się rozwinąć i zmienić pracę. Nie ma sensu tkwić w miejscu, szczególnie gdy czujecie, że macie o wiele wyższy potencjał.

mamita88

Re: Praca

Post autor: mamita88 » wt lut 05, 2019 12:55 am

Jeżeli chodzi o prace nie zawsze było kolorowo, męczyła mnie juz praca na etacie i postanowiłam założyć coś swojego. Teraz mam małą firmę która świetnie się kreci, daje także pracę kilku ludziom. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy http://blog-glovex.pl/, które zobowiązany jest organizować pracodawca muszą być okresowo odnawiane. Staram sie tego przestrzegać i kupowac potrzebny sprzęt BHP.

tom.m
Posty: 57
Rejestracja: wt lut 05, 2019 6:55 am

Re: Praca

Post autor: tom.m » czw lut 14, 2019 5:20 am

Akurat z finansami wiele wspólnego nie mam, więc nie pomogę, ale wydaje mi się że najlepiej poszukać firm, które specjalizują się w poszukiwaniu kandydatów w danej branży. Sam kiedyś korzystałem (branża IT) z rekrutacje it warszawa, które są własnie tego typu firmą. Oferują dobre oferty dla solidnych kandydatów, a specjalizują się tylko w tej branży.

Odpowiedz