Witamy na Forum Polonii w Dallas!

modna pani egzaminator:-)

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

aneczka90

modna pani egzaminator:-)

Post autor: aneczka90 » pn cze 22, 2015 3:35 am

Witajcie, niedługo czeka mnie uczestnictwo w komisji egzaminacyjnej na egzaminie z PET (PRELIMINARY ENGLISH TEST)... Chciałabym się od was dowiedzieć, jak wy się ubieracie na takie egzaminy? Nie chciałabym, żeby dzieciaki (i w sumie nie tylko dzieciaki) obgadywały mnie za plecami... Pytam więc: jak ubierać się modnie na egzamin? Musi to być też oczywiście wygląd prestiżowy, przecież w końcu w komisji jestem, więc zaszaleć za bardzo nie mogę, ale na sztywniarę też wyjść nie chcę... Ja wiem, że będą zestresowani i może uwagi nie zwrócą, ale... tak na wszelki wypadek:-)

marti

Post autor: marti » pn cze 22, 2015 10:01 am

Witaj, jeśli chcesz postawić na spódnicę to pamiętaj, żeby nie była zbyt krótka. Najlepsza długość to taka do kolan lub delikatnie za. I koniecznie dobierz jakąś fajną marynarkę. Marynarki dodają mnóstwa szyku i będą pasowały zarówno do spodni, jak i spódnic. Możesz wybrać zarówno ciemniejsze kolory, jak i jaśniejsze. Najlepiej będzie, jak poszukasz jakiegoś fajnego sklepu w sieci.

ewelina546
Kontaktowanie:

Post autor: ewelina546 » pn cze 22, 2015 1:07 pm

Ja bym postawiła na klasykę, więc może http://byinsomnia.com/kolekcja/wiosna-l ... ss-classic ? Uniwersalna sukienka, nie wyzywająca, prosta, a nie banalna.

Naranrea

Post autor: Naranrea » pn cze 22, 2015 1:09 pm

Ja jak miałam egzaminy zawsze bardzo zwracałam uwagę na ubrania komisji egzaminującej. To jest ważne szczególnie przy ustnych- żeby zdawać jak najbardziej " pod kogoś " ;) . Generalnie działa. Jesli nie chcesz wyjść na sztywniarę , to te wszystkie garsonki , marynarki... coż , one są od pewnego , statecznego już , wieku modne. Sukienka , lekka , kolorowa , gustowna.

Anka_1989_

Post autor: Anka_1989_ » śr cze 24, 2015 4:10 am

W moim odczuciu niezmiernie ważne jest to jak będziesz wyglądała...bardzo dużo ludzi zwraca na to uwagę i często wpływa to na ich nastrój podczas egzaminu...schludny, elegancki wygląd pani egzaminator podnosi "rangę" egzaminu i pokazuje zarówno egzaminowanym jak i pozostałym członkom komisji, że jakość ma znaczenie i że dla Ciebie też jest to ważny egzamin ;) Podejrzyj sobie, jeśli masz czas, tego bloga: http://yups.pl/blog/jak-ubierac-sie-modnie-i-tanio/, może znajdziesz coś dla siebie:-)
Ostatnio zmieniony wt cze 30, 2015 2:46 am przez Anka_1989_, łącznie zmieniany 1 raz.
Ania

aneczka90

Post autor: aneczka90 » śr cze 24, 2015 4:17 am

Czyli jednak widzę, że wszyscy stawiacie na elegancki ubiór:-) tak właśnie myślałam i mam takie same odczucia, co do tego tematu:-) szyk i elegancja zawsze są na topie i dodają prestiżu, są uniwersalne:-) ale zmyliła mnie moja koleżanka, która non stop mnie na jakiś kombinezon namawiała... sama nie czułabym się chyba dobrze w takich klimatach...:-( dziękuję za porady i proszę o jeszcze, do egzaminu mam jeszcze troszkę czasu:-)

metuja
Kontaktowanie:

Post autor: metuja » śr cze 24, 2015 4:34 am

Aaaa, ja bym się zdecydowała na małą czarną ;). Elegancja Francja.

Tomeek

Post autor: Tomeek » śr cze 24, 2015 5:39 am

marti pisze:Witaj, jeśli chcesz postawić na spódnicę to pamiętaj, żeby nie była zbyt krótka. Najlepsza długość to taka do kolan lub delikatnie za. I koniecznie dobierz jakąś fajną marynarkę. Marynarki dodają mnóstwa szyku i będą pasowały zarówno do spodni, jak i spódnic. Możesz wybrać zarówno ciemniejsze kolory, jak i jaśniejsze. Najlepiej będzie, jak poszukasz jakiegoś fajnego sklepu w sieci.
Marti ma rację, w końcu to egzamin. Gustownie i z klasą :)

Burka

Post autor: Burka » czw cze 25, 2015 6:51 am

Wiadomo że trzeba się jakoś prezentować ;) Nie można przecież pójść na taki egzamin jak na dyskotekę

magda906

Post autor: magda906 » czw cze 25, 2015 2:21 pm

Wybierz też wygodną i modną torebkę. Na http://www.brytyjka.pl/ jest kilka ciekawych propozycji, angielskich torebek dla aktywnej, modnej kobiety. Tam zmieścisz wszystko, co potrzebne. Torebka stanowi uzupełnienie każdej kreacji, nie zapomnij o tym.

liczi

Post autor: liczi » pt cze 26, 2015 8:08 am

Myślę, że warto ubrać się schludnie i w miarę elegancko :)

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » ndz cze 28, 2015 5:49 am

A może coś fajnego znajdziesz dla siebie na: http://quiosque.pl . Moim zdaniem są tam naprawdę fajne ciuszki, które mogą się podobać każdej z was. Poważne, mniej poważne, trendy sukienki, spodnie, spódnice, bluzeczki, żakiety itp. W jednym miejscu wielki wybór.

leski

Post autor: leski » ndz cze 28, 2015 8:49 am

no cóż, trzeba sprawdzać takie nowe strony:)

dago

Post autor: dago » ndz cze 28, 2015 9:08 am

Zawsze osoby w komisji są klasycznie ubrane. Często obowiązuje ich strój czarny, czy biały. Tak jak w pracy. Po pracy możemy ubierać się dowolnie.

liczi

Post autor: liczi » pn cze 29, 2015 5:12 am

To prawda, trzeba prezentować się jednak reprezentacyjnie.

Odpowiedz