Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak urządzić stylowe i nowoczesne wnętrze?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

flippingmies

Re: Jak urządzić stylowe i nowoczesne wnętrze?

Post autor: flippingmies » śr lip 11, 2018 6:41 am

Inspirowałem się tylko i wyłącznie programami wnętrzarskimi. Oglądałem HGTV. Super stacja telewizyjna, gdzie można odnaleźć ekstra inspiracje i fascynujących fachowców w swoich dziedzinach, projektowania, aranżacji, itp.

sajgonek

Post autor: sajgonek » czw lip 26, 2018 5:55 am

Ja skorzystałem z pomocy firmy jmsSTUDIO z Krakowa i otrzymałem nowoczesny projekt wnętrz tak by nadać mojemu mieszkaniu całkowicie nowego oblicza i by wyjść z nudy.

doblan

Post autor: doblan » czw sie 16, 2018 2:37 pm

Ja robię tak,ze u mnie zależnie od okazji zmienia się wystrój, na mundial były balony w kształcie piłek i girlandy wiszące w postaci piłek, już jutro mam urodziny, wiec dom czeka juz na gości i mieszkanie ustroiłam girlandami na stół i wiszącymi, balonami serpentynami, kupiłam tez czapeczki na głowę https://godanparty.pl/ zostało jeszcze tylko zamówienie cateringu i do tego upieczenie ciasta

superman

Post autor: superman » śr sie 22, 2018 4:16 am

W swoim mieszkaniu postawiłem na industrialny style ze względu na jego prostotę i dużą przestrzeń. Nie lubię mieć za dużo mebli i dodatków w mieszkaniu. Oświetlenie industrialne znalazłem w sklepie internetowym ze względu na niższą cenę niż w sklepach stacjonarnych.

mamakaroliny

Post autor: mamakaroliny » pn sie 27, 2018 8:38 am

Dla mnie jednym z wazniejszych elementów podczas urządzania są ladne lampy i dobre oświetlenie. Jak każdy wie, utrzymanie domu, to wcale nie taka prosta i tania sprawa. Człowiek czasem musi kombinować, aby to wszystko dobrze funkcjonowało. Ja np postanowiłam zainwestować w dobre żarówki https://perfektmarket.com.pl/ Z pewnoscia po jakims czasie odczujemy zastosowanie takich żarówek.

kleofas

Post autor: kleofas » śr sie 29, 2018 3:23 pm

Zastanawiam się jakie ściany pasować będą do takiego nowoczesnego stołu z https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Stoly-234.html , konkretnie stół Chara mi się podoba - prosty, naturalny i odpowiednio duzy jak n moje potrzeby...

zuzzz

Post autor: zuzzz » pn wrz 10, 2018 1:36 pm

Stylowe wnętrze to dobre materiały. Póki co wykańczamy salon, jest położony stiuk wenecki na ścianach, a na podłodze drewniane deski z parkietlux. Stół i krzesła robi mi stolarz, a kanapa chesterfield przyjedzie w przyszłym tygodniu.

WodzirejKlubow

Post autor: WodzirejKlubow » pn wrz 10, 2018 1:53 pm

Ostatnio bardzo mi się podoba styl industrialny :)

luizka9800

Post autor: luizka9800 » pt wrz 14, 2018 4:06 pm

Może będzie Wam potrzebna jakaś fajna strona, na której kupicie dekoracje, a konkretnie, na której znajdziecie jakieś fajne dywany? Jeśli tak, to koniecznie musicie zerknąć na ofertę sklepu https://www.kochamydywany.pl/dywany-do-salonu Mają super obsługę i duży wybór. Ja zdecydowałabym się na ich propozycje.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 30, 2018 10:38 am przez luizka9800, łącznie zmieniany 1 raz.

jolasia

Post autor: jolasia » pt wrz 14, 2018 4:24 pm

Mnie się podoba styl skandynawski, mężowi loft i nie mogliśmy dojść do porozumienia, na szczęście architekt wnętrz z http://studioaranzacji.pl/ jakoś to ze sobą pogodził i wilk syty i owca cała.

ewelina9222

Post autor: ewelina9222 » wt wrz 18, 2018 10:14 am

Dla mnie na ten moment najważniejsza jest chyba aranżacja salonu Wydaje mi się, że może być to świetne rozwiązanie, jeśli zdecyduję się na bardzo nowoczesne wnętrze. Niestety nie wiem jeszcze, czy wszystkim zajmę się sama, czy skorzystam z pomocy architekta, ale już nie mogę doczekać się efektów, które mogą być dość ciekawe.

filipinka89

Post autor: filipinka89 » pt wrz 21, 2018 12:56 pm

Na pewno takie wnętrze musi mieć coś w sobie, abyśmy my osobiście się dobrze w nim czuli. Wiele ciekawych propozycji widziałam na; http://www.interior-artstudio.pl . Możecie zerknąć i sprawdzić czy was coś zachwyci. Zresztą mogą was projektem zaskoczyć, bo pomysłów widzę, że wiele mają.

uwodziciel

Post autor: uwodziciel » pt wrz 21, 2018 1:13 pm

Jeśli skandynawskie to na pewno musi być z przewagą bieli i raczej minimalistyczne

diepira

Post autor: diepira » wt paź 02, 2018 2:33 pm

ja czerpałam inspiracje z blogów wnętrzarskich ale też wiele rzeczy sama wymyśliłam. bardzo jestem dumna z sypialni która wyszła bardzo nowocześnie. a to za sprawą doboru kolorów, poszperałam trochę w tych nowoczesnych farbach i wybrałam kilka odcieni z palety duluxa kolory świata. wyszło super! fajnie że teraz jest taki duży wybór, można kombinować z tymi aranżacjami

nosilp

Post autor: nosilp » wt paź 09, 2018 12:48 pm

Moim zdaniem jest to super pomysł!

Odpowiedz