Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Tanie podróżowanie jest możliwe ?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

dalleko

Post autor: dalleko » ndz sie 23, 2015 4:53 am

Wystarczy dobrze szukać korzystnych ofert ;)

koraf

Post autor: koraf » pn sie 31, 2015 10:57 am

Polski bus czasem ma tanie bilety, poza tym można wspólnie ze znajomymi złożyć się na paliwo tanio się podróżuje

88basiabasia

Post autor: 88basiabasia » wt wrz 08, 2015 2:57 am

Jest mnostwo fajnych ofert tanich lotow albo tanich przejazdow np. Polskim Busem.
Nocleigi tez mozna znalezc w bardzo korzystnych cenach. Trzeba tylko troche poszukac. Wiadomo, ze na luksusy za niska cene raczej nie ma co liczyc, ale jezeli nie planujesz spedzac wiele czasu w pokoju to nie musi byc najwyzszej jakosci.
Osobiscie udalo mi sie kupic bilety do Wiednia w dwie strony za okolo 60 zl.
Polecam, bo podrozowanie to bardzo fajna sprawa :)

easylife
Kontaktowanie:

Post autor: easylife » ndz wrz 20, 2015 1:34 pm

Tanie podróżowanie? Tylko na własną rękę. Węszenie promocji tanich lotów, wykorzystywanie możliwości taniego lub darmowego noclegu etc. Sposobów jest mnóstwo, trochę sprytu i można podziałać :)

evela56

Re: Tanie podróżowanie jest możliwe ?

Post autor: evela56 » śr gru 21, 2016 1:48 pm

Jak się wcześniej zaplanuje taką podróż to jak najbardziej tak jest możliwe, aby było tanio. Ja ostatnio fajną ofertę znalazłam na: http://starymlynstrzeszyn.pl/pl/wiecej- ... -dla-koni/ . Moje dzieci uwielbiają jazdę konną , a więc jest to miejsce idealne dla nich.

rutika

Post autor: rutika » czw cze 22, 2017 2:16 pm

Oczywiście, że jest możliwe. Jasne, że jeżeli chodzi o samolot to może być ciężko, bo bilety zazwyczaj są bardzo drogie. Ale na przykład jakieś busiki prywatnych przewoźników? Może coś takiego jak to - http://www.tomtrafficc.pl/busy-do-holandii-z/olsztyn? Według mnie w taki sposób można bez problemu urządzić sobie wakacje w niewielkiej cenie

maja89

Post autor: maja89 » ndz cze 25, 2017 5:40 am

Moim zdaniem warto samemu zabukować sobie bilet, zaklepać apartament i wypożyczyć auto na miejscu-napewno wyjdzie duzo taniej niz przez biuro podróży. Tak planujemy spędzić tegoroczne wakacje na Krecie. Zainspirowani blogiem http://www.kreta-wycieczki.pl/ mamy juz kilka miejscówek do odwiedzenia, także auto dla nas to podstawa na wyspie.

furiatka1

Post autor: furiatka1 » pn cze 26, 2017 11:59 pm

tanie podróżowanie jest możliwe jeśli się wie, gdzie szukać oszczędności. Trzeba być sprytnym.

roni

Post autor: roni » śr cze 28, 2017 6:24 am

A ja nie lubię tego całego kombinowania, wyszukiwania. Mogę zapłacić więcej, jeśli gwarantuje mi to komfort.

saska45

Post autor: saska45 » śr cze 28, 2017 8:14 am

Moim zdaniem jest możliwe, jeżeli podróżujemy poza sezonem. Warto szukać ciekawych rozwiązań. U nas sprawdza się zawsze urlop nad morzem , gdzie każdy coś dla Siebie interesującego znajdzie. Bezpiecznie i fajnie, tyle że pogoda fikuśna. My planujemy w Jastrzębiej Górze w Sympatik.

eDom

Post autor: eDom » śr lip 05, 2017 7:41 am

Teraz jest też dobry moment na planowanie wakacji, jeśli się rezerwuje apartamenty z nawet niewielkim wyprzedzeniem jest taniej i można zarezerwować dokładnie takie jakie sobie wymarzyliśmy. Na stronie http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ dzięki wyszukiwarce można znaleźć świetne oferty.

bimmer

Post autor: bimmer » czw lip 06, 2017 7:11 am

Jest, ale przez swoją taniość potrafi być bardzo uciążliwe, szczególnie jeśli czeka nas dużo przesiadek, czekania na dworcach. Czekanie jest czasem bardziej męczące od samej jazdy.

liczi

Post autor: liczi » pt lip 07, 2017 3:11 am

Jak najbardziej jest to możliwe, trzeba to tylko planować z głową

marcelinia188

Post autor: marcelinia188 » czw sie 03, 2017 6:46 am

Oczywiście, że tak. Nie tylko last minute.

artuu

Post autor: artuu » pn sie 07, 2017 4:38 am

Niestety, jeśli chodzi o loty to bardzo często wystarczą sekundy, żeby cena się zmieniła. Oczywiście na naszą niekorzyść. Trzeba bardzo długo w tym siedzieć, żeby tanio latać.

Odpowiedz