Witamy na Forum Polonii w Dallas!

...ale związane z modą i urodą:-)

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

szefwszemil94

...ale związane z modą i urodą:-)

Post autor: szefwszemil94 » czw maja 14, 2015 10:14 am

Hejka, temacik raczej dla pań, dla rozerwania się i pomarzenia o prawie nieosiągalnym... :-) oj, przesadziłam chyba:-) w sumie to i dla panów też, szczególnie dla tych, którzy chcą uszczęśliwić swoje połowice:-) na długo:-) i skutecznie:-) hasło: torebki bugatti. Torebki wszelkich kształtów i kolorów, dla najmodniejszych dam w całym wszechświecie:-) torebki malutkie, że chihuahua by nie wlazła i torebki tak wielkie, że można byłoby się w nich schować przed wszystkimi domownikami:-) Czy miałyście styczność z takimi oto cudami? Ja mam i dlatego ten post:-) a może macie inne swoje ulubione marki?

Gość

Post autor: Gość » czw maja 14, 2015 12:55 pm

Nie jestem specjalnie fanką torebek w ogóle, ale przykuło moją uwagę to, że przypadkiem trafiłaśś w moją ulubioną firmę jeśli chodzi o torby,takie na ramię. Mam taką, ciemnoszarą, i nawet nie pamiętam, kiedy ją kupiłam , bo jest już ze mną bardzo długo. Ani się nie rozwala, ani nie starzeje i lubię ją bardzo :D

theeda2370

Post autor: theeda2370 » czw maja 14, 2015 1:04 pm

Anonymous pisze:Nie jestem specjalnie fanką torebek w ogóle, ale przykuło moją uwagę to, że przypadkiem trafiłaśś w moją ulubioną firmę jeśli chodzi o torby,takie na ramię. Mam taką, ciemnoszarą, i nawet nie pamiętam, kiedy ją kupiłam , bo jest już ze mną bardzo długo. Ani się nie rozwala, ani nie starzeje i lubię ją bardzo :D
Z torebkami jest rożnie i mogą być i takie, i takie, w sensie że ogromniaste i bardzo maluttkie. Ja muszę używać tych wielkich, żeby nie powiedzieć największych, bo muszę tam mieć wszystko;) , a to jest najczęściej bardzo dużo rzeczy. Nie wiem, nie znam firmy, ale moze zobaczę. Najważniejsze jest dostać nową torebkę raz w roku przynajmniej;))

gremita

Post autor: gremita » sob maja 16, 2015 1:26 am

Czy wy, kobiety, musicie wciąż i wciąż o tych torebkach?! A torebki, a buciki, a nowa szminka, a futro z dalmatyczyków... Wydaje mi się już od dawna, że wcale tego nie robicie dla nas! Dla większości mężczyzn najlepiej ubrana kobieta jest naga, a to wy między sobą macie największą frajdę- a patzr, kowalska ma nową spódnicę, też sobie taką kupię, bo ONA to w niej wygląda fatalnie, ale do moich nowych tipsow...itd. Nie ma sensu wam kupować nic innego oprócz tych babskich pierdółek?! :twisted:

BestVenessa2781

Post autor: BestVenessa2781 » wt maja 19, 2015 12:27 pm

Ja lubię przde wszystkim torebki duże, nawet bardzo. Lubię mieć wszytsko pod ręką i wiedzieć że są ze mną wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Jedynynie od czasu do czasu, w przypadku jakiś imprez wybieram małe torebki. Wydaje mi się, że takie torebki bugatti będą super wyborem:-)

liczi

Re: ...ale związane z modą i urodą:-)

Post autor: liczi » pn maja 16, 2016 2:13 am

O markowych ciuchach, butach i dodatkach pomarzyć zawsze można, a nuż kiedyś coś podobnego uda się zdobyć? Ja sama ostatnio zapatrzyłam się na niesamowite markowe buty, a konkretnie na kozaki i sandały Stuarta Weitzmana. To dobra marka, z wyższej półki, bardzo stylowe i dość rozpoznawalne na świecie. Z pewnością dla tych, co lubią luksus i elegancję. I dla tych, których stać na nie.

dalleko

Post autor: dalleko » pn maja 16, 2016 6:53 am

Wow, faktycznie te buty wyglądają na dosyć ekskluzywne.

Moska90

Post autor: Moska90 » sob cze 25, 2016 6:02 pm

Dziewczyny, a widziałyście już shopperki z http://samidare.pl/smo_m_TOREBKI_Torebk ... -2511.html ? Jak dla mnie wyglądają prześlicznie! Widziałam już wiele shopperek, ale jeszcze ani jednej tak świetnie zaprojektowanej. Na pewno każdej z Was bardzo przypadną do gustu :)

furiatka1

Post autor: furiatka1 » śr lip 27, 2016 10:18 am

Skoro mowa o urodzie to muszę się pochwalić, że niedawno poddałam się operacji korekcji nosa u doktor Olender i wreszcie w pełni akceptuję samą siebie. Mój nos był zawsze powodem moich kompleksów, a w szkole wyśmiewano się ze mnie. Ale teraz to już tylko wspomnienie, sami zobaczcie:

Obrazek

leski

Post autor: leski » śr gru 14, 2016 5:50 am

Według kobiet torebek nigdy dość, tak jak sukienek, kosmetyków i butów. Te ostatnie Drogie Panie możecie zobaczyć sobie tutaj http://domodi.pl/buty/buty-damskie/czol ... -z-paskami, a panom pozostaje jedynie sprawdzić zawartość portfela bo buty z tej strony są bardzo ciekawe i na pewno przyciągną uwagę waszych wybranek.

katherine87

Post autor: katherine87 » wt gru 20, 2016 3:47 pm

Dodatkowo lubimy też mieć jakieś błyskotki na okazyjne spotkania itp. Warto mieć jakąś biżuterie. Dodatkowo coś do jej przechowania np szkatułka na biżuterię.

miskant

Post autor: miskant » pt sty 13, 2017 6:43 am

Ja mam pytanie dotyczące manicure, używacie może takich żeli UV: https://semilac.pl/pl/zele-uv/ jak się sprawdzają w Waszym przypadku?

malinka33

Post autor: malinka33 » czw kwie 25, 2019 1:59 pm

Jeśli chodzi o mode to polecam ten sklep z butami https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-103.html mi od razu przypadł do gustu, mają tam szeroki wybór w przeróżnych kolorach. Gwarantuję,że tam znajdziecie idealne i co ważne mode buty dla siebie. Mi się udało już nie mogę się doczekać przesyłki.

pumpcia

Post autor: pumpcia » śr maja 15, 2019 9:36 am

jak torebki to tylko i wylacznie na https://mybaze.com/pl/inspiracje-torebk ... nternetowy mega niskie ceny, sporo rabatow a marki znane i lubiane

Odpowiedz