Witamy na Forum Polonii w Dallas!

intensywny kurs angielskiego!

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Krol_Marek

Re: intensywny kurs angielskiego!

Post autor: Krol_Marek » pn cze 18, 2018 3:44 am

Moim zdaniem najlepiej wyjechać na miesiąc do jakiegoś anglojęzycznego kraju i wtedy bardzo szybko się podłapie język. Może nie na poziomie C2, ale na pewno w pełnym stopniu komunikatywności :)

Felti34

Post autor: Felti34 » pn cze 18, 2018 4:33 am

Bardzo dużo darmowych kursów znajdziesz na internecie. Korzystałam z takich i okazały się naprawdę pomocne.

lana99

Post autor: lana99 » wt cze 26, 2018 4:30 am

Na pewno warto wybrać się na kurs językowy. Takie kursy organizowane są zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie - i przy okazji polecam rzucić okiem na taką możliwość jak nauka angielskiego piastów.

bajka

Post autor: bajka » czw sie 02, 2018 1:41 am

a ja stawiam przede wszystkim na systematyczną i ciągłą naukę. Takie intensywne kursy są ok jeśli chodzi o dorosłych, ale już w przypadku dzieci nie bardzo się sprawdzają. Dlatego też zdecydowałam się wysłać dziecko do prywatnego przedszkola Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Gdańsku.Zajęcia Baby English odbywają się codziennie a przez to maluch ma z nim ciągły kontakt. W wieku 5 lat potrafi już swobodnie składać proste zdania. Jak dla mnie bomba :)

Blamyr

Post autor: Blamyr » pt sie 03, 2018 12:21 pm

Bardzo pomocny temat ;)

HyGyra

Post autor: HyGyra » śr wrz 19, 2018 2:10 am

Myślę, że zapisanie go na kurs do szkoły językowej to zdecydowanie najlepszy pomysł - nauka pod okiem wykwalifikowanych lektorów, to najskuteczniejsza nauka :) Ze swojej strony mogę polecić Ci Szkołę Języków Obcych ACE. Mają w swojej ofercie też zajęcia dla dzieci i zapewniają swoim kursantom pomoc w przygotowaniu do różnego rodzaju egzaminów.

olka5

Post autor: olka5 » pn sty 21, 2019 2:43 am

Jednak najlepiej i najszybciej sie nauczymy angielskiego na kursie. Sami tez mozemy cos zdzialac, ale warto np. na taki https://speakingo.com/ sie zapisac. Taka nauka jest duzo lepsza niz zwykle powtarzanie slowek w domu.

lilka91

Post autor: lilka91 » ndz mar 03, 2019 10:16 am

Ja ostatnio szukałam odpowiedniego dla siebie kursu angielskiego i trafiłam na https://ellalanguage.com/pl/ Oferta jest bardzo konkretna i atrakcyjna cenowo. Chyba z niej skorzystam. Zależy mi na nauce angielskiego online. Nie mam czasu na dojazdy do szkół jezykowych.

BasJustyna

Post autor: BasJustyna » śr mar 06, 2019 1:07 pm

I ja jestem zdania, że szkoła języków obcych jest w stanie zagwarantować dużo większą skuteczność, aniżeli nauka na własną rękę. Myślę, że kurs językowy i praca własna w domu są w stanie dać fajny efekt

leski

Post autor: leski » czw mar 07, 2019 3:37 am

Mnie języki ciężko wchodzą, może też powinnam pomyśleć o takim kursie?

basjustyna

Post autor: basjustyna » pn mar 11, 2019 2:54 am

Oczywiście, że warto o takim kursie pomyśleć :)

Awatar użytkownika
Prater

Post autor: Prater » pt mar 15, 2019 7:58 am

Według mnie najlepsze kursy można znaleźć na stronie https://ellalanguage.com/pl/. Sam robiłem kilka kursów z tej strony i muszę przyznać, że nauczyłem się naprawdę sporo.

Awatar użytkownika
litka

Post autor: litka » sob mar 16, 2019 7:24 am

Bezpłatnych kursów jest sporo w necie.

oleczka0

Post autor: oleczka0 » pn kwie 15, 2019 1:00 pm

Jeśli zależy Ci na fachowym i dobrym podejściu oraz nauce, która przyniesie rezultaty, to zapraszam do zajrzenia na stronę http://www.pischool.pl/ . Szkoła mieści się w Warszawie, dzięki czemu komunikacja do niej jest prosta. :) Dodatkowo możesz nauczyć się tam również innych języków, takich jak hiszpański czy niemiecki! To dobry start w przyszłość i karierę.

Paula883

Post autor: Paula883 » pt maja 10, 2019 11:28 am

Polecam bardzo dobrej jakości długopisy różnokolorowe https://calamus.pl/przybory-do-pisania- ... /dlugopisy , szczególnie jak zaczyna się przygodę z angielskim. Ja zawsze wszystko sobie na kolorowo zakreślam aby lepiej zapamiętać na przykład słówka. Polecam bo dobre przybory to podstawa.

Odpowiedz