Witamy na Forum Polonii w Dallas!

intensywny kurs angielskiego!

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Posejdon
Kontaktowanie:

Re: intensywny kurs angielskiego!

Post autor: Posejdon » sob mar 25, 2017 10:39 am

3 lata temu wyjechałem do Irlandii pólnocnej do pracy byłem tam prawie dwa lata i pracowałem z irlandczykami na początku płakałem po nocach bo czułem się jak kaleka ale z biegiem czasu rozumiałem więcej i częsciej się odzywałem :) aż w końcu po pół roku zacząłem w miarę biegle posługiwać się językiem. Wiec moim zdaniem to najlepszy sposób na nauczenie się języka obcego :D

Trido

Post autor: Trido » sob mar 25, 2017 5:06 pm

Fajne są co niektóre oferty tych kursów, może ktoś powiedzieć dokładnie jak wygląda to w praktyce?

paracetamol

Post autor: paracetamol » pn maja 08, 2017 5:59 am

Mnie zależy na angielskim dla firm. Macie jakaś szkołę, która oferuje takie zajęcia? W Katowicach chwalą www.linguastrefa.pl, szkoda, że w Polsce mnie nie ma już.

Mirka34

Post autor: Mirka34 » śr lis 15, 2017 3:21 pm

Według mnie najważniejsze jest to, aby dzieci od lat szkolnych miały odpowiednią wiedzę z angielskiego. Co sądzicie na przykład o korepetycjach? Zastanawiam się czy skuteczniejsze będą zajęcia indywidualne czy może jednak korepetycje z języka angielskiego w grupach na przykład w tego typu szkole https://edun.pl/ ? Macie może jakieś doświadczenia i możecie się podzielić swoimi opiniami?

makary46

Post autor: makary46 » czw lis 16, 2017 6:41 am

Nie wierzę w skuteczność przyśpieszonych kursów. Normalny kurs i tak daje wiele problemów, dla osoby która po prostu, najzwyczajniej w świecie nie ogrania języków obcych. Nauczyć się języka urzędowego z innego kraju jest nie lada wyzwaniem.

cedar83

Post autor: cedar83 » wt lis 21, 2017 2:41 am

Ja ostatnio trafiłam na kursy organizowane przez Skype. O coś takiego http://englishviaskype.pl/. Wygodnie, bez wychodzenia z domu. Nauka języka praktycznie "face to face" tylko przez monitor :) Wydaje mi się, że to skuteczna forma nauki. Tym bardziej, że takie kursy prowadzone są nowoczesnymi metodami przy współpracy z doświadczoną kadrą.

Xadi

Post autor: Xadi » wt lis 21, 2017 3:00 am

Czy ten kurs jest na pewno lepszy od konkurencji?

SteffAnja

Post autor: SteffAnja » czw gru 07, 2017 2:06 pm

Ja nie mam przekonania co do kursów przez internet, za dużo rzeczy mnie rozprasza:P Ale znam ludzi którzy tak się uczyli i bardzo dobrze im to szło :) Ja wole zajęcia z człowiekiem. Teraz myślę nad szkołą językową Lincoln https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-angielski/ ponieważ planuje wylecieć z Polski, a na pewno musiałabym coś podszlifować. Ostatnio miałam styczność z tym językiem chyba z 5 lat temu;p

Odpowiedz