Witamy na Forum Polonii w Dallas!

intensywny kurs angielskiego!

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

TomaszeK32

Re: intensywny kurs angielskiego!

Post autor: TomaszeK32 » sob maja 11, 2019 5:08 am

Dla mnie angielski jest bardzo ważnym językiem i uczę się go praktycznie już 15 lat. Mam rodzinę w Anglii, do tego często robię interesu poza granicami naszego kraju, więc język ten jest dla mnie bardzo przydatny.

protagoras

Post autor: protagoras » śr maja 15, 2019 5:21 am

Określenie „intensywny kurs angielskiego” mi osobiście kojarzy się tylko z jednym, a mianowicie wyjazdów językowych :). Chodzi o takie podróże za granicę, które są właśnie łączone z kursami językowymi. Tutaj na przykład: https://kursy.atas.pl/ organizowane są one zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. To doskonała okazja na to, aby zarówno poduczyć się nieco języka obcego – a w dzisiejszym świecie jest to umiejętność bardzo potrzebna, trudno przecenić jej wartość – ale też zwiedzić nowe miejsca na świecie, zatem to zarówno rozrywka i wypoczynek, jak i edukacja :). Edukacja bardzo skuteczna, trzeba do tego dodać, bo wiadomo, że w trakcie takich wyjazdów jesteśmy, jakby nie było, w otoczeniu, gdzie uczony się przez nas język jest nieustannie wykorzystywany przez natywnych rozmówców, więc mamy do czynienia z nim w praktyce. Poza tym wiedza zawsze też lepiej pozostaje w głowie, jeżeli pozyskana została w angażującym kontekście – a trudno jest takiej podróży za taki nie uznać ;).

Damian444443

Post autor: Damian444443 » pn maja 20, 2019 5:15 am

Moim zdaniem kurs języka angielskiego zawsze jest bardzo interesujący.Takie jest moje zdanie.

pinka

Post autor: pinka » wt maja 21, 2019 3:25 am

To przeczytaj sobie ten artykuł: 7 pomysłów na naukę języka angielskiego w domu
Jeśli interesuje Cię szybka nauka to najlepszy dla ciebie będzie kurs i indywidualny w domu. Uczysz się tyle ile potrzebujesz i ile chcesz.
Weź sobie to sprawdź bo szybciej na pewno się języka nie nauczysz.

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » śr maja 22, 2019 5:40 am

Tylko pytanie, czy intensywny kurs nauczy nas lepiej?

Paula883

Post autor: Paula883 » pn cze 03, 2019 11:40 am

Jakiś czas temu w necie napotkałam się na dane o tym na blogu - http://kaizen-edu.com/ .To bardzo wartościowy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim wiele dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie stracicie czasu. Są tam zarówno inne super wiadomości.

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » pt cze 07, 2019 7:55 am

Ja wiele razy próbowałem się nauczyć, ale zawsze potykam się na gramatyce.

pinka

Post autor: pinka » pt cze 07, 2019 10:49 pm

Ja polecam Ci zerknąć o tu 7 pomysłów na naukę języka angielskiego w domu
Z pewnością jeżeli jesteś zapracowana to taka forma nauki przypadnie Ci do gustu i coś odpowiedniego
dla siebie wśród tych pomysłów znajdziesz.

Afrodyta

Post autor: Afrodyta » wt lip 16, 2019 8:52 am

Intensywna nauka to taka nauka angielskiego, która jest dodatkowo czymś wspomagana. Ja to rozumiem tak, że oprócz na przykład kursu języka angielskiego ma sie możliwość nauki z native speakerem online https://eklektika.pl/konwersacje-z-native-speakers/ . Native speaker z którymi współpracuje Eklektika pochodzą z różnych krajów anglojęzycznych przede wszystkim z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii. Takie zajęcia to ja rozumiem. To jedyna i słuszna a zarazem mega efektywne nauka języka.

Odpowiedz