Witamy na Forum Polonii w Dallas!

intensywny kurs angielskiego!

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

jess84

intensywny kurs angielskiego!

Post autor: jess84 » wt maja 12, 2015 11:53 am

Witam serdecznie. W związku z tym, że dostałam nową pracę, postanowiłam szybciutko zapisać się na jakiś taki właśnie intensywny kurs angielskiego, ponieważ w tej pracy angielski to jakby podstawa, po polskim oczywiście. Znacie takie kursy? Najlepiej, żeby był on online, ale nie wiem, czy to nie ściema i czy będzie na tyle intensywny:-) U nas jest tylko jedna szkoła językowa, i to głównie chyba dla dzieci, nie ma kursów dla dorosłych, więc zostaję mi wirtualny świat:-) znacie może takie intensywne i realne kursy, jeśli chodzi o angielski? Będę wdzięczna za każdą sugestię:-)

huhytara

Post autor: huhytara » śr maja 13, 2015 4:51 am

Ciekawe pytania, do którego sam się dołączam. Też ciągle odkładam naukę tego języka i odkładam ale widzę, że znajomość języka daje lepsze miejsce w wyścigu o pracę. Też wolałbym jakiś kurs online, bo w pracy mam ruchomy grafik.

McCarleen1506

Post autor: McCarleen1506 » śr maja 13, 2015 6:32 am

Wydaje mi się, że takich kursów jest dużo. Sam zapisałem się na dwa, ale co do intensywność to tylko od tempa Twojej pracy zależą postępy.
Przez długi czas uczyłem się sam w domu a bezpłatnych kursów dostępnych w internecie i byłem bardzo zadowolony. Moje własne tempo, mój rozkład dnia.
Później zapisałem się tylko na konwersacje i poprawną naukę wymowy.

MegaWloscibor99

Post autor: MegaWloscibor99 » ndz maja 17, 2015 1:12 pm

Witaj, gratulację z okazji nowej pracy, wielu sukcesów. Ja miałam intensywny kurs angielskiego online na studiach i muszę przyznać, że był naprawdę bardzooo intensywny. Co tydzień trzeba było zamieszczać wypracowania, rozprawki. Dodatkowo z materiałów, które były wysyłane robione były co tygodniowe quizy. Odpowiedzi nie było w internecie, więc trzeba było się przykładać
Ostatnio zmieniony śr maja 20, 2015 6:25 am przez MegaWloscibor99, łącznie zmieniany 1 raz.

PyterN

Post autor: PyterN » pn maja 18, 2015 2:36 pm

Bezpłatnych kursów jest sporo w necie. Tylko poza kursami warto się umówić później z kimś na skype na pogaduchy po angielsku, żeby poćwiczyć wymowę i pozbyć się oporów przed rozmową w obcym języku.

celeste

Re: intensywny kurs angielskiego!

Post autor: celeste » śr cze 03, 2015 1:39 pm

jess84 pisze:Witam serdecznie. W związku z tym, że dostałam nową pracę, postanowiłam szybciutko zapisać się na jakiś taki właśnie intensywny kurs angielskiego, ponieważ w tej pracy angielski to jakby podstawa, po polskim oczywiście. Znacie takie kursy? Najlepiej, żeby był on online, ale nie wiem, czy to nie ściema i czy będzie na tyle intensywny:-) U nas jest tylko jedna szkoła językowa, i to głównie chyba dla dzieci, nie ma kursów dla dorosłych, więc zostaję mi wirtualny świat:-) znacie może takie intensywne i realne kursy, jeśli chodzi o angielski? Będę wdzięczna za każdą sugestię:-)
W Twojej sytuacji najlepiej zapisać się na zajęcia z indywidualnym korepetytorem na stronie http://preply.com/pl/ znajdziesz szybko korepetytora z języka angielskiego - korepetycje możliwe przez Skype.

Marika

Post autor: Marika » wt sty 05, 2016 2:51 pm

Moim zdaniem, jeżeli korepetytor jest kompetentną osobą, jak najbardziej warto skorzystać z takiej właśnie, indywidualnej formy uczenia się języka obcego. Sama biorąc pod uwagę moją naukę języka niemieckiego, bardzo chwalę sobie taką opcję. Dobry korepetytor a także stronka na której znalazłam liczne wypracowania maturalne w języku niemieckim, bardzo pomogły przygotować mi się zarówno do egzaminu dojrzałości, jak i egzaminów na studia.

Lenref
Kontaktowanie:

Post autor: Lenref » czw sty 14, 2016 5:43 am

Szukam kursu z języka angielskiego, ale biznesowego. Możecie coś polecić?

kalina159

Post autor: kalina159 » pt sty 15, 2016 5:41 am

Hmmm, ale może to być kurs online czy chcesz namiar na konkretną szkołę/osobę?

dunsee

Post autor: dunsee » pn kwie 18, 2016 3:01 am

Ja najwięcej wyniosłem ze szkoły Demostenes (http://demostenes.com.pl/) we Wrocławiu. Priorytetem była tam komunikacja, więc nauka w głównej mierze opierała sie właśnie na mówieniu. Szybko nauczyłem się języka i biegle się nim posługiwałem. Polecam wszystkim

Askka5

Post autor: Askka5 » śr kwie 27, 2016 6:11 am

Tutaj jest ciekawe forum o nauce języka - http://www.jezykangielski.org/ - na pewno komuś się przyda :)

Taancerka

Post autor: Taancerka » śr kwie 27, 2016 6:52 am

Dużo teraz takich kursów, ale jak mówimy o intensywności to chyba raczej poleciłabym kurs na żywo w grupie osób. :)
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: striptizerka - tancerkaerotyczna.pl

melusia148

Post autor: melusia148 » czw paź 13, 2016 7:06 am

W poszukiwaniu odpowiedniego kursu można zajrzeć na tą stronę: https://langzie.pl/ , a jest to wyszukiwarka kursów językowych. Wystarczy tylko wpisać język, jakiego chcemy się uczyć oraz miejscowość, a na pewno znajdzie dla nas odpowiednie kursy. Można też tam przeczytać opinie o nich oraz całą ofertę.

Antek76

Post autor: Antek76 » pt gru 30, 2016 7:22 am

Nie widzę przeszkód w tym, by udać się na taki kurs do szkoły http://krajowy.biz/firma,personaltutoredupl Tam są nauczyciele, którzy znają się na swojej robocie, więc powinniście być zadowoleni. Angielski to piękny język :)

daleka

Post autor: daleka » pt gru 30, 2016 9:46 am

Najlepszy kurs to ten z native speakerem. No i może też jakieś filmiki?

Odpowiedz