Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Balustrady szklane

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

enrique

Post autor: enrique » wt cze 09, 2015 3:26 am

Według mnie świetne balustrady można znaleźć na stronie producenta BKDHOME. Wyglądają rewelacyjnie, jeżeli chodzi o balustrady szklane oraz informacje o nich to polecam przejrzeć dokładnie ich stronkę, wszystko elegancko opisane i w dodatku świetne realizacje- podłogi ze szkła wyglądają rewelacyjnie :)

zTyluNaZERO

Post autor: zTyluNaZERO » śr cze 10, 2015 1:56 pm

Tutaj i tutaj są dobre rzeczy. Warto z tego korzystać i warto na pewno coś takiego u siebie mieć. Ja to zawsze uważam, że rzetelne i sprawdzone firmy mają swoje fanpage. :) w tym przypadku jest fan page czyli jest dobrze i można być z tego powodu bardzo zadowolonym.

Majjusz

Post autor: Majjusz » pn cze 15, 2015 12:05 pm

Zawsze warto sprawdzić co konkurencja oferuje i porównać oferty :)
Gdyby podział majątku był prostą rzeczą nie trzeba by było mieć adwokata

kitaa

Post autor: kitaa » wt cze 16, 2015 8:30 am

Moim zdaniem ładne są , ale bym się bała coś takiego mieć w domu.

ula65

Post autor: ula65 » czw cze 25, 2015 10:11 am

Nie podobają mi się są takie sztuczne bez wyrazu i do tego chyba nie bezpieczne

jerzy.1985

Re: Balustrady szklane

Post autor: jerzy.1985 » czw kwie 21, 2016 6:25 am

Ciekawą ofertę dotyczącą balustrad ze stali nierdzewnej ma również firma ESKATT. Balustrady wykonywane są na indywidualne wymiary klienta. Więcej informacji znajdziecie na http://www.eskat.com.pl/eskatt/balustrady_szklane.html

dalleko

Post autor: dalleko » pn maja 16, 2016 2:27 am

A co myślicie o takich balustradach na tarasie lub balkonie? Ładnie by to wyglądało. Ja szukam pomysłów na taras na Homebook.pl i może zamówię właśnie takie szklane balustrady.

milenaszewczyk

Post autor: milenaszewczyk » pn maja 16, 2016 6:10 am

Trochę bym się bała takich szklanych na balkonie. A jak to popęka?

jaro46

Post autor: jaro46 » pt lut 03, 2017 6:46 am

A mnie najbardziej podobają się balustrady ze stali nierdzewnej , bo nie muszę się martwić, że coś pęknie albo będzie brzydko wyglądało. Ja ostatnio robiłem kupowałem balustrady schodowe, bo mamy dom piętrowy i na schodach pasowało dać balustradę.

pierrevar

Post autor: pierrevar » pt lut 03, 2017 3:49 pm

a dla mnie są kompletnie nie poręczne, chyba łatwo takie szkło zbić?

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » czw mar 09, 2017 6:29 am

Ja myślę, że takie szklane balustrady bardzo fajnie mogą się sprawdzić. Wiele osób się zastanawia, gdzie można kupić elementy do takich wykończeń i podpowiem Wam, że najlepiej zrobić to w http://z-nierdzewki.pl/elementy-do-balustrad To sprawdzone miejsce, które oferuje produkty najwyższej jakości. Właśnie z takich rzeczy warto zawsze korzystać.

liczi

Post autor: liczi » czw mar 09, 2017 7:01 am

Takie szklane balustrady ładnie wyglądają, ale nie wiem czy bym się zdecydowała.

marzenka92

Post autor: marzenka92 » pt paź 05, 2018 7:10 am

Chciałabym odświeżyć temat bo właśnie zastanawiamy się z partnerem nad zamontowaniem balustrad balkonowych i przydałyby się nam jakieś opinie i rady w tej kwestii. Bardzo podobają nam się szklane balustrady ale nie jesteśmy pewni czy to odpowiednie rozwiązanie. Ma ktoś może z was forumowiczów takie u siebie na balkonie i opisze nam jak to wygląda w rzeczywistości? Czy takie szklane balustrady są bezpieczne czy są wytrzymałe czy też szkło łatwo jest porysować a nawet rozbić? Bo jeśli chodzi o koszt takiej inwestycji to wiemy że szklane są droższe niż np nierdzewne balustrady. Jednak wystarczy trochę poszperać w internecie i zawsze znajdzie się sposób na zaoszczędzenie pieniędzy ;) Mój pomysłowy chłopak znalazł bardzo fajną stronę https://nierdzewnybalkon.pl/ gdzie można zamówić elementy balustrad do samodzielnego montażu. Myślę że z ich zamontowaniem nie będzie miał większych problemów bo ma smykałkę do tego typu rzeczy ;) Pozostaje tylko pytanie czy szklane balustrady na balkonie to dobry pomysł?

Gość

Post autor: Gość » wt paź 16, 2018 3:37 am

Mnie się marzy połączenie balustrad szklanych z drewnianą podłogą ;) Przeglądam obecnie podobne do tego cenniki usług stolarskich i szukam kogoś, kto mi starannie położy naturalne deski :)

baket

Post autor: baket » wt paź 16, 2018 4:29 am

takie balustrady wglądają bardzo ładnie ale według mnie nie są do końca praktyczne, tak więc ja bym się zastanowił

Odpowiedz