Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Przedszkole dla potomka - jak wybieracie?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

mitum

Re: Przedszkole dla potomka - jak wybieracie?

Post autor: mitum » pn paź 02, 2017 9:54 am

hmm, ja osobiście jestem zwolennikiem przedszkoli prywatnych a nie publicznych

Awatar użytkownika
jgross

Post autor: jgross » wt paź 03, 2017 1:18 pm

A może lepiej byłoby w tym temacie popytać znajomych? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie. A przynajmniej w moim przypadku się sprawdza.
Jutro też będzie dzień

marianja1

Post autor: marianja1 » wt paź 17, 2017 3:34 am

Jeśli szukacie dobrego przedszkola to zobaczcie co oferuje waszym pociechom to przedszkole http://szkrabki.pl/ Bardzo ciekawe oferty zabaw, nauki podstaw języka obcego, matematyki itp. Dzieci uczą się przez zabawę. A też zwraca sie dużą uwagę na uczenie dzieci samodzielnego, kreatywnego myślenia. Kadra bardzo dobrze przygotowana do pracy z dziećmi, poświęca im cała swoją uwagę.

kristin42

Post autor: kristin42 » śr lis 08, 2017 11:44 am

Ja przy wyborze przedszkola dla mojego Antosia zwracałam uwagę na poziom nauczania, ale też na wyposażenie i meble przedszkolne . Nie chcę żeby moje dziecko przebywało w jakiejś słabo wyposażonej placówce. Na szczęście przedszkole, które wybraliśmy z mężem, ma nowe meble i nowoczesny sprzęt :)

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » śr sty 10, 2018 4:44 am

Warto dobrze przemyśleć ten wybór. Przecież w tym okresie w dużej mierze będzie kształtował się stosunek dzieci do szkoły i ogólnie do edukacji. Właśnie dlatego ja uważam, że najlepszą decyzją bedzie wybór takich placówek jak http://pl.academyinternational.pl/przedszkole-wawer/ W Academy International łączą dobrą zabawę i edukację. To najlepsze rozwiązanie.

joanneczka

Post autor: joanneczka » sob kwie 28, 2018 10:51 am

Moim zdaniem teraz jest tak szeroka oferta przedszkoli, że na prawdę ciężko się zdecydować. Osobiście prowadzę taką placówkę i nie mam pomysłu co zmienić, aby przyciągnąć więcej chętnych. Myślałam nad zainwestowaniem w nowe wyposażenie, znalazłam ciekawą ofertę na stronie : https://edusklep.pl/category/przedszkole-wyposazenie Waszym zdaniem to będzie dobre posunięcie ?

Dari90

Post autor: Dari90 » wt maja 15, 2018 7:55 am

Jeśli potrzebujesz aby Twoja pociecha doznawała wysoką możliwość rozwoju oraz zabawy to zdecyduj się na przedszkole Malinowe Skrzaty. Jest to przedszkole podtrzymane na schemacie Montessori. Moja pociecha jest już tam 3 rok pod rząd i jestem naprawdę wniebowzięta. Gwarantują wysokiej jakości ochronę i wspaniałej kategorii pożywienie. Zalecam przedszkole kozanów.

Odpowiedz