Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Przesyłka

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Orzech

Przesyłka

Post autor: Orzech » sob lip 14, 2018 1:23 pm

Hej,czym wysyłaliście ubrania i niezbędne rzeczy jak przeprowadzaliście się do Anglii? Nie mam namyśli mebli, raczej laptop, telewizor i szpargały?

aleks6789a

Re: Przesyłka

Post autor: aleks6789a » wt lip 17, 2018 7:56 am

Przecież wszystko do Wielkiej Brytanii można wysłać pocztą europejską.

ziby

Post autor: ziby » sob lip 28, 2018 9:02 am

Wielu kurierów też ma usługi zagraniczne. Ja zamawiałem kuriera do niemiec, szukałem tak by to był tani kurier za granicę i przywiózł mi w kilka dni wszsytko. Musisz to tylko dobrze zapakować i wydrukować list przewozowy, może to zrobić ktoś z Twojej rodziny, to łatwe. A kuriera ogólnie zamawiasz przez internet.

Arkadiusz1

Post autor: Arkadiusz1 » śr lut 06, 2019 5:53 am

Najważniejsze to podejść do tematu z głową. Zamiast przepłacać za przesyłkę, lepiej zajrzeć na portal Furgonetka. Tam będziecie w stanie najszybciej przekonać się, która firma ma najkorzystniejszą dla Was ofertę. W ten sposób nawet przesyłki paletowe mogą być bardzo opłacalne.

kanira

Post autor: kanira » pt kwie 26, 2019 2:19 am

Można część rzeczy przesłać kurierem, na pewno taniej niż transport wyjdzie. Odeślę cię na stronę https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/s ... odowej,106 gdzie znajdziesz przydatne informacje na temat przesyłek międzynarodowych, jak i sam cennik ;)

Awatar użytkownika
Prater

Post autor: Prater » pn maja 13, 2019 2:40 am

Jakby natomiast ktoś chciał sprawdzić jak wysłać paczkę za pobraniem to polecam poczytać na ten temat na stronie https://www.globkurier.pl/blog/jak-wysl ... pobraniem/

Awatar użytkownika
Okupnik

Post autor: Okupnik » pn maja 13, 2019 9:34 am

Poprzedni użytkownicy polecają porządne firmy.

Awatar użytkownika
MoniaK23

Post autor: MoniaK23 » pn maja 13, 2019 7:50 pm

Przede wszystkim szukaj w internecie. Dużo tego typu informacji można znaleźć
... nie ma terminu ważności na potrzebę pomocy czy potrzebę bliskości innych ludzi. To nie jest tak, że osiągamy pewien wiek i ona ustaje.

Odpowiedz