Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wydruk etykiet przez internet - pomocy!

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

oppaa

Wydruk etykiet przez internet - pomocy!

Post autor: oppaa » pt kwie 17, 2015 8:22 am

Witam wszystkich! :)

Jak na Hydepark przystało - temat dość życiowy :D Otóż chodzi o to, że jakiś czas temu podjęłam pracę w pewnej prężnie rozwijającej się firmie. Obowiązków mam mnóstwo, a jakby tego wszystkiego było mało - kilka dni temu spadła na mnie zaszczytna funkcja koordynatora pewnego projektu. Potrzebuję wydrukować sporą ilość różnego rodzaju naklejek, dlatego szukam sprawdzonej drukarni, najlepiej internetowej. Czy ktoś może polecić mi jakąś drukarnię, która druk etykiet ma w jednym paluszku i jest w stanie wykonać moje zlecenie w szybkim czasie i za niewielkie pieniądze? Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc! :)

Igniew

Post autor: Igniew » sob kwie 18, 2015 6:12 am

Posprawdzaj opinie w necie. Wujek G z chęcią podpowie jak mądrze poszukasz ;)

mallasy

Post autor: mallasy » ndz kwie 19, 2015 9:05 am

Takich firm jest sporo które mają w ofercie druk etykiet, a różnią się one głównie ceną oraz długością oczekiwania na zrealizowanie zamówienia oraz kosztami wysyłki. Czasem niektóre firmy oferują rabaty przy dużych zamówieniach. Większość z tych firm zna sie na rzeczy. Jak już znajdziesz jakąś nazwę z cenami, które by Cię interesowały to sobie poszukaj informacji czy opinii na temat tej konkretnej firmy.
Ostatnio zmieniony wt cze 09, 2015 6:02 am przez mallasy, łącznie zmieniany 1 raz.

wadek33

Post autor: wadek33 » pn kwie 20, 2015 2:42 pm

Odsyłacie autorkę postu do Wujka Google'a, ale ja choć szukam, to nie mogę znaleźć na ten temat jakichś przydatnych informacji. Też interesuje mnie kwestia takiej internetowej drukarni, tylko zalezy mi na takiej z polecenia.

oppaa

Post autor: oppaa » wt kwie 21, 2015 4:16 am

wadek33 pisze:Odsyłacie autorkę postu do Wujka Google'a, ale ja choć szukam, to nie mogę znaleźć na ten temat jakichś przydatnych informacji. Też interesuje mnie kwestia takiej internetowej drukarni, tylko zalezy mi na takiej z polecenia.

Właśnie, w tym cały ambaras! Przeszukałam internet - owszem, jest dużo firm, które zajmują się tematem, który mnie interesuje, ale kompletnie nie wiem kogo wybrać i czym się kierować, dlatego liczyłam na to, że znajdę tu kogoś, kto będzie w stanie polecić mi coś z autopsji... Przecież nie sztuką jest wpisać w google szukaną frazę i wybrać pierwszą lepszą pozycję ;) Każdy głupi to potrafi :P Zapytałam Was, bo liczyłam na coś sprawdzonego, bo zależy mi na czasie, ale chyba będę musiała zrobić monitoring rynku na własną rękę :(

fanrun

Post autor: fanrun » wt kwie 21, 2015 5:10 am

Najprościej byłoby napisać skąd jesteś, wtedy może znajdzie się ktoś z tamtej okolicy, kto już korzystał z jakiejś drukarni. Inaczej nie mamy o czym tutaj pisać. Ja zawsze robię tak. Kiedy potrzebuję coś załatwić i potrzebuję do tego firmy, wybieram ją z pierwszej strony google i jeszcze nigdy nie trafiłem źle :)

magda906

Post autor: magda906 » pt wrz 18, 2015 9:58 am

Moim zdaniem łatwiej kupić dobrą drukarkę, specjalny papier i już gotowe. Nawet chyba taniej niż komuś zlecać. Teraz drukarki np. Z Epson widziałam, że są na promocji. Dużo o nich poczytasz na: https://www.epson.pl/zwrot i o tej promocji. Aż do 240zł zwrotu za zakup drukarki i na dwa lata zapas tuszu.

emanuel

Post autor: emanuel » czw wrz 24, 2015 7:11 am

Moim zdaniem super propozycja z tą drukarką, ja mam taki system w domu i jestem zadowolona z niego w 100%, małe zużycie tuszu i prądu.

dalleko

Post autor: dalleko » czw wrz 24, 2015 2:30 pm

A jakim mieście szukasz drukarni?

superman

Re: Wydruk etykiet przez internet - pomocy!

Post autor: superman » śr lip 04, 2018 7:28 am

Interesuje mnie 3d drukarka, czy ktoś z was korzystał i może powiedzieć czy warto obecnie inwestować w tą technologie?

Klori34

Post autor: Klori34 » śr lip 04, 2018 10:41 am

Myślę, że spokojnie jak wpiszesz w wyszukiwarkę to znajdziesz mnóstwo opcji.

marekton
Kontaktowanie:

Post autor: marekton » pn lip 23, 2018 7:29 am

Za telefon chwyć i porozmawiaj o co ci chodzi i czego oczekujesz od drukarni cyfrowej. Ja korzystam z usług Manu w Warszawie i zawsze się dogadujemy.

Vincenol

Post autor: Vincenol » pn lip 23, 2018 1:39 pm

Świetnie może też skorzystam z ich usług.

Paula883

Post autor: Paula883 » pn cze 03, 2019 3:55 am

Ostatnio w internecie napatoczyłam się na dane w tym temacie na blogu - http://tonerprinter.pl/ .To nadzwyczaj wartościowy wpis. Myślę, że można się dzięki nim sporo dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie stracicie czasu. Są tam zarówno inne fajne wiadomości.

mefiu34

Post autor: mefiu34 » wt cze 18, 2019 7:00 am

Jest to jednak kosztowna opcja. Ja teraz potrzebuje własnej drukarki do kolorowych etykiet . Kupowliście kiedyś tego typu sprzęt i możecie coś polecić ?

Odpowiedz