Witamy na Forum Polonii w Dallas!

co na kaca

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

something

Post autor: something » śr sie 05, 2015 5:14 am

Nie słyszłes powiedzenia, ze na kaca najlepsza praca. Powiem Ci, że w moim przypadku to się sprawdziło. Także szczerze polecam popracować.

Maikoio

Post autor: Maikoio » śr sie 05, 2015 10:24 am

Ja na kacu anwet nie mam ochoty mysleć o pracy a co dopiero coś robić gdy się ma kaca giganta. Człowiek jest totalnie rozbity i nie da się normalnie funkcjonować jeżeli chodzi o takiego kaca... Ja osobiście polecam dobry browarek i zimny prysznic najlepsze na kaca!

horkowicz

Post autor: horkowicz » czw sie 06, 2015 1:44 am

Na rynku dostępnych jest kilka leków, które pomagają łagodzić skutki picia alkoholu w dużych ilościach. Wśród nich choćby 2 KC czy KC-24. Są jednak skuteczne, jeśli połkniemy je przed zaśnięciem.
Mi pomogły juz nie raz ale swoje zawsze trzeba odcierpieć

liczi

Post autor: liczi » czw sie 06, 2015 3:32 am

Zamiast brać takie leki, lepiej napić się przed zaśnięciem konkretnej ilości wody :)

Wikaterius

Post autor: Wikaterius » czw sie 06, 2015 6:59 am

Próbował ktos kiedyś taki środek jak solpadeine? Naprawdę bardzo pomaga na kaca, od niedawna używam i jestem w szoku jak dobrze działa./

furiatka1

Post autor: furiatka1 » czw sie 06, 2015 8:25 am

Najlepszym lekiem na kaca jest brak alkoholu :)

Dekliotry

Post autor: Dekliotry » czw sie 06, 2015 10:22 am

Najlepszy tłusty rosół i jeszcze raz rosół, przed i po, im tłustszy tym lepszy lub - po- bardzo pikantny sok pomidorowy i pieczone ziemniaki czy pureee ziemniaczane. Po prostu proste, neutralizujące wszystko, potrawy i dużo wody niegazowanej non stop pić.

mijkren

Post autor: mijkren » pt sie 07, 2015 5:04 pm

Zdecydowanie polecam herbatę Pu-Erh czyli coś co w Polsce nazywamy czerwona herbatą. Nie działa ona natychmiastowo, to fakt, ale oczyszcza organizm z toksyn które odpowiadają za kaca. Warto zaparzyć sobie przed pójściem spać i popijać przez cały następny dzień.

wypadowka

Post autor: wypadowka » sob sie 08, 2015 4:25 am

Tak rosół może szybko postawić na nogi. Jak się człowiek czegoś nie napiję to później może już być tylko gorzej i akurat nie każdemu to się może przydać. Jeszcze bardzo dobrze jest gdzieś pobiegać bo się zapomina o tym, że się ma kaca i tylko się biega szybko, bardzo szybko.

mallcity

Post autor: mallcity » sob sie 08, 2015 12:27 pm

na bieganie nie ma siły w takim staniem to tak mówiąc ja jak mam kaca to bym tylko leżał i nie miał na nic ochoty. Najlepiej pić jak najwięcej soków z cytrusów dzięki temu pozbędziemy się alkoholu z naszego organizmu. Poczujemy się rześko i świeżo. :))

kristoffer

Post autor: kristoffer » sob sie 08, 2015 5:01 pm

tez mi się wydaje że najlepsze to picie dużo soków z owoców cytrusowych chyba wtedy najlepiej się poczujemy i najmocniejsze na kaca to rosół ale taki z prawdziwego zdarzenia nie z kostki rosołowej bo to nie rosół. Na kaca jest wiele sposobów zależy co nam się chce.

zegariusz

Post autor: zegariusz » pn sie 10, 2015 1:26 am

Ja piję wodę z cytryna albo właśnie sok pomidorowy (ew. jakiś inny warzywny). Kiedyś próbowałam mieszanki czarnej kawy z cukrem i .. sokiem z cytryny. Smakowało tak sobie, ale ból głowy rzeczywiście odszedł. Aczkolwiek nie wiem, czy bym się znowu na to zdecydowała

BarbaraGrz

Post autor: BarbaraGrz » pn sie 10, 2015 7:21 am

wiadomo najlepszy sposób to nie pić. Mój chłopak zawsze przed piciem zjada sobie grysik (mleko z kaszką do tego rozpuszczone masełko i posypane to cukrem i kakao) zapija alkohol wodą z cytryną i przed pójściem spać zawsze wypije z 2 szklanki wody. Rano nie ma problemów.

black.cat.1988

Post autor: black.cat.1988 » wt sie 11, 2015 2:28 pm

Zimny prysznic, coś tłustego - najlepiej rosół albo ze dwie zupki chińskie. Do tego tabletka przeciwbólowa i duużo wody. Z takim zestawem da radę jakoś przetrwać syndrom dnia następnego. No ale najłatwiej by było po prostu nie pić alkoholu dizeń wczesniej

urwisko

Post autor: urwisko » wt sie 11, 2015 5:06 pm

Zimny prysznic, kofeina jakieś lekkie śniadanko i nie lenić się w domu. Najlepiej jak najszybciej wyruszyć gdzieś dalej żeby nie myśleć o zmęczeniu, nadchodzącym kacu i wszystkich jego skutkach bo potem człowiek ma problem straszny z ogarnięciem się

Odpowiedz