Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wypad do Krakowa - atrakcje i noclegi

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

rycho312

Post autor: rycho312 » pt maja 01, 2015 3:30 pm

Jedna rada dla tych, którzy planują sobie wypocząć w Krakowie - nie rezerwujcie wszystkiego na ostatnią chwilę ! Unikajcie tego jak ognia bo bardzo się możecie przeliczyć ;) Jeśli chcecie mieć w miarę dobre warunki, normalne łóżka itp itd to warto się zawsze zastanowić nad dobrym lokum dużo wcześniej, minimum tydzień przed wczasami :)

Awatar użytkownika
pollonos

Post autor: pollonos » wt maja 12, 2015 2:59 am

Jeśli chodzi o Kraków to mogę polecić przewodnik http://www.krakow.travel/przewodnik/zwiedzamy-krakow , jest tam fajny ranking miejsc, które warto zobaczyć :) Myślę, że najlepiej wszystko zaplanować, bo później może być problem z planowaniem czasu, bo w Krakowie jest bardzo dużo do zobaczenia :)
Hej!

Amerykanin

Post autor: Amerykanin » śr wrz 09, 2015 1:58 am

Jeżeli chodzi o Kraków to mogę polecić stronę z atrakcjami http://krakow-atrakcje.pl/. Wszystko ładnie opisane, łącznie z cenami i mapą dojazdu do obiektu. Polecam.

anetazz

Re: Wypad do Krakowa - atrakcje i noclegi

Post autor: anetazz » pn kwie 18, 2016 10:19 am

Trzeba uważać na standard miejsc noclegowych, ale naprawdę warto się wybrać choćby na weekend. Miejsc do zwiedzania jest multum.

maja32

Post autor: maja32 » pn sty 30, 2017 11:37 am

Kraków jest piękny. Bardzo lubię to miasto. Tam nie można się nudzić. A hoteli i miejsc noclegowych jest na miejscu sporo. Tutaj http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html masz na przykład hotel w Krakowie w centrum. Może Ci się spodoba.

riki32

Post autor: riki32 » wt sty 31, 2017 12:10 pm

Warto odwiedzić także restauracje w Krakowie takie jak np. Tradycyja na Rynku. Akurat ta restauracja specjalizuje się w tradycyjnej kuchni włoskiej i polskiej. Jest sporo restauracji i warto potestować :)

bimmer

Post autor: bimmer » czw lip 06, 2017 7:09 am

To prawda, w Krakowie nie sposób się nudzić, bo to też świetna baza wypadowa w okolice - Zakopane, Częstochowa, Kalwaria, Wadowice. Jest co zwiedzać.

liczi

Post autor: liczi » pt lip 07, 2017 3:11 am

Atrakcji w Krakowie z pewnością nie brakuje, trzeba tylko wiedzieć czego szukać, a w internecie o to łatwo.

Majkel

Post autor: Majkel » pt mar 29, 2019 8:23 am

Ja polecam hotel lotnisko kraków. Świetna obsługa, czysto, dobre jedzenie, no i blisko lotniska. Także dla szukających nocleg balice lotnisko idealne rozwiązanie.

Wladyslaw33

Post autor: Wladyslaw33 » pn kwie 01, 2019 4:20 am

Pierw trzeba się dostać do Krakowa, dobrą opcją jest lot samolotem - szybki i przyjemnie. W takim wypadku musimy pozostawić samochód na czas naszej nieobecności i dobrym pomysłem jest zostawienie go na parkingu na lotnisku.

zofialipska

Post autor: zofialipska » pn maja 20, 2019 7:23 am

Pomysł na wypad do krakowa jest super. Miasto przepiekne i można tam wracać, a nigdy się nie nudzi. Polecam zwiedzić Kraków z profesjonalnym przewodnikiem https://www.krakkos.pl/. Pan Marcin bardzo ciekawie opowiada i wycieczka z nim to czysta przyjemność.

gabrielaela123

Post autor: gabrielaela123 » śr paź 30, 2019 9:15 am

Ja mogę polecić świetne noclegi pod krakowem.
Korzystam z nich zawsze odwiedzając to piękne miasto.
Ceny dosyć rozsądne oraz szeroka oferta.
Zachęcam to zapoznania się :)

barbi

Post autor: barbi » pn lis 04, 2019 2:13 am

Nie trzeba wyjeżdzać za granicę, mozna znalezc u nas w Polsce fajne miejsce. Pokoje i apartamenty pod Krakowem w Mogilanach to miejsce, z którego blisko w piękne zakątki Małopolski i południowej Polski.. W obrębie 100 km jest masa atrakcji i świetnych do zobaczenia miejsc,

Awatar użytkownika
bbailey

Post autor: bbailey » pn lis 04, 2019 5:24 am

Wydaje mi się, że najlepszą opcją jest znalezienie noclegu przy pomocy aplikacji AirBnb.

Odpowiedz