Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Co kupić na prezent na urodziny dla rodziców?

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

ewelina95

Re: Co kupić na prezent na urodziny dla rodziców?

Post autor: ewelina95 » sob lip 21, 2018 11:17 am

ja zabrałem moich rodziców na kręgle i super się bawili

Kosmek

Post autor: Kosmek » śr lip 25, 2018 3:45 am

A może kup rodzicom nowe telefony ale z droższej półki. Jeśli skorzystasz z usługi leasingu sprzętu będzie cie na to stać. Polecam taki model https://leasinglaptopa.pl/Huawei_Mate_1 ... b86766c0b6 Za niewielką opłatą wstępną dostaniesz świetny sprzęt.

Stokrotka89

Post autor: Stokrotka89 » śr sie 01, 2018 11:49 am

Myślę, że bardzo ładnie z twojej strony byłoby zarezerwować stolik swoim rodzicom w jakiej dobrej restauracji. Myślę, że na pewno bardzo spodoba się twoim rodzicom restauracja Bubbles. Moja kuzynka wyprawiała tam swoim rodzicom srebrne wesele i sobie bardzo chwaliła ją. Nie tylko jest tam ładnie, ale też podają smaczne dania i mają oryginalne alkohole.

Ailis

Post autor: Ailis » czw sie 02, 2018 4:03 am

Ja ostatnio miałam dylemat co kupić na prezent dla mamy, zawsze kupowałam jakieś kosmetyki albo perfumy, tym razem nie dostała prezentu takiego, po prostu zaprosiłam ją na obiad do fajnej restauracji Pianka. Nie dość że dwa dania i do tego deser to za takie danie zapłaciłam około 20 zł. Moja mama była zadowolona z wyjścia, że ten dzień mogła spędzić inaczej.

janmaria227

Post autor: janmaria227 » czw sie 02, 2018 7:53 am

My z bratem zamawialiśmy ostatnio rodzicom nowy odkurzacz. Już stary był za stareńki. W przeszłości tez kupowaliśmy sprzęt gospodarstwa domowego, nawet ekspres do kawy.

misza08

Post autor: misza08 » czw sie 02, 2018 1:38 pm

Myślę, że fajnym prezentem mogłyby być świeczki zapachowe, możesz kupić duże świece pasujące do salonu. Pomyśl jaki kolor wnętrz mają Twoi rodzice w domu i dopasuj świeczki. Największy wybór znajdziesz na https://swieczkiwarte.pl/.

Weronix94

Post autor: Weronix94 » pt sie 03, 2018 8:15 am

Dobrym pomysłem są zabawki edukacyjne i interaktywne. Moi znajomi zamawiają ze sklepu https://sprytny-mis.pl/kategoria-produk ... la-dzieci/.

Polecam

Awatar użytkownika
molierka
Kontaktowanie:

Post autor: molierka » ndz sie 05, 2018 4:32 am

Ja moim rodzicom zrobiłam imprezkę urodzinową...z racji ze mają w tym samym miesiącu urodziny (50 lat i jeden i drugi) Wynajęłam salę W Willi opal w Grzybowie http://pensjonatgrzybowo.pl/ rodzice byli zachwyceni, sala była idealnie nagłośniona, wieć pod względem akustycznym bomba. dodatkowo jedzenie rewelacja , swojskie domowe, świeże, napoje pyszne i schłodzone. Na pewno jeszcze tutaj wrócimy, to jest pewne. Rodzice byli zachwyceni popłakali się ze szczęścia.
Obrazek

Antoska55

Post autor: Antoska55 » wt sie 07, 2018 7:04 am

A może przygotujecie jakiś wielki tort? Jak go sami zrobicie to na pewno rodzice mega się ucieszą. Z poradami bloga https://www.sklep.savpol.pl/blog/jak-po ... krowa.html będzie to na pewno łatwiejsze. Jak macie odpowiednie akcesoria i dekoracje to bez problemu ogarniecie temat

welcia

Post autor: welcia » wt sie 07, 2018 2:28 pm

My się z siostrą zrzuciłyśmy na zestaw świeczek dla mojej mamy z www.swieczkiwarte.pl :) Mamy nadzieję, że jej się spodobają tak bardzo jak nam :) Lubi takie zmysłowe dodatki do domu

youngandfree

Post autor: youngandfree » wt sie 07, 2018 4:44 pm

może jakieś ładne kubki?

nika26

Post autor: nika26 » czw sie 09, 2018 6:44 am

Ja moim kupiłam egzotyczną wycieczkę i wrócili z niej bardzo szczęśliwi i wypoczęci.

kornelciak

Post autor: kornelciak » pt sie 10, 2018 1:52 am

Moim skromnym zdaniem najlepszy prezent to wiklinowy koszyk ze słodkościami, do tego jakaś dobra kawka lub herbata (zależy od gustu) ewentualnie wino. Często się spotykam z tego rodzaju upominkami. Pasują praktycznie na wszelkiego rodzaju uroczystości.

matrioszka

Post autor: matrioszka » pt sie 10, 2018 4:05 am

Dla mamy to wysyłałam kwiaty pocztą kwiatową z okazji jej urodzin. Z tatą to cięższy temat jest ale najepiej sie sprawdza nowa koszula ewentualnie zegarek czy portfel

Jiena39

Post autor: Jiena39 » pt sie 10, 2018 9:33 am

Bardzo ładnie ona się prezentuje.

__

hakowiec

Odpowiedz