Strona 1 z 1

Hotel pod Warszawą

: śr maja 16, 2018 1:49 pm
autor: Emryszka
Szukacie hotelu pod Warszawą? Najlepszy to http://windsorhotel.pl/
Organizują wesela, konferencje i inne wydarzenia

Re: Hotel pod Warszawą

: pn cze 25, 2018 1:41 am
autor: cedar
Jeśli chodzi o hotel w samej Warszawie to wiem, że ta sieć http://www.hotelewam.pl/ ma swoje dwa hotele w tym mieście. Dla osób, które szukają dobrej bazy wypadowej idealny będzie Hotel Mazowiecki. Położony jest 15 minut od Starówki.

Re: Hotel pod Warszawą

: sob lip 14, 2018 7:20 am
autor: celia.celia84
Skoro potrzebny Wam hotel pod Warszawą to polecam zajrzeć w to miejsce - http://www.hotellamberton.pl/home/. Hotel jest naprawdę ładny, duży i perfekcyjnie urządzony. Wszystko jest czyściutkie i na najwyższym poziomie. Do tego restauracja hotelowa również na najwyższym poziomie. Można się tu w pełni zrelaksować i odpocząć od zgiełki miasta.

Re: Hotel pod Warszawą

: pn lip 16, 2018 4:04 am
autor: carolina91
Ja ostatnio szukałam hotelu pod Warszawą i trafiłam na https://www.hotelponiatowski.pl Lokalizacja jest bardzo dobra a ceny przystępne. Można tam zorganizować wesele, konferencję lub po prostu odpocząć. Sama myślę o weselu tam. Sala jest bardzo ładna i duża. Planujemy wesele na 130 osób.

Re: Hotel pod Warszawą

: pn sie 06, 2018 9:16 am
autor: hotka
Ja nadal nie wiem jaki hotel wybrać :/

Re: Hotel pod Warszawą

: pn sie 06, 2018 9:18 am
autor: legand
Ja zawsze miejscówkę sprawdzam w internecie. To mi pomaga wybrać idealny hotel. Sprawdzałam nawet na jednej stronie np. Grupa Tekstylna jakiego typu tekstylia używa się w Hotelach. Dzięki temu jestem w stanie rozpoznać hotel luksusowy w nazwie jak i praktyce.