Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Problem z cellulitem

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

katarina

Re: Problem z cellulitem

Post autor: katarina » pt mar 11, 2016 2:56 pm

Moim zdaniem jak ktoś ma problem z celluitem, najlepiej, żeby po prostu zmienił swoje nawyki żywieniowe i zamienił to co je, na zdrową żywność! Nie wiem czy znacie produkty http://vivio.pl/, mają tam fajne np. słodziki naturalne. W razie czego można też doradzić się specjalistów.
oby do przodu!

Moska90

Post autor: Moska90 » pt lip 22, 2016 9:09 am

Fajnie brzmi to, żeby zmienić nawyki żywieniowe. Niestety same nawyki nie pomagają, bo problem leży w skórze. Czytałam ostatnio w artykule http://styleer.pl/cellulit-moze-przesta ... i-vialise/ o serum vialise. Ciekawe jest to, że składa się ono tylko z naturalnych składników. Biorąc pod uwagę informacje zawarte w tym artykule, powinien on znacznie zniwelować cellulit. Warto sprawdzić :)

Kaalinka

Post autor: Kaalinka » pn lip 25, 2016 8:44 am

Walka z cellulitem musi być wielokierunkowa tzn. odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, masaże (np. bańką chińską czy dermorollerem), plus odpowiednie preparaty na cellulit (peeling np. kawowy, kremy i balsamy antycellulitowe). Najważniejsze są ruch (ćwiczenia) i masaże. Tak naprawdę to odpowiednie kosmetyki stanowią niejako dopełnienie. Aby przyspieszyć walkę z cellulitem warto skorzystać też z zabiegów w gabinecie kosmetycznym jak body wrapping czy drenaż limfatyczny one pomogą nam pozbyć się z organizmu zalegających toksyn i usprawnią krążenie.
Super Piękna to Ty - cellulit, peeling i nie tylko...

gega

Post autor: gega » śr sie 10, 2016 1:17 pm

Czy to wodny cellulit czy tłuszczowy to ja polecam diete, zero słodkiego plus suplement therm line hydrofast. To da już efekty po 3 tygodniach. Warto się zastanowić nad takim działaniem. Jeszcze zalecam lekkie treningi na bieżni lub orbitreku.

Gość

Post autor: Gość » śr sie 24, 2016 8:30 am

Ja posiadałam cellulit wodny i tylko, zdrowe odżywianie oraz therm line hydrofast mi pomogło. Suplement dzięki temu, że na bazie składników naturalnych idealnie poradził sobie z moim nadmiarem wody w organizmie.

kira

Post autor: kira » wt lis 22, 2016 5:51 am

Kiedy ja miałam problem z cellulitem nic nie działało, ani dieta ani ćwiczenia i kremy, najskuteczniejsze są zabiegi jakie miałam w klinice Anlaya Day Spa, dopiero teraz mogę powiedzieć że się pozbyłam cellulitu na dobre

jjusti18

Post autor: jjusti18 » ndz wrz 10, 2017 12:13 pm

Ja z tego co wiem to problem z cellulitem może zwalczyć zabieg z medycyny estetycznej. Zapoznaj się może z tą ofertą medycyna estetyczna w Warszawie śródmieście z tego co wiem nie są drodzy, a naprawdę skuteczni. Mają nowoczesny sprzęt i używają tylko bezpiecznego, nowoczesnego sprzętu. Ja na ich temat słyszałam wiele pozytywów, więc może warto...

lilka37

Post autor: lilka37 » czw lis 16, 2017 4:16 am

A próbowałaś na cellulit skorzystać z zabiegu karboksyterapii? Wiem, że w salonie COCO-TIME mają dobre ceny na ten zabieg. Zabieg nie jest skomplikowany. Polega na ostrzykiwaniu wybranych partii ciała odpowiednimi dawkami CO2. Wszystko bezpiecznie i higienicznie. A skuteczność – duża. W przypadku cellulitu jest to redukcja nawet o 80%

cedar83

Post autor: cedar83 » wt lis 28, 2017 5:01 am

Zainteresuj się urządzeniem Aquabike. Wiem, że jeśli chodzi o redukcję cellulitu i odchudzanie to jest niezastąpione. Jest to taki rowerek umieszczony w wannie z hydromasażem. Podczas treningu spalasz kalorie, masujesz ciało, a dodatkowo nie obciążasz stawów.

dimbo

Post autor: dimbo » śr sty 24, 2018 4:09 am

czasami ćwiczenia i dieta na cellulit to za mało, przekonałam się o tym ja jak schudłam 30 kg a i tak celullit został, w tedy skorzystałam z liposukcji strzykawkowej w klinice https://mediartclinic.pl/ i muszę Wam powiedzieć, że efekty sa rewelacyjne, zero skorki pomarańczowej :)

WujoMaciek

Post autor: WujoMaciek » śr sty 24, 2018 4:17 am

Dzięki wszystkim za wypowiedzi bo moja dziewczyna również strasznie narzeka na cellulit :/

Jakusz

Post autor: Jakusz » czw sty 25, 2018 7:15 am

Problem z cellulitem jest taki, że nie da się go skutecznie wyleczyć. Można się go jednak pozbyć nie tylko w gabinecie kosmetycznym za pomocą specjalistycznych zabiegów, ale również w domu. Stawianie na regularne ćwiczenia, a także przygotowywane w domowych warunkach sposoby na cellulit są tak samo istotne jak odpowiednia dieta.

oktawian10285

Post autor: oktawian10285 » pt sty 26, 2018 1:11 am

Ruch ruch i jeszcze raz ruch, ale nie byle jaki tylko konkretne ćwiczenia z nastawieniem na konkretne efekty.

gejsza

Post autor: gejsza » pn sty 29, 2018 11:47 pm

sama niestety wiem, że walka z cellulitem bywa bardzo długo i bardzo często wymaga dużego poświęcenia. Ale teraz są czasy kiedy można sobie pomóc np wizytą w specjalistycznej klinice, która pomoże nam zwlaczyć nasze problemy http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/c ... orze/.Taże kochane nie ma co sie zastanawiać !

bajka

Post autor: bajka » pn maja 21, 2018 2:35 am

jak widac kosmetyków do walki z cellulitem jest sporo. Uważam jednak, że i tak najskuteczniejsze są zabiegi, które wykonywane są w salonach kosmetycznych. Ja chodzę na przykład obecnie do COCO-TIME we Wrocławiu na zabiegi presoterapii. To taki rodzaj masażu uciskowego, który wywołuje dobroczynny drenaż limfatyczny. Skutecznie niweluje skórkę pomarańczową i zapobiega powstawaniu obrzęków.

Odpowiedz