Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Akcesoria do kuchni ?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

leszek-krawiec-86

Akcesoria do kuchni ?

Post autor: leszek-krawiec-86 » pn maja 14, 2018 12:22 am

Hej!

budujemy w naszym nowym mieszkaniu klasyczną kuchnię i chce żeby wszystko wyszło idealnie. Jak wiadomo, odpowiednie wyposażenia kuchenne to podstawa, Co uważacie o meblach ze stali nierdzewnej ?

Dziękuje za reakcje i porady, każda porada będzie dla nas cenna

Pypłacz

Re: Akcesoria do kuchni ?

Post autor: Pypłacz » pn maja 14, 2018 2:59 am

W mojej kuchni mam płytę indukcyjną, ale zamierzam kupić jeszcze ekspres do kawy :)

jutuberek

Post autor: jutuberek » pn maja 14, 2018 3:48 am

Myślę że jeśli klasyczna kuchnia to dobrze by i jej wyposażenie pasowało do stylu

angela

Post autor: angela » śr maja 16, 2018 10:53 pm

Kuchnia to takie małe królestwo kobiet, wiec meble i akcesoria do kuchnia powinnyśmy wybierać same. Własnie buszuje po stronie sklepu https://sklep.technica.pl/ i mam zmiar kupic kilka nowości do kuchni, napewno jakieś pojemniki gastronomiczne i robot planetarny. Co jeszcze polecacie?

marian21

Post autor: marian21 » czw maja 17, 2018 1:27 am

Ja od razu jak zrobiłem kuchnie to zakupiłem ekspres do kawy

superman

Post autor: superman » śr cze 13, 2018 7:00 am

Ja u siebie postawiłem na kuchnie nastawne ze względu na małą ilość miejsca. Działa bardzo dobrze, szybko się na niej gotuje.

stopka

Post autor: stopka » sob cze 23, 2018 3:32 am

Czy wiecie czym kierować się przy wyborze kuchni? Przeczytajcie sobie artykuł http://www.dessire.pl/o-czym-nalezy-pam ... c-kuchnie/ , w którym wyjaśnione jest jak powinno się prawidłowo urządzać kuchnie. Zwróćmy też uwagę na rodzaj mebli – najlepiej, aby dawały łatwy dostęp do wnętrza. Obecnie bardzo popularne są dolne meble kuchenne z głębokimi szufladami, dzięki czemu wiele można w nich pomieścić.

Marek82

Post autor: Marek82 » pn lip 23, 2018 4:49 am

Meble ze stali nierdzewnej? Nie słyszałem nigdy o takich.

Rafał20

Post autor: Rafał20 » pn lip 23, 2018 5:41 am

A my budujemy kuchnię sami. Znacie może jakiś dobry sklep z meblowymi akcesoriami, które na pewno przydadzą nam się do ogarnięcia szafek?

Ucieszony

Post autor: Ucieszony » pn lip 23, 2018 6:08 am

Takie akcesoria znajdziecie w większości sklepów budowlano-wykończeniowych. jeżeli o mnie chodzi (a jestem stolarzem amatorem) to miałem tylko problem z dostaniem odpowiednich stolarskich magnesów. Ale koniec końców w tym sklepie z magnesami znalazłem wszystko.

Awatar użytkownika
DaltonPage

Post autor: DaltonPage » pn lip 23, 2018 8:29 am

Akcesoria do kuchni na pewno będzie można kupić tanio na Allegro. Jestem tego pewien.

lacazette

Post autor: lacazette » pn lip 23, 2018 11:53 am

Myślę że takie myślenie doprowadzi was do pięknej kuchni

gets

Post autor: gets » sob lip 28, 2018 3:17 am

jakbyście szukali mebli do kuchni to zajrzyjcie tutaj https://www.furnival.pl/sklep,1,kategoria , znajomy podał mi link do tej strony bo jesteśmy na etapie wyposażania mojej kawalerki i powiem Wam jestem zaskoczony.Ceną, czasem realizacji zamówienia i w ogóle jakością tych mebelków. Także można kupić w internecie tanio a dobrze ;P

AnnaB6

Post autor: AnnaB6 » śr paź 31, 2018 4:58 am

Fajne akcesoria są też w marketach

mared434

Post autor: mared434 » czw lis 08, 2018 8:50 am

Jeśli chcecie kupić ekspres do kawy czy zamienić swój stary sprzęt na nowy to polecam zajrzeć na stronę Ekspres Jura tutaj znajdziecie ekspres do kawy w dobrej cenie. Dostaniecie też 36 miesięcy gwarancji ia parę fajnych gratisów. Na przykład dostaniecie przy zakupie 1 x 0,5 kg świeżo palonej kawy Broda Indie Monsooned Malabar. Polecam serdecznie.

Odpowiedz