Witamy na Forum Polonii w Dallas!

zakupy

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

pistacja

zakupy

Post autor: pistacja » ndz maja 13, 2018 7:11 am

Obecnie mamy bardzo duzy wybór butów, jednak w sklepach stacjonarnych ten wybór nie zawsze jest tak duzy jak online, czesto tez sa wyzsze ceny w sklepach stacjonarnych. Dlatego od jakiegos czasu kupuje buty online https://butymodne.pl/damskie-kolor-nieb ... .f109.html i bardzo sobie chwale takie rozwiązania. A wy jakie buty lubicie? Gdzie kupujecie?

renatacebs
Kontaktowanie:

Re: zakupy

Post autor: renatacebs » wt maja 15, 2018 6:31 am

Zgadzam się w sklepach internetowych jest znacznie większy wybór. Oprócz tego znacząco niższa cena i to za zakupami online przemawia dla mnie. Tym bardziej na lato ja sama wybieram dla siebie tak jak teraz na lato fajne wygodne espadryle z zoio. Ale oprócz tego mają inne modele, spośród których kobieta niezależnie od wieku może znaleźć coś dla siebie. :o

turbo1.9

Post autor: turbo1.9 » pn sty 28, 2019 6:06 am

ja polecam sklep https://sklepanmar.pl/ kupuję tam szynki i chleb. Są to wędliny domowe z okolic Rzeszowa na prawdę pyszne

fox89

Post autor: fox89 » pn sty 28, 2019 1:49 pm

Jeżeli chodzi o mnie to najbardziej preferuje zakupy w sieci. Są dla mnie szybkie i wygodne, a najlepsze jest to, ze mogę zamowic co tylko potrzebuje z domowego fotela. Brakuje mi kilku rzeczy w kuchni, dlatego chciałabym zamówić pojemniki na ciasto https://sklep.technica.pl/pojemniki-na-ciasto Bardzo lubie piec, dlatego to bedzie najwygodniejsze do transportu ciasta.

Awatar użytkownika
Bartonka

Post autor: Bartonka » wt sty 29, 2019 8:04 am

Masz racje, w sklepach online jest większy wybór niż w sklepach stacjonarnych.

kralarms
Kontaktowanie:

Post autor: kralarms » ndz lut 03, 2019 2:55 pm

Każdy sklep ma sznasę przebić się w sieci, trzeba tylko trochę popracować

nasti

Post autor: nasti » śr kwie 03, 2019 6:23 am

pistacja pisze:
ndz maja 13, 2018 7:11 am
Obecnie mamy bardzo duzy wybór butów, jednak w sklepach stacjonarnych ten wybór nie zawsze jest tak duzy jak online, czesto tez sa wyzsze ceny w sklepach stacjonarnych. Dlatego od jakiegos czasu kupuje buty online i bardzo sobie chwale takie rozwiązania. A wy jakie buty lubicie? Gdzie kupujecie?
Ja nie tylko kupuję buty w sieci ale i także praktycznie wszystko dla dzieci, jak najbardziej się z Tobą zgodzę, wybór asortymentu jest naprawdę szeroki w porównaniu do sklepów stacjonarnych.

miskant

Post autor: miskant » pn kwie 08, 2019 1:57 am

A gdyby ktoś szukał dyskretnego miejsca na zakup renomowanych gadżetów erotycznych i innych akcesoriów związanych z tą sferą życia to odwiedźcie stronę sex shopu n69.pl.

superman

Post autor: superman » śr kwie 10, 2019 6:33 am

Najczęściej wybieram sklepy internetowe przez to, że mogę wszystko kupić bez wychodzenia z domu. Ostatnio jest to głównie elektronika i sygnalizatory led ze względu na branże, w której pracuje.

hacerIn2

Post autor: hacerIn2 » śr kwie 10, 2019 5:24 pm

a ja kupuję głównie online :)

jankrzys

Post autor: jankrzys » pt kwie 12, 2019 2:39 am

Wielu z Was poleca sklepy internetowe, ale czy odważylibyście się kupić części samochodowe przez internet? Ja niestety nie, bo bałbym się, że zakupiona przeze mnie auto część nie będzie pasować do mojego samochodu. Zdecydowanie wolę się przejść do pobliskiego sklepu samochodowego w Koszalinie i tam zrobić zakupy.

JustynaJos

Post autor: JustynaJos » pt kwie 12, 2019 6:45 am

Zdecydowanie zgadzam się z Krzysiem. Ja również auto części bym nie kupiła przez internet. Nie znam się na częściach samochodowych, więc zawsze udając się do sklepu motoryzacyjnego blisko Poznania liczę na pomoc pracowników sklepu w wyborze odpowiednich części do mojego auta. A jak już piszemy o motoryzacji to... Wymieniliście może już opony zimowe na letnie?

oleczka0

Post autor: oleczka0 » pt kwie 12, 2019 8:02 am

szukając fajnych ubrań czy butów zawsze warto zajrzeć najpierw do internetu. to wielka skarbnica wiedzy w której spotkasz takie sklepy jak merg.pl. ich buty, torebki czy sukienki są wspaniałe! na dowód tego podrzucam zdjęcie genialnych butów, które idą za trendami:
Obrazek

Konstruktywny

Post autor: Konstruktywny » sob kwie 13, 2019 3:45 am

Ja coraz częściej kupuje na Aliexpress.

malinka33

Post autor: malinka33 » śr kwie 24, 2019 1:38 pm

Zakupy to coś co najbardziej lubię, a w internecie jest wiele ciekawych sklepów jednym z nich jest ten https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html znajoma mi go poleciła, jak dla mnie jest super, ogromny wybór butów w niskich cenach . Po prostu sklep idealny :)

Odpowiedz