Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

kalhec

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie

Post autor: kalhec » śr kwie 18, 2018 6:58 am

Od kilku lat prowadzę swój własny bar. Znudził mnie już jego staromodny wystrój postanowiłam więc odświeżyć jego wnętrze, które być może przykuje większe grono klientów dzięki takiemu zabiegowi. Natrafiłam na piękne designerskie hokery z https://malodesign.pl/ oraz parę innych inspiracji, które myślę by wykorzystać w swoim lokalu. gdzie szukać inspiracji, które pomogą urządzić wnętrze lokalu?
Ostatnio zmieniony wt kwie 24, 2018 6:39 am przez kalhec, łącznie zmieniany 1 raz.

joanna77p

Re: Aranżacja wnętrz/ wyposażenie

Post autor: joanna77p » śr kwie 18, 2018 7:32 am

Ciekawe propozycje na niezłej jakości aranżacje wnętrz ! :D

referm
Kontaktowanie:

Post autor: referm » śr kwie 18, 2018 7:48 am

Przywiozłem ostatnio w pudłach parę ciekawych dodatków do salonu, trzeba trochę nad nimi pracować, odnawianie starych rzeczy jest super :)
Sprawdzone i mocne taśmy poliestrowe

Rubeus

Post autor: Rubeus » czw kwie 26, 2018 4:26 am

Może powinieneś też pomyśleć o jakichś ciekawszych dekoracjach? W sumie nie brakuje różnych interesujących przedmiotów dekoracyjnych w sklepach stacjonarnych, czy internetowych. Możesz postawić na jakieś tematyczne obrazy od Wallcolors, bo niektóre z motywów w takich barach i innych lokalach gastronomicznych prezentują się naprawdę świetnie i nadają wnętrzom ciekawego klimatu. ;)

liczi

Post autor: liczi » czw kwie 26, 2018 6:30 am

W sieci można znaleźć sporo pomysłów aranżacyjnych

kanira

Post autor: kanira » pn kwie 30, 2018 12:50 pm

Jeśli chcesz odmienić wnętrze to zobacz sobie na kolory świata duluxa. Te farby mają kilka takich serii tematycznych np. Skandynawia, Francja, Grecja i w każdej z nich kolory inspirowane danym rejonem świata. Możesz w tym kierunku pomyśleć o zmianie aranżacji

olseya

Post autor: olseya » wt maja 01, 2018 5:18 am

Ciężko powiedzieć, a może zaczerpnąć jakichś rad od specjalisty z dziedziny aranżacji wnętrz?

olisia

Post autor: olisia » wt maja 01, 2018 7:00 am

W internecie znajdziesz pełno inspiracji wystarczy wstukać w wyszukiwarkę.

Roberto13

Post autor: Roberto13 » wt maja 01, 2018 8:50 am

U mnie takimi sprawami zajmuje się żona :P

FeelG

Post autor: FeelG » czw maja 03, 2018 1:58 pm

Dokładnie - w sieci aż roi sie od koncepcji. Do baru jak najbardziej jestem za jakimiś dodatkami - zwlaszcza sciany wygladaja czesto biednie, a tak naprawde to one mogą ocieplić wnetrze. Moze pomysl o lustrach? Tutaj masz w salonie agaty z ramami, bez, z drewnianymi wykończeniami itd... https://www.agatameble.pl/pomieszczenia/jadalnia/lustra Lustra i powieksza przestrzen, a przy zgraniu ich z odpowiednim światłem - klimatycznie ocepla ja

mluk

Post autor: mluk » pt maja 04, 2018 7:40 am

wiecie może jak zaaranżować kuchnie aby była nowoczesna?

Jasna

Post autor: Jasna » czw maja 10, 2018 4:46 am

Mi trochę zeszło zanim wybrałam dekoracje do mieszkania. W sumie było mi z tym trudniej niż z wyborem mebli :) Ostatecznie zdecydowałam się na umieszczenie zdjęć w ramkach z drewna (kupiłam ramy na wymiar ze sklepu aluramy https://aluramy.pl/ramy-drewniane ) . Bardzo ciekawie to wygląda - na ścianie mam kilkanaście ramek w różnych rozmiarach z fajnymi zdjęciami.

grajek

Post autor: grajek » pt maja 11, 2018 3:07 am

mluk pisze:
pt maja 04, 2018 7:40 am
wiecie może jak zaaranżować kuchnie aby była nowoczesna?
Na przykład zainwestować w styl minimalistyczny.

danis

Post autor: danis » pt maja 11, 2018 5:34 am

Moim zdaniem duże znaczenie przy aranżacji ma oświetlenie. Pomaga uwypuklić styl naszego mieszkania.

kaja1

Post autor: kaja1 » pt maja 18, 2018 4:12 am

Moim zdaniem oświetlenie to jedna z głównych zasad udanych aranżacji, warto ku temu poświęcić więcej niż chwilę w ciągu dnia. Możecie skorzystać również z https://www.ultra-elektro.pl/pl/blog/po ... w-arowkach takich ciekawych artykułów, które ułatwią wam pracę architekta.

Odpowiedz