Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Czy ktoś sobie dorabia w necie?

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Probee83

Post autor: Probee83 » wt gru 23, 2014 7:57 am

Zarabianie przez internet jest możliwe ale trzeba uważać. Są różnego rodzaju ogłoszenia gdzie gwarantują bardzo szybki zysk ale tak naprawdę jest to pic na wodę fotomontaż bo szukają tylko jeleni. Myślę, że dobrym sposobem na zarobek jest tworzenie stron www i branża IT.

liczi

Post autor: liczi » wt gru 23, 2014 8:04 am

Też myślę, że zarobek w sieci nie jest niemożliwy, ale trzeba mieć głowę na karku i nie dawać się wkręcić oszustom.

najkach

Post autor: najkach » pn sty 05, 2015 5:14 am

Ja kiedyś zastanawiałem się nad własną firmą, ale ostatecznie zrezygnowałem i zacząłem pracować u kogoś. Szukam opcji na finansowanie i przeglądam rodzaje obligacji może coś w tę stronę pójdę. Ktoś już próbował?

BestKim2215

Post autor: BestKim2215 » pn sty 05, 2015 6:50 am

ja nie próbowałam obligacji :) też się zastanawiam nad jakąś sensowną pracą przez internet :) jest to zdecydowanie wygodniejsze niż codzienne pracowanie :) tylko na razie nie mam żadnego konkretnego pomysłu, w którym kierunku powinnam szukać tej pracy :)

alicja25

Re: Czy ktoś sobie dorabia w necie?

Post autor: alicja25 » sob mar 12, 2016 5:26 am

Ja dorabiam sobie w necie. Zarabiam przez klikanie w reklamy. Najpierw chciałam się trochę o tym dowiedzieć, przeczytałam artykuł na Traffic Monsoon, zarejestrowałam się, zaczęłam klikać, no i zarabiam. Bardzo prosty sposób.

kiso

Post autor: kiso » sob mar 12, 2016 11:49 am

Skorzystałem z pomocy jak założyć firmę jednoosobową i teraz mam swoja firmę. Dodam, że są tam nie tylko informacje o tym co trzeba zrobić, jakie formalności załatwić na samym początku, ale jest również o wiele więcej przydatnych porad.

olakow92

Post autor: olakow92 » ndz mar 13, 2016 1:32 pm

Ale to stronka o zakładaniu firmy w PL chyba...?

Vaafka

Post autor: Vaafka » wt mar 15, 2016 9:21 am

Dawniej dorabiałem, teraz niestety nie mam już czasu, ale nie był to jakiś cudowny zarobek. Koło 400zł miesięcznie.

sz8Mon

Post autor: sz8Mon » wt mar 15, 2016 12:54 pm

Oczywiście że tak :)

PanAdam

Post autor: PanAdam » czw mar 17, 2016 5:49 am

Powiem szczerze wam, moje dorabianie w internecie skończyło się tym że miałem zawirusowane kompa jakimiś trojanami i zamiast zarabiać trzeba było wydać pieniądze i czas na powrócenie do poprzedniego stanu, przez szukanie tego typu ofert po różnych mniej znanych portalach :> Chodź kolega kolegi ostatnio w http://www.ecomiasto.pl/auto-kosmetyka-detailing.html zamawiał usługi związane z auto kosmetyką, myślę , że jest to dobry pomysł na biznes.
Ostatnio zmieniony wt sie 01, 2017 3:38 am przez PanAdam, łącznie zmieniany 4 razy.

KimJo

Post autor: KimJo » czw mar 17, 2016 12:49 pm

Dlatego dobrze tylko szukać na sprawdzonych portalach., Druga sprawa, że jakiś antywirus również jest potrzebny :). W sieci dobrze zarobisz, jeśli potrafisz np. programować. Wiele jest ofert dla programistów. Wiele jest również zleceń dla copywriterów, ale łatwiej jest zarobić pracując na etat w agencji. O zawodzie copywritera masz informacje tutaj http://poradnikpracownika.pl/-copywrite ... jsze-cechy

malimali

Post autor: malimali » pn kwie 18, 2016 11:25 am

Zlecenia dla freelancerów są ok, ale jakieś tajemnicze sposoby z kilkaniem w reklamy to strata czasu. Nawet nie warto zaczynać.

Awatar użytkownika
bisabolol

Post autor: bisabolol » pt kwie 22, 2016 2:52 am

Żadne klikanie, bo tylko zainfekujemy sobie komputer, a nie dorobimy się niczego. Jak ktoś umie się posługiwać językiem ojczystym może się wziąć np. za prowadzenie bloga i na tym zarabiać. Dodatkowo zarabiasz, kiedy zgadzasz się na umieszczanie reklam na Twoim blogu. Poza tym jest cała masa zleceń dla freelancerów - wystarczy tylko znać się na rzeczy, a można naprawdę dużo zarobić.

kasia222

Post autor: kasia222 » wt lip 12, 2016 1:47 am

Moja przyjaciółka dorabia pisząc teksty na zlecenie na giełdzie tekstów. Jest mamą dwójki dzieci i w ciągu dnia kiedy dzieci są w szkole piszę. Z tego co mówiła, to pisanie nie jest trudne, z czasem można naprawdę się wprawić, co wiąże się z większym zarobkiem. Wydaję mi się, że warto spróbować, w szczególności polecam mamą :) Wszystkie informacje na temat copywritera itd można znaleźć tutaj - http://pracadlamam.com.pl/praca-dla-mam ... ywriterow/

Antek76

Post autor: Antek76 » sob wrz 17, 2016 5:59 am

Myślicie, że ludzie, którzy zarabiają więcej na blogach, pracują ciężej? Oczywiście, że nie. Po prostu korzystają z innych programów. Własnie dlatego zamiast współpracować ze słabymi agencjami, zacznijcie korzystać z programów z http://mylead.pl/ Tam zarobicie prawdziwe pieniądze, bo programy są dużo lepsze, a poza tym możecie wybrac u nich, w jaki sposób chcecie zarabiać. Nie znam lepszej sieci afiliacyjnej pozwalającej zarabiać w internecie.

Odpowiedz