Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Reklama

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

martyl

Reklama

Post autor: martyl » sob mar 24, 2018 5:34 pm

Prowadzę mały biznes który polega na nauce śpiewu. Na https://www.inseo.pl/kontakt/ wyczytałam że w biznesie może pomóc mi marketing w mediach społecznościowych. Myślę że nawiążę z nimi współpracę ponieważ jestem pewna że dzięki temu zdobędę nowych klientów. Czy podzielacie mój optymizm?

Mateo 77

Re: Reklama

Post autor: Mateo 77 » pn kwie 23, 2018 9:04 am

Tak, to na pewno ma sens. Skoro jeszcze Twój biznes nie ma odpowiedniej renomy, to taka forma reklamy będzie bardzo potrzebna. Pomyśl też o aromamarketingu Aromaemka. W przypadku Twojej działalności może się to dobrze sprawdzić, bo przecież goście i klienci na pewno będą pozytywnie zaskoczeni taką zmianą. W http://aromaemka.pl/kompozycje-zapachow ... mieszczen/ znajdziesz szczegóły dotyczące stosowanych kompozycji zapachowych.

Amanda123

Post autor: Amanda123 » wt kwie 24, 2018 7:39 am

Wiesz, spróbować możesz, ale ja bym się tam mocno nie napalał na Twoim miejscu.

goja

Post autor: goja » wt kwie 24, 2018 8:52 am

Zawsze warto spróbować, trzymam kciuki!

kreta333

Post autor: kreta333 » czw maja 17, 2018 10:05 am

A co sądzicie o pozycjonowaniu stron? Korzystacie z takich usług? Ja coraz bardziej zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty od https://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ . Przyznam szczerze, że słyszałam bardzo wiele pochlebnych opinii na temat tej agencji, ich działania są bardzo skuteczne , przez co mamy możliwość zdobyć znacznie większą liczbę klientów.

Gwizdek86

Post autor: Gwizdek86 » pt maja 18, 2018 1:57 am

Regionalne Pozycjonowanie to grono ekspertów z przedmiotu pozycjonowania lokalnego. Z naszą pomocą Twój zakład otrzyma rozgłos, a wspólnie z nim nowych kupujących w swoim okręgu. Gwarantujemy przychylne oferty dla małych, średnich jak również dużych przedsiębiorstw. To właśnie dzięki lokalnemu SEO jest się w stanie zdobyć sukces w sieci - większy ruch na stronie internetowej oznacza zwiększone zarobki, powodzenie oraz ufność pośród odbiorców. Zjawienie się na czele Google to prędka strategia ku prężnemu rozkwitowi!

akoksak

Post autor: akoksak » pn maja 21, 2018 4:05 am

Witam! Jeśli szukacie firmy, która mogłaby zająć się dla was pozycjonowaniem strony www to polecam wam sprawdzić co do zaoferowania ma
https://www.devagroup.pl/
DevaGroup
ul. Łokietka 8b/66 30-010, Kraków
NIP: 677-215-38-18
REGON: 120436428
Moim zdaniem całkiem dobra oferta!

Oliwa

Post autor: Oliwa » pn maja 21, 2018 6:46 am

Obrazek

bartekal
Kontaktowanie:

Post autor: bartekal » wt cze 05, 2018 2:33 pm

Ciekawe teorie, niby można się nauczyć ale każda nauka kosztuje , np budowanie mieszkania niby prosta sprawa ale z reguły zatrudniamy murarzy ,ale tu wszyscy zgodnie , zrobie to samemu :)

Endriuss3

Post autor: Endriuss3 » wt cze 05, 2018 3:40 pm

skup się na reklamie w interencie

Inatka93

Post autor: Inatka93 » pt cze 08, 2018 2:37 am

Zawsze powtarzam, że najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszym świecie jest bez wątpienia pozycjonowanie łódź. Jego zalety to przede wszystkim mniejsza ilość nakładów, a także problemów z wygenerowaniem reklamy, łatwiejsze pozyskiwanie nowych kontrahentów, czy możliwość zbudowania korzystnego wizerunku. Poprzez tę formę reklamowania można także poznać swoich klientów, dostosowując działania do ich potrzeb. Moim zdaniem powinieneś się na to zdecydować.

Odpowiedz