Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Lokal do wynajęcia w Krakowie

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Kitka

Lokal do wynajęcia w Krakowie

Post autor: Kitka » śr mar 14, 2018 10:18 am

Jeśli szukacie ciekawych lokali do wynajęcia w Krakowie to widziałam niezłą ofertą biura nieruchomości. Mają mieszkania i lokale na wynajem, prowadzą również sprzedaż. Mnie głównie zainteresował lokal do wynajęcia w Krakowie z uwagi na moją siostrę, która sie tam aktualnie przeprowadza.

jjusti18

Re: Lokal do wynajęcia w Krakowie

Post autor: jjusti18 » sob mar 17, 2018 10:46 am

A nie opłaca Ci się kupić mieszkania? Przecież teraz można znaleźć mnóstwo fajnych ofert. Ja przykładowo na stronie lokum-deweloper.pl znalazłam świetne nowe mieszkania wrocław fabryczna. Zauważyłam, że mają tam również mieszkania na sprzedaż w Krakowie. Według mnie ich oferta jest naprawdę atrakcyjna, ponieważ oferują przestronne, przytulne i nowoczesne mieszkania w świetnych lokalizacjach. Wiesz za wynajem sporo zapłacisz, a jak nie dysponujesz większą sumą to możesz przecież wziąć kredyt, kupić to mieszkanko i mieć coś swojego.

Julka9081

Post autor: Julka9081 » pt maja 25, 2018 2:52 am

Wielkie dzięki za podpowiedź. Właśnie szukam czegoś godnego (i niedrogiego) w Krakowie, bo otwieramy w przyszłym miesiącu zakład fryzjerski.

Ludwik_Paw

Post autor: Ludwik_Paw » pt maja 25, 2018 4:10 am

A słyszeliście może o jakiejś dobrej ofercie wynajmu biura w Warszawie? Interesuje nas głównie Wilanów (tam mamy największą ilość klientów). jeżeli będziecie mieli jakieś informacje, napiszcie proszę.

Pola45

Post autor: Pola45 » pt maja 25, 2018 4:35 am

Kiedyś słyszałem, że ta agencja oferuje wynajem biur w Warszawie-Wilanowie. Widzę, że mają też dostępne inne lokalizacje. Skontaktuj się z nimi koniecznie, na pewno znajdziesz coś, co będzie dla Was odpowiednie.

marilla

Post autor: marilla » pt maja 25, 2018 6:00 am

Dobrze się składa bo moja znajoma właśnie czegoś poszukuję więc jej podrzucę tą stronkę.

Odpowiedz