Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kantor

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Jacek223

Kantor

Post autor: Jacek223 » śr lut 28, 2018 4:09 pm

Rozwój Internetu w dzisiejszych czasach pozwolił na rozwój wielu usług online. Szczególnie spodobała mi się wymiana waluty w sieci, ponieważ pozwala mi to oszczędzić sporo czasu, a na dodatek można sporo zyskać. Warto znaleźć sobie zaufany kantor online, z którego można skorzystać w każdej sytuacji :)

bumimet

Re: Kantor

Post autor: bumimet » czw mar 01, 2018 5:12 pm

Nie wyobrażam sobie korzystania z kantorów online. Ufam tylko stacjonarnym

maszura

Post autor: maszura » czw maja 10, 2018 12:38 pm

Ostatnio się trochę zagłębiłem w ten temat i czytałem sporo artykułów i wychodzi na to, że np. o amronet opinie są bardzo pozytywne nie jest tutaj wymiana walut tak stratna jak w jakimś normalnym, pełnoprawnym banku także jeśli szukacie miejsca gdzie korzystnie wymienić waluty to właśnie tutaj warto ;)

liczi

Post autor: liczi » pt maja 11, 2018 12:39 am

Kantorów nie brakuje, na pewno się coś znajdzie

matik

Post autor: matik » pt maja 11, 2018 4:42 am

No to prawda, kiedyś były tylko kantory stacjonarne czy w bankach. A teraz jest ich na prawdę dużo. Ale ja od kiedy pojawiły się kantory internetowe mam konto na Cinkciarzu i z niego korzystam. Nawet ostatnio zainteresowałam się kryptowalutami, ale to jeszcze daleka droga.

pawel.so

Post autor: pawel.so » czw cze 14, 2018 11:23 pm

bumimet pisze:
czw mar 01, 2018 5:12 pm
Nie wyobrażam sobie korzystania z kantorów online. Ufam tylko stacjonarnym
A w czym kantor online ustępuje kantorowi stacjonarnemu, że ufasz tylko tym drugim? Bo jak dla mnie to bezpieczniej jest wymienić pieniądze online. Nie muszę chodzić po mieście z pieniędzmi, wszystkie transakcje jakie wykonujesz są dodatkowo zabezpieczone kodem sms, więc bardzo bezpieczne. A jak sobie porównasz koszty przewalutowania w e-kantorze z kosztami w kantorze stacjonarnym, to zobaczysz ile pieniędzy z ciebie zdzierają i pewnie wtedy zmienisz zdanie.

kasztanek

Post autor: kasztanek » wt cze 19, 2018 7:43 am

Ja też jestem za kantorami online. Sama mam konto na Cinkciarzu i konta internetowe w bankach. Praktycznie gotówką nie operuję bo zarówno w PL jak i zagranicą wszędzie można płacić kartą. A do tego nawet nie trzeba mieć karty bo są banki co dają możliwość płacenia telefonem.

Moli

Post autor: Moli » śr lip 11, 2018 1:40 pm

Mam konta w kilku kantorach internetowych, bo lubię sobie porównać ich ofertę i wybrać, w danym momencie najkorzystniejszą ofertę. Ale od jakiegoś czasu wymieniam tylko na Amronet, bo mają najlepsze kursy. Poza tym, bardzo korzystnie wychodzi korzystanie z ich programu cash back. Ale na pewno nie zamieniłabym kantorów internetowych na stacjonarne. Dla mnie kantor online to najlepsza opcja - wygodna i tania.

AniaSartet

Post autor: AniaSartet » śr lip 11, 2018 2:08 pm

ja tam wolę stacjonarne kantory

famcia21

Post autor: famcia21 » śr lip 11, 2018 3:20 pm

Ja już nie mam problemu z bieganiem do banku, ponieważ mam wymienną walutową na koncie. Mogę płacić w każdym kraju. Zerknij na propozycję na; https://www.igoriacard.com konto wielowalutowe wraz z kartą. Rewelacyjne rozwiązanie w dobrej cenie na dobrych warunkach. Czasem warto pomóż sobie w życiu.

grawitacja

Post autor: grawitacja » ndz lip 15, 2018 6:16 am

Kantory online są bez wątpienia lepszym rozwiązaniem. Nie trzeba nosić przy sobie gotówki, a ponadto mają o wiele atrakcyjniejszy kurs. Zobacz sobie https://ekantor.pl/ To sprawdzona marka, istniejąca już dłuższy czas na rynku. Wymieniając pieniądze u nich, zyskasz nawet do 10% więcej. Zaufało i już wielu przedsiębiorców i ludzi podróżujących, zaufaj i Ty.

klariena

Post autor: klariena » pn lip 23, 2018 12:13 am

Pewnie, że lepszy bo przede wszystkim taki kantor online, ma dużo lepsze kursy - zbliżone do rynkowych. W dodatku wymiana odbywa się przez 24 h na dobę, siedem dni w tygodniu, niezależnie od jakichś dziwnych świąt itp. Druga sprawa, to kwestia, o której już wspomniałeś czyli bezpieczeństwa - transakcja bezgotówkowa, na dobrze zabezpieczonej stronie, to najlepszy wybór.

Fryderyk66

Post autor: Fryderyk66 » pn sie 13, 2018 8:46 am

Polecam bardzo ciekawy i rzeczowy artykuł dotyczący wymiany walut w Indonezji http://duabenua.com/pl/blog/bali-waluta/
jeżeli ktoś obiera ten kierunek, to koniecznie powinien się zapoznać, aby nie paść ofiarą oszustwa.

zozola

Post autor: zozola » pt sie 17, 2018 4:56 am

Kojarzycie jakiś dobry kantor w Krakowie? Znalazłam stronę: http://www.kantorfutura.pl/ i wydaje mi się, że mogą być odpowiednim wyborem. Mają dobre ceny walut, ale chciałabym się upewnić, że mój wybór jest dobry. Zależy mi na wymianie pieniędzy stacjonarnie. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.

Grisaha

Post autor: Grisaha » pt sie 17, 2018 5:25 am

Też korzystam z kantorów internetowych. Można szybko porównać ceny.
_______
Volkswagen Centrum Poznań

Odpowiedz