Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Znalazłam dobrą pożyczkę

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

likar

Postautor: likar » wt lis 03, 2015 4:11 am

Wiadomo najlepiej nie brać pożyczek bez powodu, powinno się z nich korzystać jedynie wtedy, kiedy naprawdę tego potrzebujemy chwilówki online są dostępne praktycznie wszędzie. Firmy prześcigają się w tworzeniu nowych ofert.

anita91

Postautor: anita91 » wt gru 22, 2015 1:52 pm

Wiadomo, że wszystkie pożyczki i kredyty to odpowiedzialna decyzja i warto ją podjąć z profesjonalistami. Zerknij sobie na stronę eurobanku, który ma już spore doświadczenie. Tu opisują wszelkie pożyczki http://www.eurobank.pl/produkty,kredyty-gotowkowe,kredyt-dla-kazdego,100,6.html i podejmij decyzję na spokojnie, a nie na szybko i żeby potem żałować.

odes

Re: Znalazłam dobrą pożyczkę

Postautor: odes » śr mar 09, 2016 7:24 am

Jeśli bardzo zależy nam na czasie warto zajrzeć pod http://chwilowka24.net Warto skorzystać z kalkulatora internetowego, gdzie można porównać odsetki jakie zapłacimy za poszczególne kredyty. Mamy dodatkowe środki na rozwój firmy.

Sprzemek

Postautor: Sprzemek » czw mar 10, 2016 7:43 am

W sumie najlepszy do tej pory był chyba Vivus, ale ja już tam nie biorę, bo raz dokonałem przelewu w dzień oddania ale doszło na drugi dzień i musiałem dopłacać 300+ zł... zdzierstwo.

malimali

Postautor: malimali » pn kwie 18, 2016 11:27 am

Pożyczka to moim zdaniem ostateczność. Uważam też, że każda cudowna oferta ma niestety jakiś haczyk...

liczi

Postautor: liczi » czw kwie 21, 2016 6:56 am

Racja. Mamią ludzi niestworzonymi rzeczami, a potem spłacaj aż do śmierci i nie ma zmiłuj się.

Wardes2

Postautor: Wardes2 » ndz kwie 24, 2016 4:50 am

Chwilówki nie są takie złe w gruncie rzeczy zobaczcie sobie w porównywarkach jakie są oprocentowania, dla takich pożyczek branych przez internet - http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet wiele z nich jest zbliżonych do pożyczek w bankach. Więc też tym firmą zależy, żeby klienci wracali do nich.

asdadsa1

Postautor: asdadsa1 » sob kwie 30, 2016 8:27 am

pożyczkę dostaniesz tu http://pozyczkichwilowkipoznan.pl

dalleko

Postautor: dalleko » śr maja 18, 2016 8:08 am

A potem spłacaj odsetki do końca życia... :)

kamu

Postautor: kamu » pn sie 15, 2016 10:23 am

Nie chcesz brać kredytu? Znajdź lepszy sposób!

Kredyt nie zawsze jest optymalnym rozwiązaniem, aby sfinansować wakacyjny wyjazd czy remont mieszkania. Jeżeli nie chcesz zaciągać kredytu, pamiętaj, że masz inne możliwości. Jakie?
Produkty bankowe i pozabankowe są bardzo intensywnie reklamowane zarówno w internecie, telewizji, jak i prasie. Okazuje się jednak, że wielu konsumentów wciąż ma problem z prawidłowym określeniem, czy interesuje ich wnioskowanie o przyznanie kredytu czy też pożyczki. Wielu stosuje te pojęcia wymiennie, tymczasem różnica jest znaczna. Więcej na ten temat przeczytasz http://www.terve.pl/artykul/czym-rozni-sie-pozyczka-internetowa-od-kredytu-gotowkowego.html
Zdecydowałeś się pożyczyć pieniądze, ale nie chcesz brać kredytu? Wcale nie musisz – pozostaje ci zapoznać się z ofertami pożyczek. Co ważne, o pożyczkę możesz zawnioskować zarówno w banku, jak i firmie pozabankowej. Jeżeli jesteś przekonany, że właśnie w banku otrzymasz lepsze warunki, to… możesz się zdziwić. Dlaczego?

Pożyczka – banki kontra firmy pozabankowe

W ostatnich latach na polskim rynku niczym grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się firmy pożyczkowe. Reklamują się one głównie w internecie, bo też online zainteresowani najczęściej składają wnioski. Jak wynika z badania „Pożyczanie pieniędzy – wzorce postępowania w przypadku nagłych potrzeb finansowych”, które zostało przeprowadzone przez ARC Rynek i Opinia na zlecenie Net Credit, aktualnie możliwość zaciągnięcia pożyczki przez internet ceni sobie wielu Polaków, a co piąty już skorzystał z takiej możliwości.
Dlaczego sektor firm pozabankowych tak szybko zdobył popularność? Przyczyn należy upatrywać m.in. w upowszechnieniu się umów cywilnoprawnych. Osoby wykonujące pracę na postawie umowy o dzieło lub zlecenia jeszcze do niedawna nie mogły liczyć na pożyczkę z banku. Tymczasem firmy pozabankowe nie widziały przeszkód, aby zaufać takim klientom.

Wysoki kredyt, niska pożyczka

Niektórym konsumentom kredyt kojarzy się wyłącznie z dużymi inwestycjami, np. zakupem nieruchomości. Pieniądze uzyskane z pożyczki najczęściej są przeznaczane na zaspokojenie bieżących potrzeb lub niespodziewane wydatki, których, jak wiadomo, nie sposób uniknąć i przewidzieć. Postrzeganie tych produktów w takich kategoriach również wpływa na popularność pożyczek gotówkowych.
Niezależnie od tego, czy zamierzasz złożyć wniosek o przyznanie pożyczki w banku czy też firmie pozabankowej, musisz mieć świadomość kosztów. Choć może się wydawać, że korzystniej pod względem kosztów wypadają banki, to niekoniecznie tak właśnie jest. Dlaczego? Bo firmy pozabankowe proponują klientom zaciągnięcie pierwszej pożyczki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeżeli zatem masz pewność, że w najbliższym czasie będziesz dysponował gotówką i będziesz mógł spłacić pożyczkę w ciągu np. 30 dni, to może się okazać, że korzystniejszym będzie podpisanie umowy z firmą pozabankową.

Sprawdź, aby mieć pewność

Zamierzając zaciągnąć pożyczkę, nie skreślaj z góry możliwości złożenia wniosku w firmie pozabankowej. Aby jednak koszty nie okazały się zbyt wygórowane, pamiętaj o sprawdzeniu aktualnego rankingu takich pożyczek. Szybka pożyczka przez internet z Terve może się opłacać, pod warunkiem jednak, że dokładnie przeanalizujesz wszystkie za i przeciw, kierują się przy tym liczbami.
Rezygnując z przeanalizowania ofert, pozbawiasz się możliwości skorzystania z aktualnie najlepszej oferty. Powinieneś mieć tego świadomość. Sprawdzenie kosztów na cyklicznie aktualizowanej stronie to najłatwiejszy sposób, aby wybrać korzystnie.

furiatka1

Postautor: furiatka1 » wt sie 16, 2016 3:47 am

nie ma czegoś takiego jak dobra pożyczka, to ściema.

Kasandra16

Postautor: Kasandra16 » śr sie 17, 2016 1:57 am

Ja mam w Santanderze jest to zaufany bank. Odradzam różnego rodzaju firmy pożyczkowe.

Firanki na metry

daminaxo

Postautor: daminaxo » pt sie 19, 2016 3:28 pm

Chyba jednak lepiej zabrać coś na raty.

Wróć do „Na kazdy temat......”