Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Znalazłam dobrą pożyczkę

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

MAXIMUS

Post autor: MAXIMUS » pn sty 12, 2015 3:22 am

Ja bym nie korzystał z żadnych takich pożyczek z instytucji pozabankowych. Ogólnie jak się nie spłaci raty na czas to może nas to drogo kosztować. Banki są bezpieczniejszym rozwiązaniem dla nas. Sam zastanawiam się nad mini kredytem z http://www.credit-agricole.pl/klienci-i ... -gotowkowy . Ich oferta wydaje się bardzo przyzwoita. Korzystaliście kiedyś z tego banku? Jeżeli znacie lepsze oferty to proszę o przesłanie linka.

liczi

Post autor: liczi » wt sty 13, 2015 7:34 am

Ja ogólnie nie jestem fanką żadnego typu zapożyczeń. Jeżeli miałabym nóż na gardle, wolałabym już wziąć pożyczkę w banku.

michael

Post autor: michael » pt kwie 17, 2015 7:45 am

Mój dziadek nabrał kredytów w bankach i się zadłużył, dostał komornika. Jego emerytura ledwo wystarczała na życie. Opowiedziałem o tym koledze i on dał mi namiar na dobra pożyczkę. Poszedłem z dziadkiem złożyliśmy wniosek i się udało. Dziadek miał mieszkanie własnościowe więc zabezpieczenie miał. Dostał pożyczkę 40tyś spłaciliśmy całe zadłużenie i teraz dziadek może spać spokojnie.

teresaoros

Post autor: teresaoros » ndz maja 31, 2015 2:30 pm

Często jeśli się chce, można wyjść z kłopotów finansowych. Wystarczy nauczyć się oszczędzania i nie żyć ponad stan. Można negocjować kredyt konsolidacyjny, na lepszych niż dotychczasowe kredyty warunkach. Na http://iloan.pl/kredyty-konsolidacyjne/ są aktualne porównania ofert takich kredytów i bogata baza wiedzy tematycznej. Warto.

Matjas

Post autor: Matjas » pn cze 01, 2015 5:38 am

Dobra pożyczka byłaby wtedy jakby nie trzeba było jej oddawać i jakby nie trzeba było płacić tych odsetek. W innym przypadku taka podwyżka jest słaba i mizerna. Odsetki z dnia na dzień rosną i chyba z dnia na dzień będzie trzeba spłacać coraz to większe sumy pieniędzy.

Mono

Post autor: Mono » śr lip 22, 2015 5:22 am

Należy pamiętać, że każda pożyczkę kiedyś trzeba oddać więc należy pieniądze pożyczać z głową. Najlepiej zajrzeć na forum o pożyczkach i tam poszukać najlepszej dla siebie oferty.

leski

Post autor: leski » czw lip 23, 2015 8:49 am

To mnie zawsze najbardziej smuci:)

czarbut

Post autor: czarbut » pt paź 09, 2015 6:50 am

Dlatego dobrze jest barć pożyczki na małe kwoty, wówczas raty są niższe. Na przykład debetomat.pl najlepsza pożyczka chwilówka Terminowa spłata rat pozwoli nam uniknąć dodatkowych kosztów.

hissingvalue

Post autor: hissingvalue » sob paź 10, 2015 6:40 am

najlepiej to w ogóle nie brać pożyczek :D

furiatka1

Post autor: furiatka1 » śr paź 14, 2015 7:03 am

mam nadzieję że życie nie zmusi mnie do wzięcia pożyczki bo wolałabym ich unikać jak ognia

marzenloka

Post autor: marzenloka » pt paź 23, 2015 7:23 am

Jeśli decydujesz się na tanią pożyczkę bankową to jest to w pełni bezpieczne i często też opłacalne, ponieważ wysokość oprocentowania jest bardzo niska. Zapoznaj się na Finansierra z Mini Ratkę to może zmienisz zdanie na ten temat.

Julita

Post autor: Julita » czw paź 29, 2015 5:38 am

Ja nie ufam takim pożyczkom, poza tym wole unikać również wiążących kredytów. Dlatego postanowiłam założyć sobie kartę kredytową, bo dla mnie sprawa jest prosta, spłacam kiedy chce i ile chce, a zawsze mam dostęp do dodatkowych pieniędzy :) Tym bardziej ze korzystając z promocji santandercustomer: https://www.santanderconsumer.pl/karty- ... rkt,5.html możemy ją zalożyc w sklepach mediamarkt, co umożliwi nam zakupy na raty w ich placówkach.

Warddecka

Post autor: Warddecka » pn lis 02, 2015 8:24 am

Obawiałabym się trochę brać pożyczki w takich mało znanych bankach. Jeśli miałabym brać pożyczkę, to raczej w banku, w którym mam konto.

likar

Post autor: likar » wt lis 03, 2015 4:11 am

Wiadomo najlepiej nie brać pożyczek bez powodu, powinno się z nich korzystać jedynie wtedy, kiedy naprawdę tego potrzebujemy chwilówki online są dostępne praktycznie wszędzie. Firmy prześcigają się w tworzeniu nowych ofert.

odes

Re: Znalazłam dobrą pożyczkę

Post autor: odes » śr mar 09, 2016 7:24 am

Jeśli bardzo zależy nam na czasie warto zajrzeć pod http://chwilowka24.net Warto skorzystać z kalkulatora internetowego, gdzie można porównać odsetki jakie zapłacimy za poszczególne kredyty. Mamy dodatkowe środki na rozwój firmy.

Odpowiedz